SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Katalanca Tercüme

İspanya’nın baz kısımlarında ve Andorra’ da konuşulan Katalanca, Hint-Avrupa dil ailesinin Romen grubuna aittir. Yaygın olarak Barcelona’ da konuşulan Katalanca, Portekizce ve İspanyolcaya benzemektedir. Katalanca aslında İspanya’ nın özerk Katalonya bölgesindeki Katalanlar tarafından konuşulmaktadır. Bir latin dili olan Katalanca’ nın iki ana lehçesi vardır.

En hızlı ve en kaliteli Katalanca tercüme hizmeti için alanında uzman ve eğitimli tercümanları ile SKY Tercüme 7/24 hizmetinizde. Tercümanlarımız tercüme çalışmasını gerçekleştirirken dil bilgisi ve yazım kurallarına çok dikkat etmektedir. Gizliliğine özen göstererek sunduğumuz Katalanca tercüme hizmeti en doğru ve eksiksiz şekilde verebilmek için çalışıyoruz.

Kaliteli ve Profesyonel Katalanca Tercüme Hizmeti 

Katalanca tercümelerini yapan tercümanlarımız Katalanca alanında tecrübeli ve dile hakim tercümanlardır. Duru ve temiz bir dille tercümeyi gerçekleştiren uzman tercümanlarımız tercümelerini en iyi şekilde yapmaktadır. Katalanca tercüme sırasında tercümanlarımız ortak çalışma yaparak tercüme edilmesi gereken belgelerinizi en kısa sürede tercüme etmektedir.

Tercüme edilmesi gereken belgeleriniz gizlilik politikamıza uygun şekilde sadece tercümeyi yapan tercüman ekibi ile paylaşılmaktadır. Talep ettiğiniz alanda Katalanca tercüme hizmetini SKY Tercüme ofisinden en kaliteli şekilde alabilirsiniz.

katalanca-tercume

Yeminli Katalanca Tercüme 

Yeminli Katalanca tercüme hizmetlerinizi gerçekleştiren tercümanlarımızın hepsi yeminli tercümanlardır. Dünyanın neresine giderseniz gidin geçerliliğe sahip olan yeminli Katalanca tercüme hizmetimizi bütün şubelerimizden alabilirsiniz. Yeminli Katalanca tercüme hizmeti alırken gizlilik için isterseniz Gizlilik Sözleşmesi imzalayabilirsiniz.

Tercümelerinizi Teslim Etmeden Önce Redakte Ediyoruz 

Katalanca tercüme hizmetimizi en kaliteli şekilde sunabilmek adına tercüme sırasında metinlerinizin orijinal hali bozulmadan tercüme gerçekleştirilmektedir. Tercüme sonrasında belgeler herhangi bir eksiklik ya da fazlalığa karşı tecrübeli editörler/redaktörler tarafından redaksiyon aşamasından geçirilmektedir.

Metnin aslı ve tercümesi arasında anlam eksikliği ya da anlam bozukluğu olmaması adına detaylı şekilde kontrol edilen belgeler, size en doğru şekilde sunulmaktadır. Editörlerimiz/redaktörlerimiz tarafından anlam bütünlüğü sağlanarak kalite kontrolden geçirilen tercümeleriniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Katalanca Tercümede Tam Zamanında Teslim

Tercüme edilmesini talep ettiğiniz belgelerin tercümesini anlaştığımız tarihte teslim etmeye çok önem veriyoruz.  Tercüme hizmeti için metinlerinizi getirdiğinizde metinlerin uzunluğu, türü ve zorluğu gibi etkenler göz önüne alınarak size bir teslim tarihi verilmektedir. Doğru, akıcı ve tam zamanında tercüme hizmeti verebilmek adına SKY Tercüme olarak tercümelerinizi zaman aşımına uğratmadan teslime etmekteyiz.

Kolay Ulaşılabilirlik

Kaliteli ve hızlı tercüme hizmeti verebilmek adına sizinle her zaman iletişimde kalmaya özen gösteriyoruz. İstediğiniz her vakitte tercüme hizmetlerimiz, fiyatlarımız ve tercüme edilen belgeleriniz ile ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Katalanca Tercüme İçin Hizmet Alanlarımız

·       Teknik Tercüme

·       Web Sitesi Tercümesi

·       Akademik Tercüme

·       Hukuki Tercüme

·       Patent Tercümesi

·       Ticari Tercüme

·       Sektör Tercümeleri

·       Bireysel Resmi Belge Tercümesi

·       Kurumsal Resmi Belge Tercümesi

·       Tıbbi Tercüme

·       Redaksiyon Hizmeti

·        Editing (Düzeltme) Hizmeti

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!