SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Sabıka Kaydı Tercümesi

Bireylerin, adli kaydı olup olmadığını resmi olarak belgeleyen evraklara sabıka kaydı ya da adli sicil kaydı denmektedir. Kaymakamlık, Adli Sicil Müdürlüğü ya da e-devlet üzerinden alınabilen sabıka kaydı, yurt dışında bulunulduğu durumlarda büyükelçiliklerden temin edilebilmektedir.

Yurt dışı bağlantılı iş ve okul başvurularında, yabancı uyruklu kişiler ile yapılacak evliliklerde ve vize başvurularında sabıka kaydı tercümesi talep edilmektedir. Sabıka kaydı tercümesi, dikkat ve titizlik gerektiren önemli bir tercüme türü olduğundan dolayı profesyonel yeminli tercümanlar tarafından yapılmalıdır. SKY Tercüme bürosu, alanında yetkin tercüman kadrosu ile hatasız, kaliteli ve güvenilir sabıka kaydı tercüme hizmeti vermektedir.

Sabıka Kaydı Tercümesi Nasıl Yapılır?

Sabıka kaydı tercümesinin resmi kurumlara yeminli sabıka kaydı tercümesi ya da noter onaylı sabıka kaydı tercümesi olarak sunulması gerekir. Bazı durumlarda özellikle yurtdışı işlemlerinde apostil onaylı sabıka kaydı talep edilmektedir.

SKY Tercüme bürosu, işinin ehli yeminli tercümanları ile yeminli sabıka kaydı tercümesi, noter onaylı sabıka kaydı tercümesi ve apostil onaylı sabıka kaydı tercümesi gibi her türlü tercüme hizmetini en doğru ve en kaliteli şekilde sunmaktadır.

SKY Tercüme bürosunun sunduğu noter onaylı sabıka kaydı tercüme hizmeti sayesinde noter onayı için notere gitmenize gerek kalmaz çünkü noter onay işlemleri SKY Tercüme bürosunun anlaşmalı olduğu noterler tarafından yapılmaktadır.

sabika-kaydi-tercumesi

SKY Tercüme bürosu, profesyonel yeminli tercüman kadrosu sabıka kaydı tercümesini gerçekleştirirken dikkatli ve titiz bir şekilde çalışma yürütmektedir. Sabıka kaydının tercümesi bittikten sonra olası hata ve eksikliklere önlem olması açısından uzman editörler tarafından tekrar kontrol edilmektedir. SKY Tercüme bürosu olarak bilgilerinizin gizliliğine önem veriyoruz. Bu nedenle talebiniz doğrultusunda Hizmet Sözleşmesine ek olarak Gizlilik Sözleşmesi imzalayarak kişisel bilgilerinizi güvence altına alıyoruz.

Hatasız Sabıka Kaydı Tercümesi

Acil ihtiyaç duyulan sabıka kaydı tercümeleri için SKY Tercüme, uzman yeminli tercümanları ile en hızlı sabıka kaydı tercüme hizmetini vermektedir. SKY Tercüme bürosu tarafından tercüme edilen belgeleriniz isteğinize istinaden kargo, faks ya da e-posta gibi yollar üzerinden gönderilebilmektedir.

Müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiş olan SKY Tercüme bürosu, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü tercüme için kaliteli, hızlı, hatasız ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!