SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Sırpça Tercüme

Sırpça Slav dillerinin güney grubundan olan çoğunlukla Sırplar tarafından konuşulan bir dildir. Sırp- Hırvat dilinin bir çeşidi olarak kabul edilen dilin Hırvatça, Karadağca ve Boşnakça dilleri de dahildir. Sırpça Sırbistan ve Kosova ülkelerinin resmi dilidir. Sırpça, Karadağ, Hırvatistan, Romanya, Makedonya, Çekya ve Slovakya ülkelerinde azınlık dili olarak konuşulmaktadır. Sırpça dili hem Kiril hem de Latin alfabesinden oluşmuştur. Bundan dolayı okunduğu gibi yazılıp yazıldığı gibi de okunmaktadır. 

Akıcı Dille Kaliteli Sırpça Tercüme Hizmeti 

Uzman ekibimiz tarafından Sırpça tercümeleriniz en iyi şekilde yapılmaktadır. Sky dil Sırpça tercüme ekibi olarak Sırp dilini bilen bu alanda yetkinliğe sahip olan arkadaşlarımızla anlaşarak belgelerinizi en kısa sürede tercüme ediyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte ortaklaşa çalışmalar yapıyorken dil hakkındaki bilgisi, gizlilik konusundaki tutumu ve anlatımı iyi olan iş arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Bu sebepten dolayı çevirileriniz bizim güvencemiz altında oluyor. Gizlilik ilkesindeki tutumumuz, iş ahlakımız gereği kimseyle paylaşmıyoruz. Yeminli tercümanlar ile çalışıyoruz. 

sirpca-tercume

Profesyonel iş çıkarabilmek için uzun saatler çalışarak sizlere en iyi Sırpça tercümeyi yapmaya çalışıyoruz. Bu sebeple bizleri istediğiniz her saat arayarak ulaşabilirsiniz. Tercümanlarımız sizlere kalite standartlarının yüksek olduğu bir hizmet anlayışıyla sizlere hizmet veriyoruz.

Duru bir dille yazılmış çeviri metni ile kolay anlaşılır bir metin oluşturmak için zorlu yollardan geçiyoruz. Uzun çalışmalar sonucunda oluşturduğumuz tercüme metinleri ile sizlere kolay okunabilir sade bir anlatımla yazılmış ve anlamlı içeriklerden oluşan kaliteli metinler hazırlıyoruz. Konularına göre edebi tercüme, makale tercümesi ve teknik tercümeler yapmaktayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi şöyle sıralayalım; 

 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Akademik Tercüme
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Ticari Tercüme
 • Web Site tercümesi 
 • Sektör tercümeleri

Sizlere daha iyi hizmet vermek için her daim çalışıyoruz. Sırpça tercüme ettirmek istediğiniz metinlerinizin hakkında bilgi almak içi bizi arayabilirsiniz. Hizmet edebilmek için bizler kaliteli yazılar yazıyoruz. Tercümenizi gerçeğine en yakın haliyle sizlere sunup memnuniyetinizi kazanıyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.

Redakte Ediyoruz

Metinlerinizi orijinal hallerini bozmadan redakte ediyoruz. Yazıların imla, gramer ve terminolojik açıdan metnin bütünlüğüne uyup uymadığına bakarak redaksiyon dediğimiz düzenlemeyi yaparak metinlerinizi redakte ediyoruz. Özellikle edebi metinlerde ortaya çıkan anlam değişikleri nedeniyle anlam bozulmaları ya da terminolojik olarak hatalar meydana gelmektedir. Bu yönüyle metinleri tekrar ele alarak yeni baştan düzenleme yaparak metnin tam manasıyla bütünlüğünü sağlamış oluyoruz. 

Bekletmeden Teslim Ediyoruz

Sırpça tercüme yaparken sizleri zaman aşımına uğratmadan tercüme ettiğimiz metni belirli aşamalardan geçirerek sizlere bekletmeden teslim ediyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaların uzunluğuna ve zorluk derecelerine göre belirli bir tarih aralığında sizlere tarih veriyoruz. Daha sonra düzenlediğimiz metni sizleri arayarak bilgilendiriyor ve metninizin hazır olduğunu bildiriyoruz. 

İletişimde Sınır Tanımıyoruz

İletişimde sınır tanımayarak her gün her saat sizlere hizmet sunmak için bekliyoruz. İş anlayışımız gereği kaliteli hizmet sunma felsefesi ile hareket ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Bu sebepten dolayı sizlerle iletişime geçip bizden beklediğiniz hizmet hakkında fikirlerinizi dinleyip size istediğiniz hizmeti sunuyoruz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!