SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Rusça Tercüme

Rusça, Ukraynaca ve Beyaz Rusça ile beraber Hint- Avrupa dil ailesinin Slav Dilleri kolunun Doğu Slav Dilleri alt koluna girmektedir. Politika anlamında önemli dillerden birisi olan Rusça, Birleşmiş Milletlerin resmi dilidir.

Dünya üzerinde en fazla konuşulan 7.dildir. Kiril alfabesinden oluşur. Sebebi, Latin harfleri, Rus dilindeki tüm sesleri vermemektedir. Rusça dilinde vurgu ön plandadır fakat vurgunun belirli bir yeri yoktur. Rusça dilinde okunuş ve vurgu bulunduğu yere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bireysel ve kurumsal olarak bağlantısı olan kişiler Rusça tercüme ihtiyacı duymaktadırlar.

İstediğiniz tercüme hizmetini gizlilik kapsamında profesyonel anlamda yaptığımız çeviri işimizi zamanında teslim ederek sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Sky tercüme bürosu, Türkiye ve yurtdışında birçok işbirliği ve referans ile sizlere müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu tercüme hizmeti sunmaktadır.

Sky Rusça Tercüme Bürosu Güvenle Çalışır

Sky tercüme bürosu olarak; geçmişteki başarılarımızdan ilham alıp deneyimli kadromuz ile kusursuz projeler teslim ederek müşterilerimize kaliteli Rusça çeviri deneyimi yaşatıyoruz. 

Profesyonel Çalışma Prensibimiz

Bizden talep ettiğiniz tercümeler, size teslim edilmeden önce deneyimli tercümanlarımız ve uzman ekibimiz tarafından kapsamlı bir şekilde incelenmektedir. Hızlı çalışma ve zamanında teslimle birlikte projeler, katı denetim aşamalarından geçirilmektedir. Böylelikle sizlere kaliteli sonuçlar sunulur.

Müşteri Gizliliğine Önem Veriyoruz

Gizlilik politikamız ve yeminli tercümanlarımız ile çevirmek için bize göndermiş olduğunuz belgeleriniz korumamız altındadır. Müşterilerimize sunduğumuz gizlilik ilkesi gereğince bilgilerinizi paylaşmıyoruz. Dokümanlarınızı bizlere güvenle gönderebilirsiniz. Profesyonel tercüme anlayışımız ile talebiniz doğrultusunda gizlilik sözleşmesini sizin için hazırlıyoruz.

rusca-tercume

Rusça Yeminli Tercüme Hizmetleri Sunuyoruz

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Rusça yeminli tercüme hizmetimizi alabilirler. Gizlilik şartıyla sizlerin isteği üzerine çevirilerinizi yapıyoruz. Rusça-Türkçe çevirisi dışında tercüme ettirmek istediğiniz diğer diller için de teklif alabilirsiniz. 

Hizmet Alanlarımız 

 • Sektör Çevirileri
 • Simultane Tercüme 
 • Akademik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Ticari Tercüme 
 • Web Site Tercümesi
 • Patent Tercüme
 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Makale Tercümesi
 • Edebi Tercüme
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Ardıl Tercüme 

Rusça Tercüme Fiyatları

Rusça tercüme fiyatlandırmaları metnin uzunluğuna ve türüne göre belirlenmektedir. Uygun fiyatlandırma garantisi ile Rusça tercümeniz kaliteli oluşturulan içeriği ile tam zamanında alabilirsiniz.

Zamanında Teslim

Profesyonel iş anlayışımızdan gereği aldığımız projelerin kaliteli ve doğru bir şekilde tesliminin yapılması bizim için çok önemlidir. Tercümeleriniz bize ulaştığı zaman size zamanında teslim edilmesi için uzman tercümanlarımız ile uzun ve hızlı bir çalışma yapılır. 

İstediğiniz An Bizlere Ulaşın

Rusça tercüme için istediğiniz zaman bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizin talepleriniz bizim için değerlidir. 

Akıcı ve Kaliteli Çeviri

Bizimle birlikte çalışan bütün tercümanlarımız, işlerinde deneyim ve uzmanlık kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Yapılan tüm çeviriler dil ve gramer kuralları bakımından incelenir. Ayrıca size teslim edilen süreye kadar belirli aşamalardan geçirilmektedir. Son derece kaliteli bir tercüme hizmeti sunmaktayız.   

Redaksiyon Hizmeti

Müşterilerimizin bir problemle karşılaşmamaları için tercümanlarımız uzman, editör/redaksiyon ekibimiz ile yoğun olarak çalışmaktadır. Söz konusu olan belgeler, teslim edilmeden önce tekrar kontrolden geçirilmekte ve eksik kalan yerleri redakte edilmektedir. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!