SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Yunanca Tercüme

Rumca ya da Helence olarak da bilinen Yunanca dili Yunanistan’da yapılan arkeolojik çalışmalara göre altın bin yıllık bir tarihçesi vardır. Hint-Avrupa dil ailesinde tek başına bir koldan oluşur.

Bu dilin bilimsel olarak kullananlar tarafından bilinen şekliyle asıl adı Elinka Türkçe dilinde bilinen haliyle de Helen dilidir. Trabzon Rum İmparatorluğu ve Doğu Roma İmparatorluğu’nda resmi dil olarak kullanılmaktadır. Batı dillerinin anası olarak bilinen Yunanca diliyle pek çok eser yazılmış ve çeşitli dillere çevrilmiştir. 

Yunanca Metinlerde Ana Dil Seviyesinde Yunanca Tercüme Hizmeti 

Rumca veya Helence dilinin resmi olarak kullanıldığı yerler; Yunanistan, Güney Kıbrıs Cumhuriyeti’dir. Avusturalya, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya’da da 13 milyon kadar kişinin anadilidir. Bunların dışında, Türkiye coğrafyası içerisinde Anadolu’da Trabzon, İstanbul, Bayburt, Erzincan, Sakarya, Bozcada, Gökçeada,  Antalya, Mersin, Balıkesir, İzmit, İzmir, Bursa, Van ve Hatay’da konuşulmaktadır. 

Sizler için Yunanca tercümelerinizi akıcı, sade ve anlaşılır bir dille yazıyoruz. Metinler üzerinde ekimizle işbirliği içinde sıkı bir çalışma yaparak zamanında size teslim ediyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışıyoruz. Bizleri telefonla arayarak tercümeleriniz hakkında bilgi alabilir ya da tercüme fiyatları konusunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmeniz için sizleri büromuzda davet ediyoruz. Yüz yüze görüşme imkanı sağlayarak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. 

Sky tercüme bürosu olarak; yıllardır çalışmış olduğumuz deneyimli tercüme kadromuz ile el ele verip büyük bir emek ve çaba sarf ederek yazdığımız çeviri metinleri sizlere sunuyoruz. 

yunanca-tercume

Akıcı Bir Dil Kullanımı İle Çeviri

Müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak için deneyimli ve uzman kişilerle çalışıyoruz. Yunanca dil ve gramer özelliklerini dikkate alarak çeviri metinleri oluşturuyoruz. Son derece kaliteli ve güzel bir anlatımlarla çevirilerinizi yazıyoruz. 

Gizliliğe Önem Veriyoruz

Noter anlaşmalı Yunanca çevirmenlerimizi gizlilik ilkesi gereğince kimseyle paylaşmıyoruz. Belge ve dokümanlarınızı bizlere güvenle gönderebilirsiniz. Ayrıca istediğinize bağlı olarak; karşılıklı gizlilik anlaşması yapıyoruz. 

Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Yunanca tercümeleriniz bizi istediğiniz gün istediğiniz saatte arayıp bilgi alabilirsiniz. Aradığınız zaman da bizimle görüş ve fikirlerini paylaşabilir ve beklentilerinizi anlatabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlar İle Yunanca Tercüme Hizmeti

Uygun fiyatlarla kaliteli çeviri hizmeti sunuyoruz. Uygun fiyatlar ile Yunanca diliyle yazılmış metinlerinizi tercüme ediyoruz. Yunanca tercüme metninizi kararlaştırdığımız tarihte gelip alabilirsiniz.  

Size Sunduğumuz Hizmet Alanlarımız

Yunanca çeviri hizmetleri yanında sizlere sunmuş olduğumuz diğer hizmet alanlarımız; 

 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri 
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Sektör Çevirileri 
 • Simultane Tercüme
 • Hukuki Tercüme
 • Ticari Tercüme
 • Patent Tercüme
 • Redaksiyon Hizmeti 
 • Makale Tercümesi
 • Edebi Tercüme
 • Editing (Düzelti) Hizmeti

 

Redaksiyon Hizmeti Nedir ve Ne İşe Yarar?

Redaksiyon, çeviri metinlerini oluşturduktan hemen sonra metinde oluşan yazım ve imla hatalarını düzeltmek için yaptığımız hızlı bir çalışmadır. Bu hizmet sayesinde metinler kusursuz ve akıcı bir dil haline gelmektedir. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetinizdir. Bu sebeple bir problemle karşılaşmamanız adına metinleri çevirdikten sonra düzeltme işlemleri yaparak metni daha anlaşılır hale getiriyoruz. 

Yeminli Yunanca Tercüme 

Müşterilerimiz gerek kişisel gerekse kurumsal olarak yeminli Yunanca tercüme hizmetini sunuyoruz. Dünyanın her yerinde geçerli olan noter yeminli tercümanlarımız ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!