SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Çince Tercüme

Çince, Çin ve çevresinde olan bir milyar kişi tarafından konuşulmaktadır. Binlerce küçük dilin arasında en fazla konuşulan dildir. Dünya üzerinde beş kişiden birinin konuştuğu Çince, ayrı bir dil olarak kabul edilecek farklı küçük dillerden oluşmaktadır. Çin dilinin bir dil değil bir dil ailesi olduğu konusunda iddialar vardır. En fazla konuşulanı Mandirin sonrasında Şangay ve Wu lehçesidir.

Göçmen topluluklar arasında Kantonca konuşulur. Bunun nedeni ise göç eden Çinlilerin pek çoğu güney bölgesinden olmasıdır. Çin dili Çin-Tibet dilleri ailesinin mensubudur. Çince, Birleşmiş Milletler tarafından resmi dil olarak kabul edilmiştir. 

Profesyonel Çince Tercüme

Çince tercüme, uzman kadromuz ve bilgi birikimimizle sizlere profesyonel anlamda Çin dili tercümesi yapıyoruz. İstediğiniz hizmet alanı hangisiyse o alanda sizlere hizmet sunuyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında kurumsal ve bireysel olarak pek çok hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bize internet adresimizden ulaşabilir ya da size yakın olan şubelerimize gelerek bizimle görüşme yapabilirisiniz.

Profesyonel Çalışma İlkesi

Tercümelerimiz teslim edilmeden önce çevirinin içeriğine göre gerekli görülen yerleri düzenleyerek sizlere tekrar gönderiyoruz. İşimizi en kaliteli şekilde hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Çeviri yalnızca bizim işimiz.

Çince Yeminli Tercüme Hizmeti

Müşterilerimizi kişisel ya da kurumsal olarak Çince tercüme hizmeti sunmaktayız. Noter yeminli tercümanlarımız sayesinde dünyanın her yerinde profesyonel olarak bu hizmeti sunmaktadırlar.

cince-tercume

Akıcı Dil İle Çeviri

Çevirileriniz, uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Çeviriler, Çince dil ve gramer kurallarına uygun olarak yazılır. Buna ek olarak; hazırlamış olduğumuz çeviri belirli aşamalardan geçirilerek sizlere sunulmaktadır. Okunaklı, anlaşılır ve akıcı bir dil kullanılarak hazırlanan metinler sayesinde çeviri işiniz kolay hale gelecektir.

Zamanında Teslim

Profesyonel olarak çalıştığımız için işimizi ciddiye alıyor ve zamanında teslim ediyoruz. Projeler elimize ulaştığı gün içinde çalışmalara başlıyoruz. İtina ile işlerimizi yürüterek sizin beklediğiniz ve talep ettiğiniz şekilde hazırlıyoruz. Çeviri teslim tarihinizde gelip gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

7/24 Hizmet Vermekteyiz

Çince tercümeleriniz için bizi her zaman arayabilirsiniz. İster bilgi alın isterseniz tercümenizin hangi aşamada öğrenmek için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sizin istek ve görüşleriniz bizim için önemlidir.

Uygun Fiyatlandırma Fırsatı

Çince tercüme fiyatlandırmaları, göndermiş olduğunuz metnin yapısına göre değişmektedir. Uygun fiyatlandırma seçenekleri ile sizlere bu konuda da yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlandırma seçeneklerimiz ile daima hizmetinizdeyiz. 

Redaksiyon Hizmeti Sunuyoruz

Çevirilerinizi redaksiyon ile birlikte mükemmele yakın iş çıkarıyoruz. Çeviri esnasında yeterince anlaşılmayan, düzenlenme gereği duyulan ve yazım ve imla hatalarından doğan sorunları en kısa sürede çözebilmek için çeviriyi tekrar düzenleyerek kontrol ediyoruz. Müşterilerimizin beklenmedik bir sorunla karşılaşmamaları adına belge ve dokümanlarınızı tekrar inceleyip düzenleyerek redakte ediyoruz. Kusursuz çeviri yapabilmek için redakte yapıyoruz.

Çince Tercüme Hizmet Alanlarımız 

Simultane, patent tercüme ve ardıl tercümeler yapılmaktadır. Diğer yapılan tercümeler şu şekildedir;

 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Sektör Çevirileri
 • Akademik Tercüme
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Ticari Tercüme 
 • Web Site Tercümesi
 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Makale Tercümesi
 • Edebi Tercüme
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!