SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Soranice Tercüme

Hint-Avrupa dil ailesinin Kuzey-Batı Hint-İran dilleri grubunda yer alan Soranice, bir kürt dilidir. Kürdistan bölgesel yönetiminin resmi dili olan Soranice’ nin yazımı için Farsça ve Arapça alfabeleri kullanılmaktadır. Soranice, yaygın olarak Batı İran’da ve Irak’ta konuşulmaktadır. Soranice aynı zamanda Orta Kürtçe olarak da bilinmektedir.

Kaliteli ve doğru Soranice tercüme hizmeti almak için 7/24 bizimle telefon üzerinden ve web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. SKY Tercüme, Soranice tercüme hizmetini verirken bu alanda uzman ve deneyimli tercümanlar ile çalışmaktadır.

Tercüme, titizlik ve dikkat gerektiren bir alandır. Tercüme yapılırken kaynak dilin ve hedef dilin kurallarına tam olarak hakim olmak gerekmektedir. Soranice dilinin dil bilgisi ve gramer konularını ileri derecede bilen tecrübeli tercümanları sayesinde SKY Tercüme, size en kusursuz hizmeti sunmaktadır.

Eksiksiz Soranice Tercüme Hizmeti 

Yoğun çalışma temposu ve bilgi birikimi ile tercümeyi gerçekleştiren tercümanlarımız ile tercümelerinizi en kısa sürede tamamlamaktayız. Tercüme edilmesi gereken belgeleriniz için sürecin başında belirlenen tarihte size teslim edilen tercümeleriniz en doğru ve eksiksiz şekilde yapılmaktadır.

Soranice dilinin kaidelerine tam anlamıyla hakim tercümanlar tarafından yapılan Soranice tercümelerinizi ihtiyaç duyduğunuz her alana yönelik olarak vermekteyiz. Tercümanlarımız tercümeleri yaparken sade, akıcı ve duru bir dil kullanmaktadır.

soranice-tercume

Yeminli Soranice Tercüme

SKY Tercüme, yeminli Soranice tercüme hizmeti için yeminli tercümanlar ile birlikte çalışır. Yeminli tercümanlarımız gizlilik ilkemiz doğrultusunda belgelerin tercümesini yapmaktadır. Soranice hakkında yetkin yeminli tercümanlarımız tarafından verilen yeminli Soranice tercüme hizmeti, dünyanın her yerinde geçerliliğe sahiptir.

Soranice Tercüme Fiyatları

Kaliteli ve akıcı Soranice tercüme hizmeti verirken fiyatları uygun fiyat politikası ile belirleriz. Soranice tercüme hizmeti fiyatları metnin uzunluğuna, türüne, yapısına, içeriğine ve zorluğuna göre değişiklik göstermektedir. Soranice tercüme hizmetleri için size en uygun fiyat alternatiflerini sunarız.

Soranice Tercümede Redaksiyon Hizmeti 

Aldığınız tercüme konusunda herhangi bir zorluk yaşamamanız için tercümeleriniz teslim edilmeden önce editörlerimiz tarafından kalite kontrolden geçirilmektedir. Yazım yanlışlarının olduğu, metnin anlamının bozuk olduğu ya da gramer kurallarında yanlışlık yapıldığı metinlerdeki eksiklikleri ve yanlışlıkları gidermek için redaksiyon aşamasına dikkat eden editörlerimiz tercümelerinizi size en doğru şekilde teslim etmemiz için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Müşteri Gizliliğini Koruma

Müşteri memnuniyetine önem veren SKY Tercüme, müşterilerinden gelen talepleri yerine getirmek için var gücüyle çalışır. SKY Tercüme, belgelerinizin ve sizin güvenliğiniz için tercüme hizmetlerinde gizlilik politikasına uygun olarak hareket etmektedir. İsteğiniz doğrultusunda tercümelerinizden önce Gizlilik Sözleşmesi imzalayabilmekteyiz. Güven ve gizlilik ilkesine bağlı kalarak sunduğumuz tercüme hizmetlerinde bizimle paylaştığınız belgeleri sadece tercümeyi gerçekleştirecek tercüman ekibine verilmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Soranice tercümeye yönelik olarak ihtiyaç duyduğunuz her hizmet için sizin yanınızdayız.

·       Teknik Tercüme

·       Simultane Tercüme

·       Sektör Tercümeleri

·       Ardıl Tercüme

·       Finansal Tercüme

·       Banka Hesap Tercümesi

·       Çapraz Tercüme

·       Makale Tercümesi

·       Edebi Tercüme

·       Patent Tercümesi

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!