SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Portekizce Tercüme

Portekizce, iki yüz milyon kadar insanın konuştuğu dil olarak bilinmektedir. Dünyada en çok konuşulan 6.dildir. Güney Amerika’da 190 milyon kadar kişi, Latin Amerika’da ise nüfusun %34’ü Portekizce dilini konuşmaktadır.

Hint-Avrupa dil ailesinin İtalo-Keltik alt grubundan olan Portekizce Romen dillerinin alt koludur. İspanyolca ile benzerliklerinin olmasıyla beraber İspanyolca dilinden daha yumuşak ve melodik bir konuşma dilidir. İtalyanca, Rumence ve Fransızca ile pek çok ortak özellik taşır. Portekizceye en yakın dil İspanya’nın Galiçya bölgesinde konuşulan Galiçyaca dilidir.

Brezilya ve Portekiz ülkelerinde konuşulan şiveler telaffuz yönüyle farklılıklar taşısa da iki ülkede yaşayanlar ise birbirlerini zorlanmadan anlayabilir. Portekizce konuşan ülkeler arasında Angola, Gine-Bissau, Yeşil Burun Adaları, Principe, Sao Tome ülkelerinin hepsi Portekizce konuşmaktadır. 

Profesyonel Portekizce Tercüme Hizmetinin Esasları

Tercümelerinizi büyük bir titizlikle hazırlayıp en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Bilgi birikimimiz ve uzman kadromuzla sizlerin istediğiniz kalite ve anlayışla sizlerle iletişim kurarak çeviri hizmeti sunuyoruz. Çevirilerimiz Portekiz dil ve kültür özelliklerine göre çevrilmektedir. Anlaşılır ve sade bir dil kullanılarak hazırlanan çeviri metinleriniz uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. 

Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı pek çok çeviriyi yaptığımızdan dolayı tecrübelerimizden ilham alarak sizlere beklediğiniz ve istediğiniz kalitede metin çevirileri yapıyoruz. Bizleri istediğiniz zaman arayarak irtibata geçebilirsiniz. İnternette yazılı olan Sky dil tercüme büroları adresini aratarak bize ulaşabilirsiniz. İletişime geçtiğinizde isteklerinizi anlatabilir makaleler hakkında sorular sorabilirsiniz. Fiyat konusunda da destek alabilirsiniz. 

Portekizce Yeminli Tercümanlık Hizmeti Veriyoruz

Kişisel ve ya kurumsal olarak Portekizce yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız. Kaliteli ve gizlilik içerisinde yazılan yazılarımıza sizin hizmetinizdeyiz. Yeminli tercümanlık anlayışımızla gizlilik içerisinde sizlere beklediğiniz hizmeti en kısa sürede ulaştırmak bizim görevimizdir. 

portekizce tercume

Redaksiyon Hizmeti 

Kusursuza yakın hizmeti sunabilmek için çevirilere redakte yaparak anlatım bozukluklarını ve yazım ve imla hatalarını düzeltip kaliteli iş çıkarıyoruz. İstemediğiniz bir durumla karşılaşmamanız adına hatasız çeviri yapıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Portekizce Tercüme Çalışma Alanlarımız

 • Finansal Tercüme
 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Akademik Tercüme
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Ticari Tercüme 
 • Web Site Tercümesi
 • Sektör Çevirileri
 • Tıbbi Tercüme 
 • Makale Tercümesi

Alanlarının tamamında bizlerden profesyonel destek alabilme imkanına sahipsiniz. 

Uygun Fiyatlarla Portekizce Tercüme Yapıyoruz

Uygun fiyatlarla Portekizce çeviri yapıyor ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Çeviri için göndermiş olduğunuz Portekizce metinleri inceleyerek sizleri fiyat konusunda bilgilendiriyoruz. Fiyatlandırmalarımız, zorluk derecesine göre değişiklik göstermektedir. 

Tam Zamanlı Teslim

Büyük bir özenle hazırladığımız metinlerinizi sizin tam zamanında teslim ediyoruz. Okunaklı yazısı ve güzel anlatımıyla zorlu süreçlerden geçirdiğimiz çeviri metninizi bize göndermiş olduğunuz andan itibaren çalışmalarımıza başlıyoruz. En kısa sürede de Portekizce tercüme metninizi size iletiyoruz. 

Anında İletişim

Müşterilerimize kalite bir hizmet sunabilmek için sizinle iletişime geçiyoruz. Sizin için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Her an bizi arayabilir görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.  Çeviri metniniz hakkında bilgi alabilir veya çeviri fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sizin görüş ve düşünceleriniz bizim için değerlidir. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!