SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Letonca Tercüme

Letonca ya da Letçe dili Letonya’nın resmi dilidir. 1,4 milyon kişi ana dil olarak 1 yada 1,5 milyon kişi yabancı dil olarak, toplam olarak 3,2 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Doğu Baltık Dilleri arasında yer alan Letçe, Hint- Avrupa dil ailesine mensuptur. Yazı dili olarak Latince dilini kullanmaktadırlar. Letonya’da yaşayan Arnavutlar hem Arnavutça dilini hem de Letçe dilini kullanırlar. Bu ülkede yaşayan Letonlar da Rusça, Almanca ve İngilizce dilini iyi derecede bilirler. Dil komşuları, Cermenler, Fin-Ugor halklarından farklı olarak Baltık halkları olarak bilinirler. 

Letçe Dilinde Profesyonel Çeviri 

Sky dil ailesi olarak sizlere kısa sürede Letonca dil tercümesi yapıyoruz. Letonca diline hakim olan tercümanlarımız tarafından sizlere Leton dilinden istediğiniz dile tercüme ediyoruz. 

Letonca tercümanlarımız gizlilik yemini ettiklerinden size karşı gizlilik konusunda sorumludurlar. Bundan dolayı bizlere güven içerisinde tercüme ettirmek istediğiniz metni getirip tercüme ettirebilirsiniz.  Yeminli tercüman Leton dili, tarihi ve kültür yapısını araştırmış, bu konuda eğitim alarak uzmanlaşmış kişilerdir. Metinleriniz bu ilkeye uygun olarak tercüme edilmektedir. Leton dil ve gramer yapısını iyi bilen ekip arkadaşlarımızı sizlere istediğiniz özenli hizmeti sunmaktadır.

İstediğiniz gün ve saate gelerek bizlere metinlerinizi teslim edebilirsiniz. Sizin için haftanın 7 günü ve günün her saati hizmete açığız. Sky dil tercüme ekibi olarak yemin veren tercümanlarımız ile sizlere temiz bir iş çıkartarak istediğiniz konudaki metninizi özgün bir anlatım, akıcı ve duru bir dille tercüme ederek sizlere teslim ediyoruz.

letonca-tercume

Letonca Tercümelerinizde Fiyatlandırmalarımız

Letonca tercüme metinleri istediğiniz konu başlığını seçerek bizlere getirebilirsiniz. Bunun için belirli fiyatlandırmalarımız olacaktır. Fiyatını belirlediğimiz çeviri türünün konusu, içeriği ve uzunluğu, zorluk açısından değişiklik gösterir. Buna bağlı olarak sizlere sunduğumuz fiyat bilgisi tercüme ettiğimiz metnin özellikleri dışında sizlerden ek bir ücret talep etmiyoruz. 

Letonca Dilinde Hizmet Verdiğimiz Alanlar

 • Tıbbi Tercüme 
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Web Site tercümesi 
 • Sektör tercümeleri
 • Edebi Tercüme 
 • Akademik Tercüme 
 • Ticari Tercüme
 • Redaksiyon Hizmeti

Letonca Tercüme Dili

Tercüme ettiğimiz metnin orijinalliğini bozmadan en doğal haliyle sizlere sunuyoruz. İçeriği hangi konuda olursa olsun Leton diline hakim olan arkadaşlarımız ile metninizi ayrıntılı bir şekilde tercüme ettikten sonra akıcı ve anlaşılır bir üslup kullanarak metninizi tercüme ediyoruz. 

Sky dil Latince tercüme bürosu olarak bu alanda iyi Letonca bilen kişiler ile çalışıyoruz. Anlatım ve üslup yönüyle Türkçe diline en yakın içeriklerle metinler yazarak sizlere gönderim sağlıyoruz. 

Redaksiyon ve Editing 

Metinlerinize redaksiyon ve editing yaparak daha iyi metinler haline getiriyoruz. Metinleri yazarken anlatım ya da imla kuralları yönünden tekrar değerlendirerek anlatımı geniş ölçüde ele alıp daha akıcı ve iyi bir anlatıma sahip olabilmesi için metinleri redakte ediyoruz.

Tekrar düzenleme ile çeviri metinler daha anlaşılır bir hale getiriliyor. Anlam derinliği yoğun olan metinler karşısında birbirini karşılamayan kelimeler olduğunda bu durum daha da zorlaşıyor. Bu sebepten dolayı kelimelerin birebir ya da yakın anlamlarıyla oluşturulan yeni metinlerde doğru bir anlatım kaynağı bulunarak sağlam içerikli metinler halinde sizlere sunuyoruz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!