SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Pendik Tercüme Bürosu

Pendik Tercüme Bürosu

Doğu Mah. Ortanca Cad. No: 49 D: 17 34890 Pendik/İSTANBUL (4. ve 7. Noter Yanı)

Telefon

0501 105 00 83
0850 532 77 59

E-Posta

pendik@skytercume.com

Yeminli Tercüme Pendik

Bilgi birikimi ve uzman tercüman kadrosu ile yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Pendik şubesi, ihtiyaç duyduğunuz her alanda tercüme hizmetini en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır. Yeminli tercüme alanında yetkin ve deneyimli tercümanlarımız tarafından yapılan yeminli tercüme, eksiksiz şekilde yapılmaktadır. Yeminli tercüme yapılırken en ufak bir hata yapılmaması gerekir. Yeminli tercümanlarımız objektiflik ilkesine bağlı olarak belgenin aslında anlatılmak istenen konuyu tam anlamıyla tercümeye aktarmaktadır.

SKY Tercüme Pendik şubesi, yeminli tercümeye ek olarak noter onaylı yeminli tercüme hizmeti de sunmaktadır. Noter onaylı tercümede noter onayı ile uğraşmamanız için SKY Tercüme Pendik Şubesi, onay işlemlerini sizin adınıza yapmaktadır. Duru ve temiz bir dil kullanılarak yapılan yeminli tercüme hizmetini, gerek duyduğunuz alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Pendik Hizmet Alanları

Yurt dışı eğitim işlemleri, mahkeme, valilik gibi resmi makamlara sunulacak belgelerinizin yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir. Yeminli tercüman, tercümeyi gerçekleştirirken dikkatli ve özenli bir çalışma yapmalıdır. SKY Tercüme Pendik şubesindeki uzman yeminli tercümanlar, tercümelerinizi en doğru şekilde tercüme etmek için titizlikle çalışmaktadırlar. SKY Tercüme Pendik şubesinin yeminli tercüme hizmet alanları;

·       Akademik Tercüme

·       Teknik Tercüme

·       Web Sitesi Tercümesi

·       Patent Tercümesi

·       Hukuki Tercüme

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

·       Doğum Belgesi Tercümesi

·       Vize Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

·       Finansal Tercüme

·       İkametgah Tercümesi

·       Geçici mezuniyet Tercümesi

·       Ehliyet Tercümesi

·       Nikah Cüzdanı Tercümesi

·       İmza Sirküleri Tercümesi

·       Diploma Tercümesi

·       Transkript Tercümesi

·       Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

 
Her Dilde Yeminli Tercüme Pendik

Talep ettiğiniz her alanda ve her dilde yeminli tercüme hizmeti sunan SKY Tercüme Pendik şubesi, Pendik ve çevresi için acil yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için yanınızdadır. SKY Tercüme Pendik şubesi; yeminli tercümeye ek olarak noter onayı, apostil onayı ya da kaymakamlık onayı hizmeti de vermektedir. SKY Tercüme Pendik şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği diller;

·       İngilizce

·       Almanca

·       Fransızca

·       Rusça

·       İtalyanca

·       Arapça

·       İspanyolca

·       Çince

·       Korece

·       Portekizce

·       Yunanca

·       Polonyaca

·       Letonca

·       Norveçce

·       Makedonca

·       Litvanyaca

·       Danca

·       Arnavutça

·       Afganca

·       Belarusça

·       Çekce

·       Azerice

Akıcı Yeminli Tercüme Pendik

Yeminli tercüme hizmetini en kusursuz şekilde sunan SKY Tercüme Pendik, profesyonel tercümanları sayesinde tercümelerinizi zamanında teslim etmektedir. Yeminli tercümanlarımız, tercüme esnasında sade ve anlaşılır bir dil kullanmaktadır. SKY Tercüme Pendik şubesinden aldığınız yeminli tercüme hizmeti ile ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız. Pendik ve çevresi için ihtiyaç duyulan acil yeminli tercüme için her zaman ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikli tercüme hizmeti sunmaktayız. Her türlü yeminli tercüme hizmetini en kaliteli ve en doğru şekilde veren SKY Tercümenin yeminli tercümeleri dünyanın neresine giderseniz gidin geçerliliğe sahiptir. SKY Tercüme Pendik şubesinin verdiği yeminli tercüme hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!