SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Kartal Tercüme Bürosu

Telefon

0850 532 77 59

E-Posta

info@skytercume.com

Yeminli Tercüme Kartal

SKY Tercüme Kartal şubesi, Kartal ve çevresine profesyonel yeminli tercüme, noter onaylı yeminli tercüme ve apostil onaylı yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Alanında yetkin yeminli tercümanları ile en hızlı yeminli tercüme hizmetini veren SKY Tercüme Kartal şubesi, tercümelerinizi tam zamanında teslim etmektedir. Zamanın ne kadar değerli olduğunu bilen SKY Tercüme Kartal şubesi, anlaşılan tarihlerde herhangi bir nedenle değişiklik yapmamaktadır.

Yeminli tercüme, en ufak bir hata ya da yanlış kaldırmayan bir tercüme türüdür. Bunun nedeni yeminli tercüme edilen belgelerin kurum ve kuruluşlara sunulacak olmasıdır. Sunulan tercümelerde herhangi bir sorun olması durumunda işleriniz yarım kalabilmektedir. Bu yüzden güvenilir ve doğru yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Kartal şubesini tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve Etkili Yeminli Tercüme Kartal

Kartal’ da etkili ve eksiksiz yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Kartal şubesi, tüm tercüme alanlarında yeminli tercüme, noter onaylı yeminli tercüme ve apotil onaylı yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Acil yeminli tercümelerinizi en kısa sürede gerçekleştiren SKY Tercüme Kartal şubesinin yeminli tercümanları, tercüme sırasında ortak çalışma gerçekleştirmektedir. Titizlik ve dikkatle tercüme yapan yeminli tercümanlarımız, size en kaliteli yeminli tercüme hizmetini vermek için çalışmaktadırlar. SKY Tercüme Kartal şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği alanlar;

·       Nikah Tercümanlığı

·       Banka Hesap Tercümesi

·       Tapu Tercümanlığı

·       Adli Sicil Kaydı

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

·       İmza Sirküleri Tercümesi

·       Vekaletname Tercümesi

·       Nüfus Cüzdanı Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

·       Akademik Tercüme

·       Sektör Tercümeleri

·       Web Sitesi Tercümesi

·       Diploma Tercümesi

·       Transkript Tercümesi

·       Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi

·       Vize Tercümesi

Kartal Her Dilde Yeminli Tercüme

Pasaport, vize, imza sirküleri, banka hesap özeti ya da yurt dışı eğitim işlemleri için gerekli olan evrakların yeminli tercümesini yapan SKY Tercüme Kartal şubesi, yeminli tercüme hizmetini her dilde vermektedir. SKY Tercüme Kartal şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği dünya dillerinden bazıları;

·       Almanca

·       İngilizce

·       İtalyanca

·       Fransızca

·       Rusça

·       Korece

·       Japonca

·       Arapça

·       Farsça

·       Fince

·       Norveçce

·       Fince

·       İsveçce

·       Makedonca

·       Yunanca

·       İspanyolca

·       Çince

·       Slovakça

·       Portekizce

·       Romence

Kartal Noter Onaylı Yeminli Tercüme

Doğru ve eksiksiz noter onaylı yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Kartal şubesi, noter onayını anlaşmalı noterleri ile kendisi halletmektedir. SKY Tercüme, noter onayını kendisi hallettiğinden dolayı sizin zamanınızı almamış olur. Tüm resmi kurum ve kuruluşlara sunulacak şekilde kaliteli ve doğru noter onaylı yeminli tercüme hizmeti ile SKY Tercüme Kartal şubesi her zaman hizmetinizdedir. Ayrıca SKY Tercüme Kartal şubesi, acil tercüme ihtiyaçlarınızı da en kısa sürede halletmektedir. Ekibimizle irtibata geçerek acil yeminli tercüme hizmetimiz konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Gizliliğinize çok önem veren SKY Tercüme Kartal şubesi, yeminli tercüme edilecek belgelerinizi yeminli tercümanlarımız haricinde kimse ile paylaşmamaktadır.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!