SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Arapça Tercüme

Afroasya dilleri arasında Sami koluna mensup olan Arapça Sami dilleri kolu içerisinde yer almaktadır.  Başta Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere Kuzey Afrika ve Orta Doğu’da konuşulan bir dildir. 22 ülkede resmi olarak konuşulan dil Birleşmiş Milletler tarafından kabul gören 6 resmi dilden biridir. Tahmini olarak bütün lehçeleri 420 milyonu aşkın olduğunu düşünülmektedir. 

Arapça kendi içerinde bir takım değişkelere ayrılmaktadır. Bu değişkeler farklı oranlarda anlaşılabilir olabilir ya da hiçbir şekilde anlaşılmaz. Bu sebepten dolayı, bazı kaynaklar bu değişkeleri farklı bir dil olarak görmektedir. Arapça dilinin standart hali Fasih Arapça, Arapların kullandığı yazı dili olarak da Arapça lehçesidir. 

Deneyimli Kadro İle Profesyonel Arapça Tercüme Hizmeti

Sky Arapça tercüme olarak, deneyimli kadromuz ve bilgi birikimimizle sizlere profesyonel anlamda Arapça tercüme yapıyoruz. İster akademik, ister teknik konular hakkında çeviriler yapıyoruz. Uzman kadromuzla hızlı çeviriler yaparak zamanında işimizi teslim ediyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında birçok kurum ve kuruluşa hizmet vermenin yanı sıra bireysel olarak da çeviri işini yapmaktayız. 

Uygun fiyatlandırmalarımız ve 7/24 görüşme imkanını sizlere sunuyoruz. Deneyimli ve alanında uzman kadromuzla sizleri ağırlayıp işinizi teslim ettikten sonra memnuniyetinizi görmek bizim için çok değerlidir. 

Profesyonel Çalışma İlkemiz

Tercümeleriniz teslim edilmeden önce çevirinin içeriğine göre gerekli görülen noktaları düzenleyerek sizlere gönderiyoruz. Size istediğiniz hizmeti kaliteli hizmeti biz sunuyoruz.  Memnuniyetiniz bizim için çok değerlidir. 

arapca-tercume

Arapça Yeminli Tercüme Yapıyoruz

Müşterilerimizi kişisel ve ya kurumsal tercüme için Arapça yeminli tercüme hizmetini sunmaktayız. Noter yeminli tercümanlarımız aracılığıyla dünyanın her yerinde geçerli görülen profesyonel hizmetlerini sunmaktadırlar.

Akıcı Arapça Tercüme (Çeviri)

 Arapça çeviriler, tarafımızdan uzman kişilerce hazırlanmaktadır. Çeviriler, Arapça dil ve gramer kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. Ayrıca teslim tarihine kadar belirlenen aşamalardan geçerek çeviriniz hazırlanmaktadır.

Zamanında Teslim 

Profesyonel olarak çalıştığımız için işlerimizi zamanında teslim etmeye özen gösteriyoruz. Projeler, elimize ulaştığı gün itibariyle çalışmaya başlıyoruz. Zamanında proje teslim etmek prensiplerimizi arasındadır. 

Uygun Fiyatlandırma Seçeneği

Arapça tercüme fiyatlandırmaları, gönderdiğiniz metnin yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Uygun fiyatlandırma seçenekleriyle gönderdiğiniz çevirileri hazırlıyoruz. Kararlaştırdığınız tarihte çevirinizi gelip alabilirsiniz. Çevirilerinizi yapmak bizim görevimizdir. 

Redaksiyon Hizmeti Sunuyoruz

Çevirilerinizi itina ile yaparak redaksiyon hizmeti de sunuyoruz. Çeviride yeterince anlaşılmayan ya da gereksiz sözcük kullanımlarını ve imla hatalarını kontrol ederek tekrar düzenleyerek sunuma hazır hale getiriyoruz. Müşterilerimizin beklenmedik bir problemle karşılaşmaması adına belge ve dokümanlarınızı tekrar inceleyerek kontrolden geçirip redakte ediyoruz. 

Hizmet Alanlarımız Neler?

Sunduğumuz diğer tercüme hizmet alanları da şunlardır;

 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Sektör Çevirileri
 • Simultane Tercüme 
 • Akademik Tercüme
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Ticari Tercüme 
 • Web Site Tercümesi
 • Patent Tercüme
 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme

7/24 Arapça Tercüme Hizmeti Veriyoruz

Arapça tercüme için bizi her zaman arayabilirsiniz. Aradığınız takdirde bizimle iletişime geçerek beklentilerinizi söyleyebilir ve bizimle paylaşabilirsiniz. Sizin istekleriniz bizim için önemlidir.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!