SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Hakkımızda

asian-woman-studying-foreign-languages-online-with-laptop-and-headset-at-home.jpg
young latin woman in black headphones teaching english online
Biz kimiz?

Mesh Uluslararası Tercüme
(SKY TERCÜME)

Dünyanın ve Türkiye’nin kalbi sayılan İstanbul merkezli bir firma olan MESH Uluslararası Tercüme Şirketi Vizyoner ve müteşebbis ruh barındıran bir ekiple 1990 yılından bu yana çalışmalarını yürütmektedir. Sınırların ortadan kalktığı global dünyada çalışma piyasalarında yerelliğin çok çeşitliğin öneminin farkında olarak iletişimsel engellerin aşılmasını sağlamak üzere kurulmuştur.

MESH Uluslararası Tercüme Şirketi; kurumsal ve bireysel müşterilerinin tümüne “kazan kazan” mottosundan hareketle hakkettikleri birinci kalite hizmeti vermeyi ilke edinmiş ve zamanında teslimat sağlamak hususunda asla ödün vermemektedir. Kurumsallaşmış olmanın, profesyonel çözüm yolları sunmak ile doğru orantılı olduğu bir gerçekliktir. MESH Uluslararası Tercüme Şirketi bireysel ve kurumsal müşterilerine global dünyada işlerini kolaylaştıracak, seslerini duyuracak danışmanlık dahil çözüm önerileri sunmaktadır.

MESH Uluslararası Tercüme Şirketi ülkemizin ithalat ve ihracat alanında artmakta olan ürün ve hizmet sektöründe dünyanın her noktasıyla sorunsuz iletişime geçmenizi sağlayacak; ticari ortaklıklarınızın büyümesine ve gelişmesine yardımcı olacak desteği size hem çevirilerimiz aracılığı ile hem de danışmanlık hizmeti vererek sağlamaktadır.

Finans /sigortacılık, medikal, gümrük, denizcilik, medya, bilişim, web, akademi hukuk vb. sektörlerde faaliyet gösteren firmalara ait; faaliyet raporu, ihale dosyaları, ithalat-ihracat yazışmaları, kullanım kılavuzları, teknik şartnameler, ürün broşürleri, kataloglar, kalite kontrol kılavuzları, patentler, yazılım dosyaları, ithalat-ihracat hazırlıklarınızda ihtiyaç hissettiğiniz tüm belgelerinizin tercüme tüm dünya dillerine tercüme edilmesinde 7/24 sizin yanınızdadır. İçeriksel olarak tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dokümanlarınız terminolojiye hâkim, tercümanlık mesleğini profesyonel olarak icra eden ve gerekli referanslara sahip vizyoner uzman çevirmen kadromuzla tercüme edilmektedir.

Bireysel ve kurumsal belgelerinizin noter tasdiki İstanbul’un farklı noktalarında anlaşmalı olduğumuz noterlerde yaptırılarak en uygun hızlı iletim aracı ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. MESH Uluslararası Tercüme Şirketi İstanbul’un farklı lokasyonlarında, Türkiye genelinde ve dünya ölçeğinde hizmet sunmaktadır.

Sonuç olarak; BİZ, SİZİN DİLİNİZİ KONUŞUYORUZ.

icon translate
Referanslarımız

Bizi Tercih Eden İş Ortaklarımız

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!