SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Şişli Tercüme Bürosu

Şişli Tercüme Bürosu

Mecidiyekoy Yolu Cad. Trump Towers No:12 Kule:2 Kat:18 34387 Sisli, İSTANBUL

Telefon

0544 580 34 84
0850 532 77 59

E-Posta

info@skytercume.com

Yeminli Tercüme Şişli

SKY Tercüme Şişli şubesi, Şişli ve civarına kaliteli yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Dikkat gerektiren tercüme alanlarından biri olan yeminli tercümeyi yapan yeminli tercümanın bu alanda deneyimli olması gerekmektedir. SKY Tercüme Şişli şubesi bünyesindeki yeminli tercümanlar, yeminli tercüme alanında eğitimli ve tecrübelidir. Şişli ve çevresinde güvenilir yeminli tercüme hizmeti almak için SKY Tercüme Şişli şubesi ile her zaman irtibata geçebilirsiniz.

SKY Tercüme Şişli şubesi, yeminli tercümenin haricinde noter onaylı yeminli tercüme, apostil onaylı yeminli tercüme ve kaymakamlık onayı gibi hizmetleri de en kaliteli şekilde vermektedir. Zamanında teslim ilkesine bağlı olarak çalışma yapan SKY Tercüme Şişli şubesi, tercümelerinizi size söylenen tarihte teslim etmektedir.

Profesyonel Tercüme Şişli

Şişli’ de en hızlı ve profesyonel şekilde yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Şişli şubesi, acil tercüme ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır. Noter tarafından yetkilendirilen uzman yeminli tercümanları ile size en doğru yeminli tercüme hizmetini sağlayan SKY Tercüme Şişli şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği alanlar şunlardır;

·       Nikah Tercümanlığı

·       Banka Hesap Tercümesi

·       Tapu Tercümanlığı

·       Adli Sicil Kaydı

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

·       İmza Sirküleri Tercümesi

·       Vekaletname Tercümesi

·       Nüfus Cüzdanı Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

·       Akademik Tercüme

·       Sektör Tercümeleri

·       Web Sitesi Tercümesi

·       Diploma Tercümesi

·       Transkript Tercümesi

·       Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi

·       Vize Tercümesi

·       Teknik Tercüme

·       Tıbbi Tercüme

·       Hukuki Tercüme

Her Dilde Hızlı Yeminli Tercüme Şişli

Yeminli tercümanlarımız, tercümeleri yaparken metinin orijinaline sadık kalarak çalışma yapmaktadır. Hedef dil ve kaynak dile hakim olarak yeminli tercümeyi gerçekleştiren yeminli tercümanlarımız duru, temiz ve sade bir dil kullanmaktadır. Yeminli tercümanlarımız tercümeyi bitirdikten sonra belgeye imza ve kaşesini eklemektedir. En hızlı ve en kaliteli şekilde yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Şişli şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği diller;

·       İngilizce

·       Rusça

·       Almanca

·       Fransızca

·       İtalyanca

·       Farsça

·       Arapça

·       Danca

·       Norveçce

·       İsveçce

·       Japonca

·       Portekizce

·       Romence

·       Türkmence

·       Ukraynaca

·       Sırpça

·       Slovence

·       Macarca

·       Makedonca

·       Çince

·       İspanyolca

Zamanında Teslim Yeminli Tercüme Şişli

SKY Tercüme Şişli şubesi, kaliteli ve profesyonel yeminli tercüme hizmetinde teslim tarihini asla geciktirmez. Metnin uzunluğuna, zorluğuna ve içeriğine göre belirlenen teslim tarihinde herhangi bir şekilde erteleme olmamaktadır. Profesyonel çalışma ilkesi ile hareket eden SKY Tercüme Şişli şubesi, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Bu nedenle tercüme hizmetlerini en kaliteli şekilde vermektedir. SKY Tercüme Şişli şubesi, tercümelerinizi redaksiyon sürecinden geçirerek tercümelerin kalitesi onaylamaktadır.  SKY Tercüme Şişli şubesinden aldığınız yeminli tercümeleriniz güvenle ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kullanabilirsiniz.

SKY Tercüme Şişli şubesi ile irtibata geçerek acil yeminli tercüme hizmetimiz konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Gizliliğinizi koruyan SKY Tercüme Şişli şubesi, yeminli tercüme edilecek belgelerinizi yeminli tercümanlarımız haricinde kimse ile paylaşmamaktadır.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!