SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Norveççe Tercüme

Norveçce diğer adıyla İskandinavca Kuzey Cermen dil ailesine bağlı olan bir dildir. Cermen dil grubunda Danca, İsveçce, Norveçce, Faroece ve İzlandaca Kuzey Avrupa’da yaşayan dil grubudur. Kuzey Avrupa ülkelerinde konuşulan Norveçce ve Danca ile yakın olan bir dildir. Danimarka ve Norveç dilleri birbirlerine çok yakındır. Bunun nedeni de iki dilin gramer dil yapılarının aynı olmasından kaynaklanmaktadır. Norveçce yalnızca Norveç’te konuşulan bir dildir.

Sky dil tercüme bürosu olarak ekip arkadaşlarımız tarafından oluşturulan Norveç dil tercüme grubunda Norveç dilini bilen gramer ve dil kurallarına hakim kişiler Norveç dilinde yazılan metninizi tercüme etmektedirler. Bize göndermiş olduğunuz Norveç dilindeki metinlerin konularına göre ayrıştırılarak dil analizi edilmektedir. Örneğin; hukuk metni ise ekibimizde bulunan hukuk alanında iyi çeviri yapan Norveç dilini iyi bilen kişiler tarafından çeviri hizmetimiz sunulmaktadır.

Ayrıca Norveç diline hakim yeminli tercümanlar ile çalıştığımız için bizimle güvenle belgelerinizi paylaşabilirsiniz. Profesyonel iş anlayışımızdan dolayı sizlere gizlilik prosedürlerine bağlı olarak hizmet vermekteyiz. Norveçce yeminli tercümanlarımız için bizleri arayabilir tercüme metinleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Zamanında Teslim Edilen Norveççe Tercüme

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek adına ekip arkadaşlarımız ile birlikte her gün her saat çalışarak tercüme metinleriniz en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Bu konuda iddialıyız en hızlı tercümeyi biz yapıyoruz. Bize teslim ettiğiniz tercümeleriniz çalışma arkadaşlarımız tarafından bir gün tarih belirlenir. O tarih aralığında sizler de büromuza gelerek tercüme edilmiş metninizi alabilirsiniz. 

Çevirilerinizi Redaksiyona Tabi Tutuyoruz

Redaksiyon dediğimiz metinlerinizin daha anlaşılır ve kalıcı bir anlatıma kavuşabilmesi için metinlerinizi redakte ediyoruz. Böylece metinlerde oluşan anlatım ve gramer hatalarını gidererek daha iyi bir anlatım seviyesine ulaştırıyoruz.

norvecce-tercume

Uygun Fiyatlarla Norveççe Tercüme Hizmeti

Uygun fiyatlarla çeviri hizmeti sunuyoruz. Metninizin yapısına uygun olan bir fiyat belirleyip sizlere en uygun fiyatla çeviri hizmeti sunuyoruz. Metninizin yapısı, türü ve konusu hakkında bir değerlendirme yaparak sizlere çeviri hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Bizlere internet ya da telefondan ulaşarak çeviri hizmetimiz ve fiyatlandırmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Norveççe Tercüme Yaptığımız Konular ve Hizmet Alanlarımız

 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Web Site tercümesi 
 • Sektör tercümeleri
 • Edebi Tercüme 
 • Akademik Tercüme 
 • Ticari Tercüme
 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme

Redaksiyon Hizmet Konusu

Redaksiyon hizmeti, diğer adıyla yazılarda yapılan düzeltme ve düzenleme işlemleridir. Bir metinde ortaya çıkan hataları tespit ederek düzenliyoruz. Sizlere daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet sunmak adına tercüme ettiğimiz metni yeni baştan ele alarak ekip arkadaşlarımız ile birlikte işbirliği halinde metinde yanlış ifadeleri doğru ifadelerle değiştirerek sizlere akıcı bir metin sunuyoruz.

Çeviride Akıcı Dili Nasıl Oluşturuyoruz?

Sizlere sunduğumuz hizmete yönelik olarak metninizi kısa sürede hedeflenen Norveçce diline tercüme ederek kolay ve doğru anlatıma sahip olmasını sağlıyoruz. Ayrıca, ekip arkadaşlarımızdan Norveç diline ve dil kurallarına hakim olan dil yeterliliğine sahip kişilerce uzun süreli çalışmalar sonucunda tercüme metnini hedeflenen Norveçce diline aktarıyoruz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!