SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Korece Tercüme

Korece, Kore yarımadasında ve komşusu olan Çin bağlı olan Yanbian Kore Özerk bölgesinde genel olarak kullanılan bir dildir. Kuzey ve Güney Kore’de resmi dil olarak kullanılmaktadır. Dil hece alfabesi  olan Hangıl ve Çince karakterlerden Hanja ile yazılır. Dünya’da SSCB, Avusturalya, Brezilya, Kanada, Filipinler ve Japonya göçmenlerle beraber toplamda 78 milyon Koreli konuşan vardır. Korece’nin yoğun olarak konuşulduğu ülkeler şunlardır; Kuzey Kore, Güney Kore, Japonya, Kazakistan, Rusya, Özbekistan ve Çin’dir. 

Korece Tercümesi En İyi Kadro 

Bilgi birikimimiz ve uzman kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Korece tercüme istediğiniz kalitede ve hizmet anlayışıyla sizlere sunuyoruz. İstediğiniz hizmet alanına göre sizlere hizmet veriyoruz.

Bu konuda Sky dil tercüme bürosu olarak kendimize güveniyoruz. Bize internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Gizlilik ve güven anlayışıyla metinlerinizi tercüme ediyoruz.  Çevirileriniz hakkında bilgi alarak uygun fiyatlandırma tekliflerimizi alabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımıza bağlı olarak bizlere istediğiniz saatte ulaşabilir ve çeviri yaptırmak istediğinizde ve ya yaptırdığınız çeviri hakkında bilgi alabilir ve merak ettiğiniz konular hakkında sorular sorabilirsiniz. 

Tercümesini yaptırmak istediğiniz metni getirin yapacaklarımızı anlatalım. Ekip arkadaşlarımızla birlikte yoğun olarak bu metin üzerinde çalışıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede sunabilmek için hızlı çeviri yaparak çevirilerinizi zamanında teslim ediyoruz. Fiyat konusu metnin uzunluğu ve türüne göre değişlik gösterir. Bu konuda da size yardımcı oluyoruz. 

Metinler, hukuki, ticari, edebi gibi pek çok konu hakkında olabilir. Sky dil Korece tercüme bürosu olarak biz bu hizmeti gönülden yapıyoruz. Bize ulaşmak istediğiniz zaman bizi arayın ve mutlaka bilgi alın.

korece-tercume

Çevirilerinizi Zamanında Teslim Ediyoruz

Zamanınız bizim için de kıymetli bundan dolayı çevirilerinizi zamanında teslim ederek işimizi hızlı ve kalite şekilde yapıyoruz. Çevirilerinizi yoğun bir çalışma temposu içinde çalışarak hızlıca tercüme edip sizlere sunuyoruz. Hızlı tercüme bizim işimiz.

Uygun Fiyatlandırma Yapıyoruz

Uygun fiyatlandırma yaparak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Gönderdiğiniz Korece metinleri inceleyerek size fiyat bilgisi sunuyoruz. Belirlediğimiz fiyatlar metinlerin uzunluğuna ve türüne göre değişiklik göstermektedir. 

Redaksiyon Bizim İşimiz

Redaksiyon Hizmeti, yazılmış metinlerin tekrar düzenlenmesine denilmektedir. Metinlerinizi kusursuz şekilde redakte edip sizlere sunuyoruz. Böylelikle yazım ve imla hatalarını tekrar gözden geçirerek en güzel haline dönüştürmüş oluyoruz. İstemediğiniz bir durumla karşılaşmamanız için eksiksiz iş yapıyoruz. 

Tüm Hizmet Alanlarımız

 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Makale Tercümesi
 • Edebi Tercüme
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Akademik Tercüme
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 

Konularında sizlere  profesyonel destek sunmaktayız. 

Korece Yeminli Tercüme Hizmeti Sunuyoruz

Müşterimizin kişisel ve kurumsal olarak Korece yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız. Noter yemini eden tercümanlarımız ile dünyanın her köşesinde bu hizmeti profesyonel olarak sunmaktadırlar.

7/24 İletişime Hazırız

Müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek için her an görüşmeye hazırız. Bizi istediğiniz gün istediğiniz saatte arayarak çeviri hakkında bilgi alabilir ve öğrenmek istediğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin istek ve görüşleriniz ile gelişme sağlıyoruz. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!