SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Özbekçe Tercüme

Özbekçe ve Özbek Türkçesi olarak bilinen Özbekistan’ın resmi dilidir. Altay dilleri içerisinde yer alan Özbek Türkçesi, Karluk grubuna ait tarihi ise Çağatay Türkçesinin devamı kabul edilen Türk yazı dillerinden biridir. Altay dil ailesine mensup olan Özbekçe diğer Türk dillerinden farklı olan yapısı ile öne çıkmaktadır. Orta Asya’da çok fazla konuşulan Özbek Türkçesi’nin farklı lehçeleri vardır. Özbek Türkçesinde Fars dilinin etkisi daha fazladır. Diğer Türk dillerinde bulunan ünlü uyumu Özbekçe dilinde yoktur. Özbekçe, Kırgızistan, Kazakistan, Afganistan, Tacikistan ve Türkmenistan ülkelerinde konuşulan bir dildir. Bu bölgelerin bazılarında resmi dil olarak da kullanılmaktadır. 

Özbekçe Tercüme İçin Sky Tercüme Bürosu

Özbekçe dil çevirileriniz hakkında tercüman ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere en kısa sürede en iyi hizmeti sunalım. Metinlerinizin içeriğine alanlarına göre çeviri yapmaktayız. Konusunu belirdiğiniz çeviri metnine göre fiyatlandırmalarımız yapıyoruz. İçerik bilgisi, uzunluk yapısı ve zorluğuna bağlı olarak değişmekte olan fiyatlandırmalarımız ile metinleriniz yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir. İçeriği ne olursa olsun her konuda işi yapabilecek kadroya sahibiz. Bu konuda kendimize ve yeterliliğimize güveniyoruz. 

Gizlilik Konusundaki Anlayışımız

Yeminli tercümanlarımız, iş gereği gizlilik konusunda yeminlidirler. Bu sebeple metinleriniz içeriği hiçbir şekilde kimseyle paylaşılmamaktadırlar. Profesyonel iş anlayışımızdan dolayı gizlilik ilkesine bağlı kalarak sınırlarımızdan ödün vermiyoruz. İlkelerimiz bizim iş anlayışımızı oluşturmaktadır. Bu sayede bizlerle dokümanlarınızı güvenle paylaşabilirsiniz. Bu sayede sizlerin güvenini kazanarak yaptığımız her iş bizi bir adım öteye taşımaktadır. 

Özbekçe Tercüme Fiyatları

Fiyatlandırmalarımız konusunda sizlere göre en iyi fiyat seçenekleri oluşturduk. Buna göre sizin için oluşturduğumuz fiyatlar olabilecek en uygun fiyatlardır. Fiyat seçeneklerimizi öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz. Bizleri internet üzerinden Sky dil Özbekçe tercüme bürosu olarak aratarak bulabilirsiniz. 

ozbekce-tercume

Özbekçe Tercümesi Yaptığımız Tüm Hizmet Alanlarımız

 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Web Site tercümesi 
 • Sektör tercümeleri
 • Edebi Tercüme 
 • Akademik Tercüme 
 • Ticari Tercüme

 

Redaksiyonla Düzenleme

Metinlerinizi Özbekçe tercüme ettikten sonra redaksiyon ederek düzenlemeler yapıyoruz. Metinde eksik kalan ya da tam olarak anlaşılmayan hiçbir kelime kalmasın diye ekip arkadaşlarımızla birlikte bir araya gelerek uzun ve zorlu bir çalışma yaparak metinlerinizi redakte ediyoruz. Bu sayede anlaşılır, okunurluğu iyileştirilmiş bir anlatım kazandırarak sizlere daha kaliteli metinler sunarak memnuniyetinizi kazanmış oluyoruz. 

İletişim Anlayışımız

İletişimde sınır tanımadan her gün her saat sizlere hizmet veriyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet anlayışımız sayesinde kısa sürede sizlere dönüş sağlayarak merak ettiğiniz konular hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. İyi iletişim ile iyi iş yaparak sizleri memnun ediyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Zamanlama Konusunda Hemfikiriz

Zamanlama ve hız konusunda hemfikiriz. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Müşterilerimizin işlerini en kısa sürede teslim edebilmek için zamanla yarışıyoruz. Tercüme işlemini bitirdiğimiz müşterilerimizi arayarak ya da mesaj yoluyla bilgilendiriyoruz. Bu sayede sizlere layık olan kaliteli hizmet anlayışımıza uygun olarak müşterilerimizle memnun olarak ayrılıyoruz. Kısa sürede büyük işler çıkararak Özbekçe tercüme metni ne kadar zor olursa olsun en kısa sürede iş teslimi yapıyoruz. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!