SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Tercüme Fiyatları

Tercüme fiyatları; hizmetin niteliğine, belgenin türüne, tercüme yapılacak dile ve çevirmenin uzmanlık seviyesine göre değişir. Bir broşürün çevirisi ile bilimsel bir makalenin çevirisi arasında fiyat farklılıkları olacaktır. Aynı şekilde uzmanlık gerektiren bir alana yönelik yapılacak tercüme ile daha genel bir konuda yapılacak bir tercüme arasında da fiyat farkı olur. Tercüme fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktör de hizmetin hızıdır; acil çevirilerin ücretleri daha yüksek olabilir. 

tercume-fiyatlari

Tercüme Fiyatları Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir? 

Tercüme fiyatları belirlenirken dikkat edilmesi gereken unsurlar:

  1. Dil: Az konuşulan ve tercümesi yaygın olmayan dillere yapılan tercümeler İngilizce gibi dillerin tercümesine göre daha yüksek fiyatlıdır. 

  2. Belgenin Türü: Hukuki metnin çevirisi ile basit bir mektubun çevirisi arasında fiyat farkı vardır. Çünkü her iki metin de farklı uzmanlık ve bilgi gerektirir.

  3. Uzmanlık Seviyesi: Teknik, veya medikal gibi özel terminolojiye sahip  alanlarda uzmanlaşmış tercümanların ücretleri diğer tercümanlara oranla daha yüksektir.  

  4. Teslimat Süresi: Acil teslimatlar için ekstra ücret talep edilebilir zira çevirmen daha kısa bir süre içinde çalışmayı tamamlamak zorundadır.

Sky Tercüme Bürosu Tercüme Fiyatları

Sky Tercüme bürosu, 100’ü aşkın dilde uzman çeviri hizmeti sunar. Tercüme fiyatları ise İngilizce, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Arapça, Farsça, İtalyanca ve İspanyolca gibi farklı diller için ayrı şekilde hesaplanır. 

Tercüme edilecek metnin içeriği, uzunluğu ve tercüme yapılacak dil ücretin belirlenmesinde kritik rol oynar. 2023 yılında geçerli olan çeviri tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@skytercume.com adresinden bize ulaşabilir ya da Hızlı Teklif Al butonunu kullanarak hemen fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!