SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Mecidiyeköy Tercüme Bürosu

Mecidiyeköy Tercüme Bürosu

Mecidiyekoy Yolu Cad. Trump Towers No:12 Kule:2 Kat:18 34387 Sisli, İSTANBUL

Telefon

0212 306 3205

E-Posta

taksim@skytercume.com

Mecidiyeköy Yeminli tercüme

Yeminli tercüme alanında her zaman yanınızda olan SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesi, Mecidiyeköy ve çevresine yeminli tercüme hizmetini en profesyonel şekilde vermektedir. En ufak eksiklik ya da yanlışlığı kaldıramayan tercüme alanlarından biri olan yeminli tercümenin alanında uzman yeminli tercümanlar tarafından verilmesi gerekmektedir. Resmi kurum belgelerinin ya da farklı kurumlara sunulacak belgelerin tercümelerinin yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesi, Mecidiyeköy ve çevresine profesyonel yeminli tercüme, noter onaylı yeminli tercüme ve apostil onaylı yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Alanında uzman yeminli tercümanları ile en kısa sürede yeminli tercüme hizmetini veren SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesi, tercümelerinizi zamanında teslim etmektedir.

Hızlı ve Kaliteli Yeminli Tercüme Mecidiyeköy

Çeşitli alanlarda yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesi, bu alandaki tercüman kadrosunu eğitimli ve deneyimli tercümanlar arasından seçmektedir. Yeminli tercümeyi yapan yeminli tercümanın kaynak dile ve hedef dile hakim olmasının yanı sıra tercüme sırasında objektiflik ilkesinden de ayrılmaması gerekmektedir. SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesinin alanında yetkin yeminli tercümanları sizlere en kaliteli yeminli tercüme hizmeti sunmak için çalışır. SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği alanlar;

·       Nikah Tercümanlığı

·       Banka Hesap Tercümesi

·       Tapu Tercümanlığı

·       Adli Sicil Kaydı

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

·       İmza Sirküleri Tercümesi

·       Vekaletname Tercümesi

·       Nüfus Cüzdanı Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

·       Akademik Tercüme

·       Sektör Tercümeleri

·       Web Sitesi Tercümesi

·       Diploma Tercümesi

·       Transkript Tercümesi

·       Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi

·       Vize Tercümesi

·       Teknik Tercüme

·       Tıbbi Tercüme

·       Hukuki Tercüme

Tüm Dillerde Yeminli Tercüme Mecidiyeköy

Doğru, eksiksiz ve akıcı yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesi, tüm dünya dillerinde yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Her dilde ayrı uzman yeminli tercümanları ile kaliteli yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesinin yeminli tercüme hizmeti verdiği diller;

·       İngilizce

·       Rusça

·       Almanca

·       Fransızca

·       İtalyanca

·       Farsça

·       Arapça

·       Danca

·       Norveçce

·       İsveçce

·       Çince

·       İspanyolca

·       Korece

·       Japonca

·       Portekizce

·       Romence

·       Türkmence

·       Ukraynaca

·       Sırpça

·       Slovence

·       Macarca

·       Makedonca

Acil Yeminli Tercüme Mecidiyeköy

Alanında tecrübe kazanmış yeminli tercümanlarımız, gramer ve dil kurallarına uygun olacak şekilde tercüme yapmaktadır. Yeminli tercüme hizmetini en hızlı şekilde vermek için tercümanlarımız ortak çalışma yürütmektedir. Sizle anlaşılan tarihte tercümelerinizi teslim eden SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesi, zamanında teslim prensibine çok önem vermektedir. SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesi, güvenilir ve nitelikli yeminli tercüme hizmeti vermek için 7/24 çalışmaktadır. Tercüme edilen belgeleriniz size teslim edilmeden önce uzman editörlerimiz/redaktörlerimiz tarafından redakte edilmektedir. Redaksiyon sürecinden geçirilerek kalitesi onaylanan yeminli tercümeleriniz güvenle ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kullanabilirsiniz. SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesi ile irtibata geçerek acil yeminli tercüme hizmetimiz konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Gizliliğinizi koruyan SKY Tercüme Mecidiyeköy şubesi, yeminli tercüme edilecek belgelerinizi yeminli tercümanlarımız dışında kimse ile paylaşmamaktadır.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!