SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Beşiktaş Tercüme Bürosu

Beşiktaş Tercüme Bürosu

Sinanpaşa, Süleyman Seba Cd. No:4, 34022 Beşiktaş/İstanbul

Telefon

0212 936 10 32

E-Posta

besiktas@skytercume.com

Yeminli Tercüme Beşiktaş

SKY Tercüme olarak Beşiktaş’ta çeşitli alanlarda profesyonel yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız. Noter onaylı yeminli tercüme, apostil onaylı yeminli tercüme ve kaymakamlık onayı gibi tüm yeminli tercüme hizmetlerini en doğru ve profesyonel şekilde yapmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Resmi kurum ve kuruluşların talep ettiği yeminli ve noter onaylı tercüme taleplerinizi doğru ve eksiksiz şekilde karşılamak için alanında uzman ve tecrübeli tercümanlarla birlikte çalışıyoruz. Profesyonel tercümanlarımız, yeminli tercüme gerektiren alanlarda hızlı hizmet sunabilmek için titizlikle çalışmaktadır. Yeminli ve noter onaylı tercümeler resmi kurum ve kuruluşlara sunulduğundan dolayı herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olmaması önemlidir. Bu sebeple yeminli tercüme yapan tercümanların büyük bir dikkatle çalışması gerekmektedir. SKY Tercüme Beşiktaş şubesi deneyimli ve uzman yeminli tercüman kadrosu ile aşağıdaki alanlarda yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır;


·       Transkript Tercümesi

·       Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

·       Evlilik Cüzdanı Tercümesi

·       Tapu Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

·       Vize Tercümesi

·       Kira Sözleşmesi Tercümesi

·       Ölüm Belgesi Tercümesi

·       Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi

·       Muvafakat  Name Tercümesi

·       Banka Hesap Özeti Tercümesi

·       İkametgah Belgesi Tercümesi

·       İmza Sirküleri Tercümesi

·        Adli Sicil Kaydı Tercümesi

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

·       Vekaletname Tercümesi

·       Adres Belgesi Tercümesi

·       Maaş Bordrosu Tercümesi

·       Avukat Vekaleti Tercümesi

·       İşe Alım Sözleşmesi Tercümesi

 

100’den  Fazla Dünya Dilinde Profesyonel Tercüme  

SKY Tercüme olarak, bireysel ya da kurumsal resmi belgelerinizi en üst kalitede tercüme ediyor ve belgelerinizi zamanında teslim ediyoruz. Gizlilik prensiplerimize bağlı kalarak, belgelerinizi yalnızca tercüman kadromuzla paylaşıyoruz. SKY Tercüme Beşiktaş şubesi olarak tüm dünya  dillerinde kusursuz yeminli tercüme hizmeti sun SKY Tercüme Beşiktaş şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği diller şunlardır; 


·       İngilizce

·       Almanca

·       Fransızca

·       Rusça

·       İtalyanca

·       İsveçce

·       Fince

·       Arapça

·       İspanyolca

·       Çince

·       Korece

·       Portekizce

·       Yunanca

·       Polonyaca

·       Letonca

·       Norveçce

·       Makedonca

·       Litvanyaca

·       İbranice

 

Beşiktaş Acil Yeminli Tercüme Hizmeti 

Beşiktaş ve çevresi için acil yeminli tercüme ihtiyaçlarınızı en doğru ve eksiksiz şekilde karşılayan SKY Tercüme Beşiktaş bürosu tecrübeli ve alanında yetkin tercümanlarıyla size en hızlı hizmeti sunmak için titizlikle şekilde çalışmaktadır. Noter onaylı yeminli tercüme ve yeminli tercüme hizmetlerini en kısa sürede tamamlayarak size teslim eden SKY Tercüme Beşiktaş şubesi bu alanda uzun yıllardır çalışan ve geniş bir bilgi birikimine sahip profesyonel tercümanlarıyla acil tercüme ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için hazırdır. 


Noter onaylı tercüme ve yeminli tercüme hizmeti veren tercüman kadrosunun hedef dile ve kaynak dile tam anlamıyla hakim olması çok önemlidir. Yeminli tercüme belgelerinin orijinal haline sadık kalınarak evrakta anlatılmak istenen konunun tam olarak  hedef dile tercüme edilmesi ve doğru bir şekilde ifade edilmesi tercümenin kalitesi açısından gereklidir. SKY Tercüme Beşiktaş şubesinin uzman tercüman kadrosu tarafından gerçekleştirilen yeminli tercümeler, size teslim edilmeden önce profesyonel editörler tarafından redaksiyon sürecinden geçirilerek kusursuz hale getirilmektedir.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!