SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

İspanyolca Tercüme

İspanyolca ya da Kastilya dili diye de bilinen Romen dillerinden biridir. İspanyolca dilinin geçmişi, İspanya’nın Kastilya bölgesine dayanmaktadır. 480 milyon kişi anadil olarak konuşulan bu dil, Çin dilinden sonra konuşulan ikinci dil olarak bilinmektedir. En fazla konuşulan diller arasında İngilizce, Çince ve Hintçe dilinden sonra gelmektedir.

İspanyolca dilinin konuşulduğu ülkeler sırasıyla; İspanya, Bolivya, Küba, Arjantin, Kolombiya, Şili, Ekvador, Kosta Rika, Guatemala, Ekvator Ginesi, Meksika, Panama, Nikaragua, Paraguay, Peru, Porto Riko, El Salvador, Venezuela ve Uruguay’dır. Amerika Birleşik Devletleri tarafından resmi dil olarak kabul edilmiştir. İngilizce dilinden sonra en çok konuşulan ikinci dildir.

İspanyolca, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, UNASUR, Antartika Anlaşması Sekreterliği, NAFTA, Karayip Ortak Pazarı gibi bölge ve organizasyonlarda resmi dil olarak kullanılmaktadır.

ispanyolca-tercume

Profesyonel İspanyolca Tercüme

Sky, İspanyolca tercümesi olarak; bilgi birikimimiz ve uzman kadromuz ile sizlere profesyonel anlamda İspanyolca dil tercümesi yapıyoruz. İstediğiniz hizmet alanına göre o alanda sizlere hizmet sunuyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında kurumsal ve bireysel olarak birçok hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bize internet adresimizden ulaşabilir ya da size yakın olan şubelerimize gelip bilgi alabilirsiniz. 

Uygun fiyatlandırmalarla tercüme hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere hizmet vermek bizim görevimizdir. İstediğiniz an açığız istediğiniz zaman arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Profesyonel Çalışma İlkesi

Tercümanlarımız, işini en iyi şekilde yaparak sizlere profesyonel ve kaliteli hizmet vermektedir. Tercümelerinizi teslim etmeden önce gerekli gördüğümüz yerleri düzenleyerek sizlere gönderiyoruz. 

Akıcı Dil Çevirisi 

Çevirileriniz uzman kişiler tarafından İspanyolca dil ve gramer kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Buna ek olarak; hazırladığımız çeviri belirli aşamalar geçerek sizlere sunulmaktadır. Okunaklı, akıcı ve anlaşılır bir dille yazılarak sizlere sunulan çeviriler sayesinde işleriniz daha kolay hale gelecektir.

İspanyol Yeminli Tercüme

Müşterilerimize kişisel ve ya kurumsal olarak İspanyolca çeviri hizmeti sunmaktayız. Noter yeminli tercümanlarımız sayesinde dünyanın her yerinde bu hizmeti profesyonel olarak sunmaktadırlar.

Zamanında Teslim

Profesyonel olarak çalıştığımız için işimizi ciddiye alarak zamanında teslim yapıyoruz. Projeler elimize ulaştığı an itibariyle çalışmalara başlıyoruz. İtina ile işimizi yürüterek talep ettiğiniz şekilde çevirilerinizi hazırlayıp size sunuyoruz. Çeviri teslim tarihinde gönül rahatlığıyla gelerek çevirinizi alabilirsiniz.

7/24 Hizmet Anlayışı

İspanyolca tercümeleriniz için bizleri arayabilirsiniz. Tercümeniz hakkında bilgi alabilir ve ya istek ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sizin istek ve görüşleriniz bizim için değerlidir.

İspanyolca Tercüme Fiyatları

İspanyolca uygun fiyatlandırma, göndermiş olduğunuz metnin yapısı, boyutu ve türüne göre fiyatla değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlandırmalarımızla sizlere bu konuda da yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlandırma seçeneklerimizle sizin yanınızdayız. 

Redaksiyon Hizmeti

Çevirilerinizi, redaksiyon ederek sizlere mükemmel çeviriler sunuyoruz. Çeviri sırasında yeterince anlaşılmayan kelimeleri, yazım ve imla hatalarını tekrar gözden geçirerek buluyor ve düzeltiyoruz. Sizin beklenmedik bir durumla karşılaşmamanız için kusursuz iş çıkarıyoruz. Sizin istekleriniz bizim görevimizdir. En iyi şekilde görevimizi icra ediyoruz. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!