SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Hırvatça Tercüme

Hırvat dili, Slav dillerinin güney grubunda konuşulmaktadır. Sırp- Hırvat dillerinin bir formu olarak kabul edilen Hırvatça Hırvatistan ve Avrupa Birliği’nin resmi dilidir. 

Sırp – Hırvat dillerinin içerisine olduğu Karadağca, Boşnakça ve Sırpça dillerinin birleşiminden oluşur. Günümüzde ayrı bir dil olarak görülmesine rağmen Hırvatça dil bilimciler tarafından karşılıklı anlaşılabilir ilkesine dayanarak Sırp- Hırvatça dilinin bir lehçesi olarak görülmektedir.

Güney Slav dillerinin sosyo-politik nedenlerden dolayı tek bir çatı altında toplanmasından dolayı bu diller Sırp Hırvat dili tek bir yazı dili olarak kabul edilmiştir. Sonrasında ayrışan bir takım noktalar olsa bile yine benzer özelliklerinden dolayı bir olarak kabul edilir. Karşılıklı anlaşılabilir ilkesine dayanarak Sırp-Hırvat dili standartlaştırılmış lehçesi olarak kabul edilmektedir.

Hırvatça yeminli tercümanlarımız profesyonel iş anlayışımız gereğince getirmiş olduğunuz metinlerdeki bilgileri kimseyle paylaşmazlar. Bu sebeple getirmiş olduğunuz tercüme metinlerinizi güven içerisinde bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bu kapsamda isteğinize üzerine sizinle karşılıklı olarak gizlilik sözleşmesi imzalayarak bize getirmiş olduğunuz metinleri kimseyle paylaşmıyoruz. Noter yeminli tercüman ile belgelerinizi bizim güvencemizdedir.

hirvatca-tercume

Uygun Fiyatlar İle Hırvatça Tercüme (Çeviri)

Hırvatça çeviri metinlerinizi uygun fiyatlarla çeviriyoruz. Size vermiş olduğumuz fiyat teklifleri, bize getirmiş olduğunuz tercüme metninizin içeriğine, uzunluğuna ve zorluk derecelerine göre değişebilmektedir. Bu noktada çeviri metninizin içeriğini baz alarak sizlere fiyat listelerinde oluşturduğumuz fiyat tekliflerimizi sunuyoruz. 

Hırvatça alanında yapmış olduğumuz tercümeler ile sizlere sunmuş olduğumuz tercüme alanları var. Tercümesini yaptığımız hizmet alanları şunlardır;

 • Akademik Tercüme 
 • Ticari Tercüme
 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme 
 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Web Site tercümesi 
 • Sektör tercümeleri
 • Edebi Tercüme 

 

Hırvat dilinde yazılan tercüme ettirmek istediğiniz belge ve dokümanlarınızı bizlere getirin size en iyi hizmeti sunalım. Sky dil tercüme bürosu olarak çalışma yaptığımız alanlarda profesyonel olarak çalışan kişiler ile Hırvat dil yapısına hakim olan arkadaşlarımız tarafından sizlere akıcı anlaşılır ve duru bir dil anlatımı ile sizlere Hırvatça tercüme yapıyoruz.

Kelimeleri ayrı ayrı ele alıp anlamlarını doğru bir şekilde yerinde kullanarak anlaşılır bir metin ortaya çıkarıyoruz. Hırvatça metniniz belirttiğiniz hedef dile yönelik olarak çevrilmektedir.

Hedef dilin yapı ve gramer kurallarına uygun olarak akıcı, anlaşılır ve temiz bir dille metinlerinizi tercüme ediyoruz. Dil yapısı metinlerde çok önemlidir. Bu sebeple dil konusunda titizlikle çalışıyor ve getirmiş olduğunuz metinleri analiz ettikten sonra çevirisini yapıyoruz.

Bu sebeple doğru ve yerinde bir anlatım ile sizlere Hırvatça tercüme metninizi teslim ediyoruz. Doğru anlatım her tercüme metninin olmazsa olmazıdır. Hırvatça metnininiz hangi konuda olursa olsun akademik, ticari, patent, ardıl, simultane her çeviri konusuna yönelik güçlü bir alt yapıya sahibiz. Bu sayede istediğiniz tercüme hizmetini sizlere sunmaktayız. 

Hırvatça Tercüme Zamanında Teslim

Zamanında teslim ettiğimiz Hırvatça tercüme metinleriniz ile sizlere en kısa zamanda tercüme metinlerinizi hazırlayıp gönderiyoruz. Zamanında teslim bizim ilkelerimizden birisi olup sizlere doğru hizmeti vermek istediğimiz için tercüme işinizi kolayca halledebilmeniz için sizlere belirttiğimiz tarih aralıklarında Hırvatça tercüme metninizi teslim ediyoruz. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!