SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

İmza Sirküleri Tercümesi

İmza sirküleri, bir firmanın ya da kuruluşun yetkilisinin imza atma yetkinliği olduğuna dair yetkiliye ait imza örneklerinin olduğu noter tarafından tasdiklenen belgedir. İmza sirküleri ile firma yetkilisinin yetkili olduğu sınırlar, noter tarafından onaylanarak resmiyet kazanır. İmza sirkülerinde yetkili kişinin adres bilgileri, kimlik bilgileri, imza örnekleri, ticari sicil numarası ve görevleri yer alır.

Şirketlerin ya da kuruluşların şirket kuruluşu, vize, seyahat, yatırım ya da ortaklık gibi yurtdışı işlemlerinde imza sirküleri tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. SKY Tercüme bürosu olarak kaliteli ve hızlı imza sirküleri tercümesi hizmeti ile yanınızdayız.

imza-sirküleri-tercumesi

İmza sirküleri resmi bir belge olduğundan dolayı tercümesinin dikkat ve titizlikle yapılması gerekir. Tercüme sırasında herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olmaması gereklidir. İmza sirküleri tercümesinde yapılacak en küçük hata olumsuz sonuçlara yol açabilir. İmza sirküleri tercümesinde herhangi bir sorunla karşılaşmamak ve kusursuz tercüme hizmeti almak için SKY Tercüme bürosunu tercih edebilirsiniz. SKY Tercüme bürosunda tercüme edilen belgeler müşterilere teslim edilmeden önce uzman editörler tarafından kalite kontrolden geçirilir.

İmza Sirküleri Tercümesi Nasıl Yapılır?

İmza sirküleri tercümesinde olduğu gibi resmi belge niteliğinde olan belgelerin tercümesi uzmanlık ve dikkat gerektirir. 30 farklı dilde tercüme hizmeti veren SKY Tercüme bürosu, noter onaylı imza sirküleri tercümesi hizmeti de vermektedir. Profesyonel, hızlı ve kaliteli imza sirküleri tercümesi hizmeti veren SKY Tercüme bürosu müşterilerinin taleplerine göre hareket etmektedir.

Yeminli imza sirküleri tercümesi ve noter onaylı imza sirküleri tercümesi alanında yetkin yeminli tercümanlar tarafından yapılır. Yeminli tercümanlar, imza sirküleri tercümesini yaparken son derece hassas ve dikkatlidir. Herhangi bir hata ya da eksiklik olmaması için büyük bir titizlik içinde çalışan yeminli tercümanlar, imza sirküleri tercümesinin altına imzalarını atarlar.

Profesyonel İmza Sirküleri Tercümesi

SKY Tercüme bürosu bünyesinde bulunan tercüman kadrosu pek çok alanda bilgi sahibi ve donanımlı tercümanlardan oluşur. Müşterilerinin taleplerini ve isteklerini her zaman ilk sıraya koyan SKY Tercüme bürosu, müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket eder.

Yeminli imza sirküleri tercümesi ya da noter onaylı imza sirküleri tercümesi hizmeti için SKY Tercüme bürosundan teklif alabilirsiniz. SKY Tercüme bürosundan teklif alabilmek için tercüme ettirmek istediğiniz belgeleri e-mail üzerinden gönderebilirsiniz. SKY Tercüme bürosu en kaliteli tercüme hizmetini vermek için her zaman yanınızdadır.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!