SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

İsveççe Tercüme

İsveççe, Finlandiya ve İsveç 9,6 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Kuzey Cermen dilleri arasında olan İsveççe, Hint- Avrupa dillerinin Cermen dil koluna bağlıdır.

İskandinav dillerinden olan Norveççe ile Danca dilleriyle benzer özellikler taşıyan İsveç dili İzlandaca ile de az da olsa benzerlik taşımaktadır. İsveç dilini 8 milyon İsveçli anadil olarak, Finlandiya, 290.000 kişi İsveç dilini konuşmaktadır. Estonya’da bulunan 26.000 kişi, Amerika Birleşik Devletleri’nde 67.000 diğer ülkelere göç eden 200.000 kişi tarafından İsveç dili konuşulmaktadır.

Profesyonel İsveççe Yeminli Tercüme

İsveç dilinde yaptırmak istediğiniz tercümelerinizi hangi alanda olursa olsun en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. İsveç diline hakim konu alanlarında bulunan ticari, makale, akademik alanlarda terim anlamları bile profesyonel anlamda bu işi yapan kişiler tarafından tercüme hizmeti vermekteyiz.

Sky dil tercüme bürosu olarak akıcı dil ve anlatım tekniklerini kullanarak işimizi zamanında teslim ediyoruz. Ayrıca İsveççe yeminli tercümanlarımız ile gizlilik ilkesine bağlı kalarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Gizliliğiniz bizim için önemlidir.

Bunun için sizinle karşılıklı olarak gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Bu anlamda gizliliğiniz resmiyet kazanarak garanti altına alınmış oluyor. Bu sayede bizlere güvenerek bizimle belge ve dokümanlarınızı rahatlıkla paylaşabilirsiniz. 

isvecce-tercume

Uygun Fiyatlarla İsveççe Tercüme

Fiyatlandırmalarımız sabit olup metninizin içerik özelliklerine göre fiyatlandırmalar yapmaktayız. Bu noktada bağlayıcı olan metninizin içerik yapısı, uzunluğu, zorluk derecesine göre değişiklik göstermektedir. 

İsveççe Dilinde Yaptığımız Çeviriler

Noter onaylı tercüme, İsveççe yeminli tercüme, İsveççe tercüme, ardıl tercüme, simultane tercüme, sektör tercümesi, ticari tercüme, web site tercümesi, finansal tercüme, bireysel resmi belge tercümesi, kurumsal resmi belge tercümesi, tıbbi tercüme, akademik tercüme, hukuk tercümesi, redaksiyon hizmeti, editing hizmeti, makale alanlarında hizmet vermekteyiz. 

Çevirilerde Editing ve Redaksiyon Hizmeti

Editing ve redaksiyon hizmeti vererek metinleriniz daha anlamlı içeriklere sahip olabiliyor. Bu bağlamda; yazım ve imla hatalarından meydana gelen yazım yanlışlarını ve anlatım bozukluklarını düzeltmek ve doğru anlamlar ortaya çıkarmak için metinleri redakte ediyoruz.

En temel ve doğru anlamı bulmak kelimelerin terim ve mesleki terim anlamlarını iyi bilen tercümanlarımız ile çalışıyor ve sizlere verimli İsveççe tercüme metinlerinizi sunuyoruz. 

İsveççe Çevirilerde Dil

İsveççe çevirilerinizde dil ve anlatımı en iyi şekilde yapabilmek adına anlaşılır ve akıcı bir dil kullanıyoruz. Bu sayede sizlere duru bir içeriğe sahip konuya bağlı olarak ortaya çıkan anlatım şekli oluşturuyoruz.

Örneğin; edebi bir metinde şiirsel ve derin bir anlam ve anlatım söz konusu oluyor. Metin içeriğine göre akıcılığı değişebiliyor. Tercüme ettiğimiz İsveççe metinlerinizi bütüncül bir anlam yakalamayı hedefleyerek yazıyoruz. 

İsveççe Tercümeniz Zamanında Teslim

Zamanında teslim bizim prensiplerimizden biri olup yaptığımız işi en kısa sürede size teslim ediyoruz.  İşimizi ciddiye alarak yaptığımız için sizin için uygun olan bir tarih belirleyerek o tarihte metninizi teslim ediyoruz. 

7/24  Bizi Arayabilirsiniz

İstediğiniz saat ve dakikada bizi arayabilirsiniz. Sizlere dönüş yaparak çevirileriniz hakkında bilgilendiriyoruz. Bizi arayarak merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede sizlere daha yakın iletişim kurarak istediğiniz kalitedeki İsveççe tercüme hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bizim için önemli olan sizi memnun etmektir. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!