SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Fransızca Tercüme

Hint Avrupa dil ailesine mensup olan Fransızca dili, Fransız uygarlığını kabul eden eski Fransız sömürgelerinde konuşulan dil olarak bilinmektedir.

Dünyada yaklaşık olarak 200 milyon kişi Fransızca dilini bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca dilini anadil ya da ikinci dil olarak konuşmaktayken 54 ülkede 72 milyon kişi tarafından Fransızca dili konuşulmaktadır. 

Fransızca tercüme hizmeti sunmaktayız.  Yurtiçi ve yurtdışında sahip olduğumuz iş deneyimi ile sizlere hizmet sunmaktayız. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Tercüme hizmetini profesyonel ve kaliteli olarak hazırlayarak sizlere sunmaktayız. 

Fransızca Tercüme Fiyatları 

Fransızca tercüme fiyatlandırmalarıyla metnin uzunluğuna ve türüne göre belirlenmektedir. Uygun fiyatlandırma garantisi ile Fransızca tercümenizi tam zamanında ve eksiksiz olarak alabilirsiniz.

Fransızca Yeminli Tercüme Bürosu

Müşterilerimiz kişisel ya da kurumsal olarak istedikleri tercüme ihtiyaçların karşılamak Fransızca yeminli tercüme hizmetimizden faydalanabilirler. Noter yeminli tercümanlarımız, müşterilerimizin dünyanın her yerinde geçerli olmalarını sağlamak kaydıyla profesyonel olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Fransızca Türkçe çevirisi dışında tercüme ettirmek istediğiniz diğer diller için de teklif alabilirsiniz. 

Müşteri Gizliliğini Koruma İlkesi

Gizlilik politikamız ve yeminli tercümanlarımız ile çevirmek için bize göndermiş olduğunuz belgelerinizin gizliliğini garanti altına alıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz güven ve gizlilik ilkesi ile kişisel ve kurumsal belgelerinizi bizlere güvenle gönderebilirsiniz. Profesyonel Fransızca tercüme anlayışımızla talebiniz doğrultusunda gizlilik sözleşmesi hazırlıyoruz. 

fransizca-tercume

Zamanında Teslimat Yapıyoruz

Profesyonel iş anlayışımızdan dolayı bir projenin kaliteli ve doğru bir şekilde tesliminin yanı sıra müşterilerimize ulaştırılması bizim için çok önemlidir. Söz konusu olan tercümeler bize ulaştığı andan itibaren size vaktinde teslim edilmesi için uzman tercümanlarımız ile detaylı ve hızlı bir çalışma yürütülür.

Profesyonel Çalışma İlkesi 

Bizden istediğiniz tercümeler, size teslim edilmeden önce deneyimli tercümanlarımız ve uzman ekibimiz tarafından incelenmektedir. Hızlı çalışma ve zamanında teslimle birlikte projeler, zorlu denetim aşamalarından geçirilmektedir.

Akıcı ve Kaliteli Çeviri

Bizimle birlikte çalışan bütün tercümanlarımız, işlerinde deneyim ve uzmanlık kazanmış kişilerdir. Yapılan tüm çeviriler dil ve gramer kuralları bakımından incelenmektedir. Buna ek olarak; size teslim edilen süreye kadar belirli aşamalar halinde kontrollerden geçirilmektedir. Bizler vermiş olduğumuz tercüme hizmeti ile sizlere son derece akıcı ve kaliteli bilgiler aktararak memnuniyetinizi kazanmış oluruz.

7/24 Ulaşılabilir Tercüme Hizmeti

Acil tercüme ihtiyacınızın ve istediğinizin doğru bir şekilde karşılanması için müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. 7/24 destek ve hizmet ile tercümeleriniz hakkında her aşamada bilgi alabilirsiniz.

Kesintisiz Redaksiyon Hizmeti 

Müşterilerimizin bir problemle karşılaşmamaları adına tercümanlarımız uzman, editör/redaksiyon ekibimiz uzman bir çalışma yürütmektedir. Söz konusu olan belgeler, teslim edilmeden önce tekrar kontrolden geçirilmekte ve gerekli görülen yerleri redakte edilmektedir. 

Fransızca Tercüme Hizmet Alanlarımız Neler?

Aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel hizmet alanlarımız sıralanmıştır. 

 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Sektör Çevirileri
 • Simultane Tercüme 
 • Teknik Tercüme
 • Web Site Tercümesi 
 • Patent Tercüme
 • Makale Tercümesi
 • Edebi Tercüme
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!