SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Moldovaca Tercüme

Moldovaca dili ya da Moldov dili olarak bilinen dil Rumence ile aynı özelliklere sahiptir. Romanların ve Moldovların ortak dili olan Moldovca 28 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Moldov resmi dili Rumence ile aynı dil özelliklerine sahiptir ancak Moldovya ayrı bir ülke olduğundan bu dil yasalar gereğince Moldovca olarak yer almaktadır.  Latinceye benzer özelliklere sahip olan Moldov dili coğrafi konumu gereği diğer ülkelere göre daha uzak kaldığı için Latince etkisinde kalmıştır. Rus diliyle benzer olduğu düşünülse de aslında ikisi de farklı dillerdir. 

Profesyonel Moldovaca Tercüme Hizmetleri 

Biz Sky dil tercüme ekibi olarak Moldova dili tercümanlarımız ile birlikte Moldov dilindeki metni istediğiniz herhangi bir dile çeviriyoruz. Hedeflenen dil hakkında bilgi sahibi olan dilin gerektirdiği dil ve gramer kurallarına uyularak beklentilerinize uygun olduğunu düşündüğümüz içerikler oluşturarak önce redaksiyon edip uzun bir çalışmaya tabi tutuyoruz. Bu çalışma ile metin anlatım kurallarına göre tekrar düzenlenerek akıcı bir dille haline gelerek daha iyi bir anlatım sahip oluyor.

Özellikle makale çevirileri, akademik çeviriler ve edebi çevirilerde yaptığımız bu işlem ile zenginleştirilmiş bir anlam ve akıcı bir anlatım ortaya çıkıyor. Makale ve akademik alanlarda yapılan çevirilerde özel olarak seçtiğimiz görev arkadaşlarımız bu alanlarda uzmanlaşmış bilgi birikimi olan hedef dile yatkınlığı ile bilinen ve bu aladan çalışmalar yaparak kendini geliştirmiş kişilerdir.

Ayrıca yeminli Moldovaca tercümanlarımız gizlilik sözüne bağlı işini profesyonel anlamda yapan kişilerdir. Gizlilik konusunda yemin eden tercümanlarımız sayesinde bizlere bilgi içerikli metinlerinizi rahatlıkla getirebilirsiniz.

moldovaca-tercume

Uygun Fiyatlı Moldovca Tercüme 

Metinlerinizin içeriklerine göre fiyatlandırmalarımız vardır. Fiyatlandırmalarımız sizin getirmiş olduğunuz Moldovaca tercüme metnin uzunluk ölçüsüne, konunun ve içeriğin zorluk derecesine göre değişmektedir. Bu bağlamda sizlere belirlemiş olduğumuz en iyi fiyatı vererek en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Belirlemiş olduğumuz fiyatlar en azami ölçüdedir.

Hizmet verdiğimiz alan konuları şu şekildedir; Bireysel ve kurumsal resmi belgeler, tıbbi, teknik, ticari, akademik, ardıl, hukuki, web site, patent, simultane ve finansal alanlarda tercümeler yapmaktayız. Ayrıca Editing ve Redaksiyon hizmetleri de vermekteyiz.

Redaksiyon ve Düzelti Hizmeti

Redaksiyon ve düzelti hizmeti yazılan içeriklere bağlı olarak yapılan düzelti işlemlerine denilmektedir. Bu nedenle tercüme ettiğimiz metinleri yeni baştan alarak yoğun bir çalışma ile çevirdiğimiz metinleri düzenleyerek daha akıcı ve duru bir metin ortaya çıkarıyoruz.  Redaksiyon daha çok zengin anlatımlı metinlere uyguladığımız bir yazı düzeltme tekniğidir.

İş tercüme olunca tüm metinlere aynı şekilde düzeltmeler yapıyoruz. Yoğun ve karmaşık içeriklere sahip olan metinleri tek tek analiz ederek hiçbir kelimesini atlamadan orijinal metne uygun olarak bir içerik yazıyoruz. Tabi bu çok uzun ve meşakkatli bir süreç olduğundan dolayı bizler bu işlemi hızlı bir tempoda çalışarak özgün ve anlaşılır metinler ortaya çıkartıyoruz. 

Zamanında Teslim Edilen Moldovaca Tercüme

İşimizi ciddiye alarak yaptığımız için hazırladığımız çalışmaları bir an önce sizlere ulaştırmak için çok yoğun çalışıyoruz. Zamanında teslim edilen Moldovaca tercüme iş anlayışımızın gerektirdiği gibi bütün gücümüzle çalışarak sizlere söz verdiğimiz günde teslim ediyoruz. Siz de hızlı tercüme ve zamanında tercüme yaptırmak için bize telefon numaramızdan ulaşın.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!