SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Öğrenci Belgesi Tercümesi

Yurt dışında eğitim alacak öğrenciler, öğrenci belgesi tercüme hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Yabancı dil eğitimi, ERASMUS, lise ya da üniversite eğitimi için verilen öğrenci belgesi tercüme hizmeti, öğrencilerin diplomalarındaki bilgilerin talep edilen dile çevrilmesi işlemidir. SKY Tercüme ile doğru ve eksiksiz öğrenci belgesi tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Öğrenci Belgesi Tercümesi Nasıl Yapılır?

Eğitim alınacak kurum ve konsolosluklar öğrenci belgesi tercümelerinin noter tasdikli tercüme ya da yeminli tercüme olmasını şart koşmaktadır. SKY Tercüme bünyesindeki uzman tercümanları ile öğrenci belgesi tercüme hizmetini en iyi şekilde vermektedir.

Eğitim hayatlarına ve akademik kariyerlerine yurtdışında devam etmek isteyenlerin yurtdışında eğitim almak için belirli kuralları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu kurallardan biri karne, diploma ve benzeri belgelerinin tercümelerinin eğitim kurumuna ve konsolosluklara sunulmasıdır.

Öğrenci belgesi ve benzeri belgeler resmi kurumlara sunulacağından dolayı bu belgelerin tercümesinin kusursuz şekilde yapılması gerekir. Deneyimli ve profesyonel tercümanları ile SKY Tercüme size en doğru ve en kaliteli şekilde öğrenci belgesi tercüme hizmeti sunar.

ogrenci-belgesi-tercumesi

Eğitim ve öğrenim haricinde öğrencilik hayatı devam eden kişilerin seyahat, vize ve staj gibi konularla bağlantılı olarak yurtdışına çıkmak istediği durumlarda da öğrenci belgesi tercümesi gerekli olmaktadır. Öğrenci belgesinin yanında diploma, transkript, geçici mezuniyet belgesi ve benzeri evraklar için tercüme gerekmektedir.

Öğrenci belgesi tercümesi ve diğer belgelerin konsolosluklar ve ilgili kurumlar tarafından kabul edilebilmesi için tercüme edilen metinlerin noter tasdikli tercüme ya da yeminli tercüme olarak sunulması zorunluluğu bulunmaktadır. SKY Tercüme, öğrenci belgesi tercümesi başta olmak üzere öğrenci belgesine ek diğer belgeler için de doğru ve eksiksiz şekilde tercüme hizmeti verir.

Öğrenci Belgesi Tercümesinde SKY Tercüme Farkı

Öğrenci belgelerinin, diplomaların ve transkriptlerin tercümeleri için SKY Tercüme, alanında yetkin yeminli tercümanlar ile çalışır. Öğrenci belgesi, diploma ya da transkriptler tercüme edilirken bu belgelerde yer alan ders adları ve eğitim alınan bölüm gibi bilgilerin hedef dilde bulunan karşılığına uygun olarak tercüme yapılması gerekir.

SKY Tercüme, öğrenci belgesi tercümesi için yeminli tercüme alanında ve resmi evrak tercümelerinde deneyimli tercümanlar tarafından tercüme edilen belgelerinizi size eksiksiz ve hatasız şekilde teslim eder.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!