SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Makedonca Tercüme

Makedonca, Güney Slav dillerine doğu grubuna ait olan bir dildir. Aynı zamanda Makedonya’nın resmi dilidir. Makedonca, yazılı ilk Slav dilidir Makedonca, Eski Makedonca, Yeni Makedonca ve Çağdaş Makedonca olmak üzere üçe ayrılır. Hint- Avrupa dil ailesine mensup olan Makedonca dili Sırbistan, Karadağ, Yunanistan, Bosna- Hersek ve Türkiye’de konuşulan diller arasındadır. Arnavutluk, Romanya ve Sırbistan’da azınlık dili olarak konuşulmaktadır. 

Makedonca tercüme ettiğimiz diller arasında yer alır. Makedonca dilinde getirmiş olduğunuz belge ve metinleriniz arkadaşlarımız tarafından sizlere en kısa sürede dönüş yapmak üzere uzun bir çalışma yaparlar. Makedonca metinleriniz, istediğiniz süre zarfında sizlere iletilmek üzere yazılarak orijinal metne uygun olarak tercüme ediliyor. Makedonca dil tercümeleriniz sizin isteğiniz üzerine yapılmaktadır. 

Makedonca Tercüme Hizmet Alanlarımız 

 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Web Site tercümesi 
 • Sektör tercümeleri
 • Edebi Tercüme 
 • Akademik Tercüme 
 • Ticari Tercüme
makedonca-tercume

Metnin içeriğini bozmadan en orijinal haliyle Makedon dil ve kültür özelliklerini iyi bilen bu konuda kendilerini geliştirmiş ve bu alanda eğitim görmüş ekip arkadaşlarımız ile birlikte yoğun bir çalışma yaparak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için tüm çabamızla çalışıyoruz. 

Uygun Fiyatlandırma İle Makedonca Tercüme Hizmeti

Uygun fiyatlarla Makedonca tercüme yaparak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet karşılığında istediğimiz fiyatlar daha öncesinde belirlediğimiz metninizin konusuna ve içeriğine göre oluşturduğumuz fiyatlandırmalardır. Sky dil tercüme ekibi olarak; uygun fiyatlandırmalar yaparak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. 

Metnin içeriği en özgün haliyle oluşturduğumuz Makedonca dilinin özelliklerine uygun olarak akıcı ve anlaşılır bir dille yazılan metni hazırlayan yeminli Makedonca tercümanlarımız ile gizlilik ilkesine bağlı kalarak bize getirmiş olduğunuz belgeleri hiç kimse paylaşmıyoruz. 

Sky dil tercüme bürosu olarak gizlilik şartı ile yazmış olduğumuz belgeleri hiç kimse ile paylaşmıyoruz. Sizinle çalışan arkadaşlarımız yeminli tercümanlar olduğundan bilgileriniz bizimle birlikte güvendedir. Makedonca tercümanlarımız tarafından yapılan tercümeler ile metniniz özgünlüğünü kaybetmeden en iyi içeriklerle sizlere teslim edilmektedir.

Örneğin istediğiniz konu alanı Simultane tercüme olsun. Biz bu alanda özel olarak seçtiğimiz tercümanlar özel teçhizatla donatılmış odalarda konuşulanları tercüme ederek sizlere konferanslarınızda akıcı bir dil ile verimli bir tercüme yapacaklardır. Bunun için özel eğitim alan arkadaşlarımız çeviriye hakim ve dikkatli olarak çalışan kişilerdir. Bu anlamda profesyonel ve alanında deneyimli arkadaşlarımız ile simultane tercümeniz size en iyi şekilde sunmaktayız. 

Sky tercüme dil ailesi olarak geçmişteki başarılarımızdan ilham alarak her gün yenilenerek ilerlediğimiz bu yolda alanında uzman kendini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren Makedon dil yapısına hakim profesyonel olarak çalışan arkadaşlarımız ile sizlere bu hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Çeviriyi en ince ayrıntılarına dikkat eden arkadaşlarımız sayesinde kusursuz bir tercüme deneyimi gerçekleştirmiş oluyoruz.

Zamanında Teslim Edilen Makedonca Tercüme

 Sky dil tercüme bürosu olarak alanımızda bildiğimizden şaşmadan iş disiplinine bağlı olarak metinlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Sizlere en kısa sürede hizmet vererek işinizi kolaylaştırmak ve en iyi şekilde işimizi yapma hedefiyle ilerliyoruz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!