SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Dudullu Tercüme Bürosu

Dudullu Tercüme Bürosu

Alemdağ Cad. Semavi Sk. No: 2/1 34773 Ümraniye/İSTANBUL (7. Noter Yanı)

Telefon

0544 580 34 85
0850 532 77 59

E-Posta

umraniye@skytercume.com

Yeminli Tercüme Dudullu

SKY Tercüme olarak Dudullu’da talep ettiğiniz her alanda profesyonel yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Noter onaylı yeminli tercüme, apostil onaylı yeminli tercüme ve kaymakamlık onayı dahil olmak üzere tüm yeminli tercüme hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktayız. Resmi kurum ve kuruluşlar için her türlü yeminli tercüme ihtiyacınızı en doğru ve eksiksiz şekilde karşılamak için alanında yetkin ve deneyimli tercümanlar ile birlikte çalışıyoruz.

SKY Tercüme Dudullu şubesinden yeminli tercüme hizmeti almak için ekibimizle 7/24 irtibata geçebilirsiniz. Yeminli tercüme fiyatları ve süreç hakkında detaylı bilgi almak için de bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Akıcı Yeminli Tercüme Hizmeti Dudullu

Yeminli tercüme resmi kuruluşlara ve kurumlara sunulduğundan dolayı bu tercümelerde herhangi bir yanlışlık ya da hata olmaması gerekmektedir. Bu nedenle yeminli tercümeyi yapan kişinin büyük bir dikkat ve titizlik içinde çalışması gerekir. SKY Tercüme, yeminli tercüme alanında profesyonel olan yeminli tercümanları sayesinde şu alanlarda yeminli tercüme hizmeti vermektedir;

·       Vize Tercümesi

·       Kira Sözleşmesi Tercümesi

·       Ölüm Belgesi Tercümesi

·       Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi

·       Muvafakat  Name Tercümesi

·       Diploma Tercümesi

·        Adli Sicil Kaydı Tercümesi

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

·       Vekaletname Tercümesi

·       Adres Belgesi Tercümesi

·       Maaş Bordrosu Tercümesi

·       Avukat Vekaleti Tercümesi

·       İşe Alım Sözleşmesi Tercümesi

·       Doğum Belgesi Tercümesi

·       Banka Hesap Özeti Tercümesi

·       İkametgah Belgesi Tercümesi

·       İmza Sirküleri Tercümesi

·       Öğrenci Belgesi Tercümesi

·       Transkript Tercümesi

·       Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

·       Evlilik Cüzdanı Tercümesi

·       Tapu Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

Her Dilde Kaliteli Yeminli Tercüme Dudullu

Her alanda ve her dilde yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Dudullu şubesi, yeminli tercümelerinizi teslim etmeden önce redaksiyon aşamasından geçirir. Uzman redaktörler tarafından yürütülen redaksiyon aşamasında tercümedeki yazım hatası, gramer hatası ya da başka herhangi bir yanlışlık var mı diye kontrol edilir. Redaksiyon aşaması ile kusursuz hale getirilen yeminli tercümeleriniz dünyanın her yerinde geçerliliğe sahiptir. SKY Tercüme Dudullu şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği dillerden bazıları şunlardır;

·       İngilizce

·       Almanca

·       Fransızca

·       Rusça

·       İtalyanca

·       Arapça

·       İspanyolca

·       Çince

·       Korece

·       Portekizce

·       Yunanca

·       Polonyaca

·       Letonca

·       Norveçce

·       İbranice

·       Farsça

·       İsveçce

·       Fince

·       Makedonca

Acil Yeminli Tercüme Dudullu

Profesyonel yeminli tercümanları ile kaliteli yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Dudullu şubesi, Dudullu ve civarında ihtiyaç duyulan acil yeminli tercüme ihtiyaçları için kesintisiz hizmet vermektedir. 7/24 arayabileceğiniz ekibimizden yeminli tercüme, noter onaylı yeminli tercüme ve apostil onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Profesyonel yeminli tercümeyi uygun fiyatlarla veren SKY Tercüme Dudullu şubesi, ayrıca gizliliğinizi en iyi şekilde korumaktadır. İstediğiniz taktirde gizliğiniz ve güvenliğiniz için SKY Tercüme Dudullu şubesi ile Gizlilik Sözleşmesi imzalayabilirsiniz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!