SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Litvanyaca Tercüme

Litvanca dili, Litvanya’nın resmi dilidir. 1918 yılında kabul edilen Litvanca dili Hint-Avrupa dilleri arasında ortak biçimlerden oluşan yapısıyla var olan tek dil olarak kabul edilmektedir. Letonca ile beraber Baltık dillerinden biridir.

Letonca ile birlikte yaşayan Hint Avrupa dil ailesinin Baltık dili kolunda yer alır. Yaklaşık olarak 4 milyon kişinin konuştuğu biliniyor. Litvanca dilinde yazılan edebi ve dini eserler Litvanyalıların kültürel yapıları hakkında bilgi vermektedir. Sözlü dil hazinesi olarak Slav dillerinde çokça etkilenmiştir. Litvanca dilinin üç farklı lehçesi bulunmaktadır.

Bunlar; Yüksek Doğu Litvanca, Doğu Prusya, Yüksek Batı Litvanca olmak üzere üç farklı lehçesi vardır. Edebi dili 32 harften oluşmaktadır. Litvanca dilini konuşan ülkeler arasında; Belarus, Letonya, Polonya, Rusya, Arjantin, Avusturalya, Brezilya, Estonya, İngiltere, Norveç, Finlandiya, İzlanda, Uruguay, Amerika Birleşik Devleri bu dili konuşmaktadır.

3 milyonu Litvanya’da yaşayan kesim ve 1 milyonu başka ülkelerde olan kişiler tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Avrupa Birliği tarafından da resmi dil olarak kabul edilmiştir. Litvanca dil bilgisi karmaşık bir yapıya sahiptir.

Sanatçı Ruhlu Çevirmenlerden Edebi Litvanyaca Tercüme

Litvanca, dilinde yazılan edebi eserler çok fazladır. Litvanca dilinde yazılmış edebi tercümeleriniz, alanında profesyonel, Litvanca dil yapısını bilen, bu alanda eğitim görmüş, Litvanya dil ve edebiyatı hakkında bilgi sahibi olup kendini yetiştirmiş, tecrübeli ve akıcı diller tercüme yapan profesyonel edebiyat tercümanları tarafından tercüme edilir.

Uzman ekibimiz tarafından bu işi yapan kişiler yeminli Litvanca tercümanlarımızdır. Bu tercümanlarımız ile getirmiş olduğunuz Litvanca belgeleriniz başkalarıyla paylaşılmamaktadır. Sky dil tercüme bürosu olarak gizliliğe önem veriyoruz. Ayrıca profesyonel anlamda çalışan arkadaşlarımız bu konuda yemin verdiklerinden iş ahlakı gereği gizlilik ve güven içerisinde bir tercüme yapmaktadırlar. 

litvanyaca-tercuume

Uygun Fiyat İle Zamanında Teslim Edilen Litvanyaca Tercüme

Litvanca tercümelerinizi en uygun fiyatlarla kısa zamanda tercüme edere en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Litvanca tercüman tarafından yapılan tercüme işlemi büyük bir organize ile başlayarak ilerlemektedir. Bu noktada tercümelerinizde en küçük ayrıntıyı bile atlamadan tek tek tüm metinde bulunan kelime ve cümleleri anlamlarına uygun olarak çevirisi yapılır.

Bu alanda uzman arkadaşlarımız, tecrübelerinden dolayı bu alana hakim olduklarından sizlere kısa sürede geri dönüş sağlayarak istediğiniz konuda edebi, akademik ve ticari konularda sizlere yardımcı olacaklardır. 

Tercümesini yaptığımız hizmet alanları şunlardır; Edebi, akademik, ticari, hukuki, tıbbi, kurumsal ve bireysel resmi belge ve dokümanlar, simultane, ardıl, finansal, web site ve patent alanlarında tercüme hizmeti vermekteyiz. Ayrıca redaksiyon ve editing hizmeti de sunuyoruz. 

Litvanca Edebi Eserlerin Tercümesi

Edebi alanda yapacağımız tercümeleriniz hakkında sizler müsait olduğunuz zamanlarda bizleri arayarak konu hakkında bilgi alabilir tercümanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Özelikle edebi eserler konuları açısından sanatsal bir anlayış, hayal gücü, dil ve kültür etkileri üzerine yazılan metinlerdir. Her okuduğunda farklı anlamlara gelebilecek içeriklere sahip olduğundan dolayı derin ve akıcı bir dille yazılmış şairane bir üslup söz konusudur.

Edebi eserlerde yazar cümleleri tüm maharetini kullanarak metni en duru haliyle okuyucularına sunar. Bununla ilgili olarak her çevrilen metin birbirinden farklıdır. Bizler yazılan metinleri asıllarına uygun olarak tercüme etmekteyiz. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!