SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

Bankaların ve şirketlerin ana sözleşmelerinin, yönetim kurulu kararlarının ve genel kurul karalarının yayımlandığı gazeteye Ticari Sicil Gazetesi denir. Gazete, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yaımlanmaktadır.

Ticari Sicil Gazetesi, vize başvurularında ve özellikle Schengen vizesine başvurmak için gerekli bir belgedir. Vize başvuruları için Ticari Sicil Gazetesinin tercümesi gerekmektedir. Ayrıca yurtdışında faaliyet gösteren Türk firmaları Türkiye’den işçi alacakları zaman Ticari Sicil Gazetesinin tercümesine ihtiyaç duymaktadır.

Ticari Sicil Gazetesinin yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir. SKY Tercüme, uzman yeminli tercümanları ile doğru ve kaliteli Ticari Sicil Tercüme hizmeti vermektedir.

Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi Nasıl Yapılır?

Yurtdışında kurulacak şirketler ve yurtdışında faaliyet gösteren şirketler ile yapılacak sözleşmeler için de Ticari Sicil Gazetesi tercümesine gerek duyulmaktadır. Bu alanlarda ihtiyacınız olan Ticari Sicil Gazetesi tercümesi için hızlı, eksiksiz ve doğru tercüme hizmeti için güvenle SKY Tercüme’yi tercih edebilirsiniz.

ticari-sicil-gazetesi-tercumesi

Ticari Sicil Gazetesi için noter tasdikli tercüme ya da apostilli tercümenin gerekli olduğu durumlarda SKY Tercüme, profesyonel tercüme kadrosu ile yanınızda. Şirketlere ait bilgilerin yer aldığı Ticari Sicil Gazetesi, son derece önemli olduğundan dolayı Ticari Sicil Gazetesinin tercümesinde hata ya da yanlış yapılmamasına çok dikkat edilmelidir. SKY Tercüme alanında yetkin tercümanları sayesinde sorunsuz, kaliteli ve hızlı Ticari Sicil Gazetesi hizmeti vermektedir.

Yeminli Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

Gerçek kişiler ya da tüzel kişilerin yurt dışı, vize, çalışma, eğitim ve staj gibi işlemlerinde Ticari Sicil Gazetesinin tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu işlemler için Ticari Sicil Gazetesi tercümesinin büyük elçilik ya da konsolosluklara sunulması gerekmektedir.

Ticari Sicil Gazetesi tercümesini yapacak tercümanın hukuki alanda tecrübeli ve bilgi sahibi olması beklenir. Ticari Sicil Gazetesinin tercümesinde hukuki içeriğe uygun şekilde tercüme yapılması gerekmektedir. SKY Tercüme, Ticari Sicil Gazetesi tercümesinde müşterilerine hukuki alanda uzman tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Yeminli tercüme, apostilli tercüme ve noter tasdikli tercüme hizmeti gibi hizmetler veren SKY Tercüme, Ticari Sicil Gazetesi tercümesi için de profesyonel, kaliteli ve doğru tercüme hizmeti vermektedir. Her türlü tercüme ihtiyacınız için SKY Tercüme bürosu, profesyonel tercümanları ile yanınızda.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!