SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Nişantaşı Tercüme Bürosu

Nişantaşı Tercüme Bürosu

Meşrutiyet Mah. Hacı Mansur Sokak Mim plaza Ofis:46(Beyoğlu 22 Noter Yanı) 34363 Şişli/İSTANBUL

Telefon

0501 145 34 88
0850 532 77 59

E-Posta

info@skytercume.com

Yeminli Tercüme Nişantaşı

Uzman ve eğitimli tercümanları ile profesyonel yeminli hizmeti veren SKY Tercüme Nişantaşı şubesine 7/24 ulaşabilirsiniz. Gizlilik ve güvenlik ilkesine bağlı olarak yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Nişantaşı şubesi, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Yeminli tercüme, noter onaylı yeminli tercüme ve apostil onaylı yeminli tercümede kaliteyi ve profesyonelliği ön planda tutarak hizmet veren SKY Tercüme Nişantaşı yeminli tercümede sıfır hata olması için çalışmaktadır.

Yeminli tercümede sorumluluk noter tarafından yeminli tercümanlara verilmektedir. Profesyonel bir şekilde yapılması gereken yeminli tercümeyi yapan yeminli tercümanın bu alanda deneyimli olması çok önemlidir. SKY Tercüme Nişantaşı şubesi, yeminli tercüme alanındaki tecrübeli yeminli tercümanları ile doğru ve eksiksiz yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Profesyonel Yeminli Tercüme Nişantaşı

Yeminli tercüme hizmetini en kaliteli şekilde verilen SKY Tercüme Nişantaşı şubesi aynı zamanda verdiği noter onaylı yeminli tercüme ile de sizlerin yanındadır. Noter onaylı yeminli tercümede, yeminli tercüman tarafından tercüme edilen belgelere imza ve kaşe eklenerek iki nüsha halinde noter onayına gönderilmektedir. SKY Tercüme Nişantaşı şubesinin avantajlarından biri de noter onayını anlaşmalı noterleri sayesinde sizin yerinize halletmektedir. Her alanda yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Nişantaşı şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği alanlar;

·       İmza Sirküleri Tercümesi

·       Vekaletname Tercümesi

·       Nüfus Cüzdanı Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

·       Akademik Tercüme

·       Sektör Tercümeleri

·       Web Sitesi Tercümesi

·       Diploma Tercümesi

·       Transkript Tercümesi

·       Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi

·       Vize Tercümesi

·       Teknik Tercüme

·       Tıbbi Tercüme

·       Hukuki Tercüme

·       Nikah Tercümanlığı

·       Banka Hesap Tercümesi

·       Tapu Tercümanlığı

·       Adli Sicil Kaydı

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

Farklı Dillerde Yeminli Tercüme Nişantaşı

Duru ve temiz bir dil ile tercüme yapan yeminli tercümanlarımız sayesinde sizlere akıcı ve doğru yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız. Her dilde yeminli tercüme hizmeti sunan SKY Tercüme Nişantaşı şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği diller;

·       İngilizce

·       Rusça

·       Almanca

·       Fransızca

·       İtalyanca

·       Farsça

·       Arapça

·       Danca

·       Norveçce

·       İsveçce

·       Çince

·       İspanyolca

·       Korece

·       Japonca

·       Portekizce

·       Romence

·       Türkmence

·       Ukraynaca

·       Sırpça

·       Slovence

·       Macarca

·       Makedonca

Zamanında Teslim Yeminli Tercüme Nişantaşı

Yeminli tercüme, noter onaylı yeminli tercüme ve apostil onaylı yeminli tercüme alanında nitelikli ve etkili yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Nişantaşı şubesi, gizliliğine verdiği önemden dolayı paylaştığınız kişisel bilgileri ve belgeleri sadece yeminli tercüman kadrosu ile paylaşmaktadır. İstediğiniz durumlarda Gizlilik Sözleşmesi de imzalama imkanı tanıyan SKY Tercüme Nişantaşı şubesi, tüm dillerde ve tüm alanlardaki yeminli tercüme hizmetini en doğru şekilde vermektedir. Tercüme aşamasından sonra redakte edilen belgeleriniz, size tam anlaşılan tarihte teslim edilmektedir. Teslim tarihinde bir erteleme ya da geciktirme söz konusu olmamaktadır. SKY Tercüme Nişantaşı şubesinden yeminli tercüme hizmeti almak için ekibimizle her zaman irtibata geçebilirsiniz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!