SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Vekaletname Tercümesi

Vekaletname, bir şahsın bir başka şahsa bazı durumlar için kendi adına karar verebilmesi için verilmiş yazılı bir belgedir. Satış, gayrimenkul, banka, miras ve iş takibi işlemleri için vekaletname tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. SKY Tercüme bürosu, sahip olduğu deneyim ve uzman tercüman kadrosu ile kaliteli ve hızlı vekaletname tercümesi hizmeti vermektedir.

Vekaletname Tercümesi Nasıl Yapılır?

Vekaletname tercümesi, resmi belge olduğu için yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesi gerekir. SKY Tercüme bürosunda, yeminli tercümanlar tarafından yapılan vekaletname tercümesi noter onayı için notere gönderilmektedir. Sizin zamanınızı almamak adına noter onay işlemleri SKY Tercüme tarafından yürütülmektedir. SKY Tercüme bürosu, noter onaylı vekaletname tercümesini resmi kurumlara sunulacak şekilde hatasız ve eksiksiz şekilde yapmaktadır.

Vekaletname tercümesi, titizlik ve dikkat gerektirdiğinden dolayı tercüme alanında yetkin tercümanlar tarafından yapılmaktadır. SKY Tercüme bürosunda vekaletname tercümesi yapıldıktan sonra herhangi bir hata ya da soruna karşı tercüme belgesi editörler tarafından kontrol edilmektedir.

vekaletname-tercumesi

Doğru ve kusursuz şekilde aslına uygun olarak tercüme edilmesi gereken vekaletname tercümesi, profesyonel yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Resmi işlemlerde kullanılan vekalet tercümesi, SKY Tercüme bürosunda 30 farklı dilde yapılmaktadır. Yeminli vekalet tercümesi, noter onaylı vekalet tercümesinin yanı sıra apostil tasdikli vekaletname tercüme hizmeti de SKY Tercüme tarafından verilmektedir.

Vakaletname Tercümesi için Neden SKY Tercüme?

SKY Tercüme bürosu bünyesinde çalışan tercümanlar, tercüme alanındaki tecrübeleri ve bilgileri sayesinde sizlere en kaliteli tercüme hizmetini sunmaktadırlar. Uzman tercümanlarımız, vekaletname tercümelerinde büyük bir özen ve titizlikle çalışmaktadır. Hatasız, eksiksiz ve doğru vekaletname tercümesi hizmeti veren SKY Tercüme bürosu hızlı ve müşteri odaklı çalışma prensibine sahiptir.

Vekaletname tercümesi, banka hesap tercümesi veya kimlik belgesi tercümesi gibi resmi evrakların tercümesinde kişilerin bilgilerinin gizli kalması için tercüme hizmetinin güvenilir bir tercüme bürosundan alınması gerekir. SKY Tercüme bürosunda, tercüme edilecek belgeleriniz sadece tercümeyi yapacak tercüman ekibi ile paylaşılmaktadır.

Tercüme edilecek belgeleriniz ek gizlilik gerektiriyorsa bu durumda Hizmet Sözleşmesine uygun olarak hazırlanan Gizlilik Sözleşmesini imzalayabilirsiniz. SKY Tercüme bürosu olarak müşteri bilgilerinin gizliliğine son derece önem vermekteyiz. Tercüme edilecek belgeleriniz SKY Tercüme ile güvende.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!