SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Beyoğlu Tercüme Bürosu

Beyoğlu Tercüme Bürosu

Meşrutiyet, Hacı Mansur Sk. No:9 Pasaj Üst Katı Ofis:46 (Beyoğlu 22. Noter yanı ) 34363 Şişli/İstanbul

Telefon

0501 145 34 88
0850 532 77 59

E-Posta

taksim@skytercume.com

Beyoğlu Yeminli Tercüme

Profesyonel ve kaliteli yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Beyoğlu şubesi, yeminli tercüme alanında yetkin ve deneyimli yeminli tercümanlar ile birlikte çalışmaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki kurum ve kuruluşların talep ettiği yeminli tercüme, kurumlara sunulan belgelerin resmi geçerliliğinin sağlanması için istenmektedir. Bazı kurumlar sadece yeminli tercüme isterken bazıları da noter onaylı yeminli tercüme istemektedir.

Yeminli tercüme ve noter onaylı yeminli tercümeye ek olarak apostil onaylı yeminli tercüme hizmeti de veren SKY Tercüme Beyoğlu şubesi, onay işlemlerini sizin yerinize halletmektedir. Hızlı ve doğru yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Beyoğlu şubesinden yeminli tercüme hizmeti alabilmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Her Alanda Yeminli Tercüme Beyoğlu

Yeminli tercüme, noter onaylı yeminli tercüme ve apostil onaylı yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Beyoğlu şubesi, bu hizmetleri tüm alanlara yönelik olarak vermektedir. Hızlı ve doğru yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Beyoğlu şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği bazı alanlar;

·       Vekaletname Tercümesi

·       Nüfus Cüzdanı Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

·       Akademik Tercüme

·       Sektör Tercümeleri

·       Web Sitesi Tercümesi

·       Diploma Tercümesi

·       Transkript Tercümesi

·       Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi

·       Vize Tercümesi

·       Teknik Tercüme

·       Tıbbi Tercüme

·       Hukuki Tercüme

·       Nikah Tercümanlığı

·       Banka Hesap Tercümesi

·       Tapu Tercümanlığı

·       Adli Sicil Kaydı Tercümesi

·       İmza Sirküleri Tercümesi

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

 
Her Dilde Yeminli Tercüme Beyoğlu
 

Kaliteli ve eksiksiz yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Beyoğlu şubesi, sizlere ihtiyaç duyduğunuz her dilde yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Dillere tam anlamıyla hakim olan yeminli tercümanlar tarafından yapılan yeminli tercüme, sizlere tam zamanında teslim edilmektedir. SKY Tercüme Beyoğlu şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği dillerden bazıları şunlardır;

·       İngilizce

·       Rusça

·       Almanca

·       Fransızca

·       İtalyanca

·       Farsça

·       Arapça

·       Danca

·       Norveçce

·       İsveçce

·       Çince

·       İspanyolca

·       Korece

·       Japonca

·       Portekizce

·       Romence

·       Türkmence

·       Ukraynaca

·       Sırpça

·       Slovence

·       Macarca

·       Makedonca

·       Gürcüce

·       Estonca

·       Çekce

·       Arnavutça

·       Ermenice

·       Felemenkçe

·       Belarusça

 
 
Doğru Yeminli Tercüme Beyoğlu

Yeminli tercüme, noter onaylı yeminli tercüme ve apostil onaylı yeminli tercüme hizmetlerini en hızlı şekilde veren SKY Tercüme Beyoğlu şubesi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip olduğundan dolayı projeler elimize ulaştığı an ortak ve yoğun bir çalışma temposu ile tercümelerinizi en kısa sürede bitirmekteyiz. Yeminli tercümanlarımız, tercüme esnasında büyük bir dikkat ve titizlik içinde çalışma sürdürmektedir. Yeminli tercüme hizmetini en doğru şekilde sizlere sunabilmek için yeminli tercümanlarımız tercümelerde objektiflik ilkesine bağlı olarak tercüme yapmaktadır. SKY Tercüme Beyoğlu, noter onaylı yeminli tercüme hizmetinde noter onay süreci ile sizin zamanınızı almamak adına onay işlemlerini anlaşmalı olduğu noterleri ile birlikte yürütmektedir. SKY Tercüme Beyoğlu şubesinden yeminli tercüme ve noter onaylı yeminli tercüme hizmeti almak için bizimle istediğiniz her zaman irtibata geçebilirsiniz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!