SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Ümraniye Tercüme Bürosu

Ümraniye Tercüme Bürosu

Alemdağ Cad. Semavi Sk. No: 2/1 34773 Ümraniye/İSTANBUL (7. Noter Yanı)

Telefon

0544 580 34 85
0850 532 77 59

E-Posta

umraniye@skytercume.com

Yeminli Tercüme Ümraniye

Yeminli tercüme ve noter onaylı yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızda olan SKY Tercüme Ümraniye şubesi, size en kaliteli yeminli tercüme hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır. Yeminli tercüme, bu alanda profesyonel olan tercümanlar taraşından yapılmalıdır. Bunun nedeni yeminli tercümenin resmi kurumlar ve kuruluşlara takdim ediliyor olmasıdır. Yeminli tercüme sırasında metnin aslı ve tercümesi arasında en ufak bir farklılık olmamalıdır. Tercümeyi yapan yeminli tercümanın kaynak dil ve hedef dile tam anlamıyla hakim olması büyük önem arz etmektedir.

Yaygın olarak resmi kurumlardaki başvuru işlemlerinde talep edilen yeminli tercümelere talebiniz doğrultusunda noter onayı da vermekteyiz. Noter onaylı yeminli tercüme hizmetinde noter onayı SKY Tercüme Ümraniye şubesi tarafından sizin için yapılmaktadır.

Noter Onaylı Yeminli Tercüme Ümraniye

Noter onaylı yeminli tercümeyi yapacak yeminli tercümanın objektiflik ilkesine bağlı kalması gerekmektedir. Noter onaylı yeminli tercüme hizmetini sunacağınız kurum ve kuruluşların tercümeyi yeterli bulması için tercümenin kaliteli ve eksiksiz bir şekilde yapılmış olması gerekmektedir. SKY Tercüme Taksim şubesinin yeminli tercüman kadrosu, yeminli tercüme hizmetini gerçekleştirirken büyük bir dikkat ve özen ile çalışmaktadır. Bu sayede sizlere en doğru yeminli tercüme hizmetini verebilmekteyiz.

SKY Tercüme Taksim şubesi sizlere her alanda noter onaylı yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Noter onayı için SKY Tercüme, anlaşmalı noterleri tarafından yapılmaktadır. SKY Tercüme Ümraniye şubesinin noter onaylı yeminli tercüme hizmet alanları;

·       Akademik Tercüme

·       Teknik Tercüme

·       Web Sitesi Tercümesi

·       Patent Tercümesi

·       Hukuki Tercüme

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

·       Doğum Belgesi Tercümesi

·       Vize Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

·       Finansal Tercüme

·       İkametgah Tercümesi

·       Geçici mezuniyet Tercümesi

·       Ehliyet Tercümesi

·       Nikah Cüzdanı Tercümesi

·       İmza Sirküleri Tercümesi

·       Diploma Tercümesi

·       Transkript Tercümesi

·       Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Profesyonel Yeminli Tercüme Ümraniye

Kaliteli, akıcı ve doğru bir şekilde yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Ümraniye şubesi, farklı dillerde yeminli tercüme hizmetini en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Tüm alanlarda ve dillerde profesyonel yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Ümraniye şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği diller şunlardır;

·       İngilizce

·       Almanca

·       Fransızca

·       Rusça

·       İtalyanca

·       Arapça

·       İspanyolca

·       Çince

·       Korece

·       Portekizce

·       Yunanca

·       Polonyaca

·       Letonca

·       Norveçce

·       Makedonca

·       Litvanyaca

Tam Zamanında Teslim Yeminli Tercüme Ümraniye

Profesyonel yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Ümraniye şubesi, tercümelerinizi tam zamanında teslim etmeye çok önem vermektedir. Sizinle anlaşılan tarihte teslim edilen yeminli tercümeleriniz, size teslim edilmeden önce redaksiyon sürecinden geçirilmektedir. Redaksiyon sürecinde uzman editörlerimiz tercüme edilen belgelerinizi hatalara ve yanlışlıklara karşı kontrol etmektedir. En doğru ve eksiksiz şekilde sizlere teslim edilen yeminli tercümelerinizi güvenle kurum ve kuruluşlara sunabilirsiniz. SKY Tercüme tarafından verilen yeminli tercüme hizmeti dünyanın her yerinde geçerliliğe sahiptir. SKY Tercüme Ümraniye şubesinin verdiği yeminli tercüme hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!