SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Kimlik Tercümesi

30 farklı dilde profesyonel tercüme hizmeti sunan SKY Tercüme, doğru ve hatasız kimlik tercümesi için hizmetinizde. Okul kayıtları, vize başvurusu, yurtdışı bağlantılı şirket işlemlerinde ve yurtdışındaki resmi kurumlar ile yapılan görüşmeler ve yazışmalarda kimlik tercümesine ihtiyaç olmaktadır. Yeminli kimlik tercümesi için SKY Tercüme, deneyimli yeminli tercümanları ile her zaman yanınızda.

kimlik-tercumesi

Kimlik Tercümesi Nasıl Yapılır?

Kimlik tercümesi; yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme ya da apostilli tercüme olarak talep edilebilmektedir. Profesyonel tercüme hizmeti sunan SKY Tercüme, uzman tercüman kadrosu ile kaliteli ve hızlı kimlik tercümesi hizmeti verir. SKY Tercüme, kimlik tercümesi hizmeti haricinde pasaport tercümesi, doğum raporu tercümesi, diploma ve öğrenci belgesi tercümesi için de hatasız tercüme hizmeti verir.

SKY Tercüme bürosunda yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilen kimlik tercümesi teslim edilmeden önce uzman editörler tarafından kontrol edilir. Kimlik tercümesi için apostil tasdikinin gerekli olduğu durumlarda SKY Tercüme bürosu deneyimli çalışanları ile işlemlerin hızlıca sonuçlanmasını sağlar.

Oturma izni, çalışma izni ya da eğitim için resmi işlemler için yurtdışında gerekli olabilecek bir belge olan kimlik tercümesi, resmi kurumlara sunulduğundan ve resmi belge niteliğinde olduğundan dolayı yeminli tercümanlar tarafından yapılması gerekir.

Kimlik belgesi tercümesi resmi belge olduğu için tercümesinde herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık yapılmaması gerekir. Resmi sunumların kabul etmesi için yeminli tercüman tarafından doğru ve kusursuz şekilde tercüme edilmiş olması gerekir. Yeminli tercüman, kimlik tercümesini yaptıktan sonra belgenin altına imza atmaktadır.

Kimlik tercümesinin yapılması için kimlik belgenizi kargo ya da e-mail yolu ile SKY Tercüme büromuza gönderebilirsiniz. Uzman tercüman kadromuz sayesinde hatasız, eksiksiz ve doğru şekilde tercüme edilmiş kimlik belgenizi en kısa sürede size ulaştırırız.

Noter Onaylı Kimlik Tercümesi

Kimlik tercümesinin, noter tasdikli tercüme olarak istendiği durumlarda noter tasdiki işlemleri SKY Tercüme bürosu tarafından yürütülür.

SKY Tercüme; yeminli tercüme alanında kimlik tercüme hizmetinin yanı sıra ticari belge yeminli tercümesi, vatandaşlık işlemleri yeminli tercümesi, nüfus kayıt örneği yeminli tercümesi, ikametgah belgesi yeminli tercümesi gibi belgeler için 30 farklı dilde hatasız tercüme hizmeti verir.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!