SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Macarca Tercüme

Macarca Ural dilleri içinde yer alan bu ailede Batı Sibirya ve Kuzey Norveç bölgesinde yaşamakta olan kavimlerin konuştuğu Fin-Ugor dilleri grubundadır. Bu aile içerisinde yer alan diğer diller. şunlardır; Estonca, Votyakça, Ostyokça, Züryence, Çeremisçe, Mordvince, Fince ve Lapça dilleri bu aile içerisindedir. Fin-Ugor dilleri içinde de Macarca, Mansice ve Hantıca dilleri bulunur. Macarca, 14,5 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır.

Macarca tercüme yapan tercümanlarımız ile ortaklaşa çalışmalar yaparak en kısa sürede metinlerinizi istediğiniz dillere çeviriyoruz. Tercümanlarımız bu konuda gereken bilgiye sahip olmakla birlikte Macar dilinin yapısını ve özelliklerini iyi bilen, donanımlı, tecrübeli daha önce pek çok Macarca tercüme yapmış ve konulara hakim olan kişilerdir.

Ayrıca yeminli Macarca tercümanlarımız ile gizlilik koşulları gereği yazmış olduğumuz metinlerin içerdiği bilgiler hiç kimse ile paylaşmıyoruz. Profesyonel olarak işimiz gereği yemin veren tercümanlarımız ile isteğinize göre sizlerle karşılıklı olarak gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. 

macarca-tercuume

Hizmet Verdiğimiz Tercüme Türleri 

 • Hukuki Tercüme 
 • Web Site tercümesi 
 • Sektör tercümeleri
 • Edebi Tercüme 
 • Akademik Tercüme 
 • Ticari Tercüme
 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Teknik Tercüme

 

Metnin içeriği bozulmadan en doğal haliyle birebir kelimeleri çevirerek anlatıma yapıyoruz. Çeviri dili Türkçe ise anlatımı ona uygun olarak özgün içerikler oluşturarak yazıyoruz. Ardıl tercüme ve Simultane tercüme alanlarında kendimize güveniyoruz. Çevirmenlerimiz kendini yetiştirmiş, Macarca diline hakim, gramer ve dilin kuralları hakkında yeterli bilgiye sahip aktarım yapmaktadır. Ardıl tercüme hakkında Sky dil tercüme bürosu olarak üst düzey tercüme yapıyoruz.

 Ardıl tercüme anında çeviri yaparak konuşmacı ile birebir iletişime geçen çevirmen kişidir. Ardıl tercümede gerektiği gibi güçlü bir hafızaya ve dil tercümesinde hızlı iletişim kuran arkadaşlarımız sayesinde sizlere üst düzey toplantılarda ihtiyaç duyduğunuz çevirmeni biz sağlıyoruz.

Özellikle de ardıl tercümede çevirmenlerimiz teknik alanlar hakkında bilgi sahibi ve kendini geliştirmiş kişilerdir. Dil konusunda yeterli ve pratik olan çevirmenlerimiz sayesinde akıcı bir Türkçe ile karşı tarafın söylediklerini anlayıp telaffuz ederek size iletişim kurmanızda kolaylık sağlar. Uluslararası konferans ya da toplantılarda çevirmen ihtiyacı duymanız oldukça doğal. 

Sky dil tercüme merkezi olarak, bu konuda biz sizin yanınızdayız. Diksiyonu düzgün, akıcı bir anlatıma sahip olan tercümanlarımız sayesinde sizler konuşmak istediğiniz yabancı kişilerle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Diğer çeviri alanlarında da başarı gösteren arkadaşlarımız dillerin terminolojik ve terim anlamlarına hakim olarak tercüme metinlerinizde beklenen başarıyı göstererek hedef dile tercüme ederler.

Uygun Fiyatlı Macarca Tercüme

Metinlerin türü, konusu, zorluk derecesi, uzunluğu gibi pek çok nedene bağlı olarak değişen durumlara göre ücretlendirmelerimiz de değişmektedir. Fiyatlandırmalar konusunda yine sizlere yardımcı oluyoruz. 

Akıcı Macarca Tercüme 

Macar dil özelliklerini bilen tercümanlarımız ile konusuna ve metnin yapısına göre değişen durumlara göre Türkçe diline çeviri yapacaksa özgün bir içerikle istenen konuyu duru ve temiz bir anlatımla sizlere sunuyoruz.

Zamanında Teslim Macarca Tercüme

İşimizi profesyonel anlamda yaptığımız için zamanında teslimata gereken önemi veriyoruz. Anlaştığımız tarihi geçirmeden en iyi şekilde hazırlamış olduğumuz tercüme metinlerimizi sizlere gönderiyoruz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!