SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Gürcüce Tercüme

Gürcüce, bir Kafkas halkı olan Gürcülerin konuşmuş olduğu dildir. Gürcistan’ın resmi dilidir. Gürcistan’da yaşayan 3,9 milyon kişinin asıl dilidir. Yurt dışında İran, Azerbaycan, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya’da konuşulmaktadır.

Ayrıca Avrupa’da 500.000 milyon kişi Gürcüce konuşmaktadır. Gürcüce, Svanca, Kartveli, Lazca ve Megrelce dillerinin edebiyat dilidir. Bunun dışında Gürcistan dışında yaşan Yahudilerin dil olarak da Gürcistan dışında başka bölgelerde yaşayan halklar tarafından konuşulmaktadır.

Gürcü dilinin zengin ve geniş bir edebiyat geleneği vardır. Gürcü dili sözlü ve yazılı dillerde pek çok dilden kelime almıştır. En fazla kelime aldığı diller şunlardır; Eski Yunanca, Arapça, Farsça ve Türkçe dilidir. 

Gürcüce tercüme metinleriniz uzman ekibimiz ve Gürcü edebiyatına hakim olan arkadaşlarımız tarafından özenle yazılmaktadır. Edebi ve akademik terimleri bilen ve profesyonel olarak bizimle çalışan ekip arkadaşlarımız ile sizlere Gürcü Edebiyatı hakkında ve farklı konularda getirdiğiniz tercüme metinlerinizi istediğiniz gün ve tarihte hazırlayarak sizlere gönderiyoruz. 

gurcuce-tercume

Uygun Fiyatlar İle Gürcüce Tercüme

Uygun fiyat seçeneklerimiz ile Gürcüce tercüme yapıyoruz. Gürcüce tercümeleriniz boyut, içerik, zorluk derecesine göre değişkenlik göstermektedir. Buna göre getirmiş olduğunuz Gürcüce metinlerinize fiyat aralığı belirledik. Fiyat aralığına göre uygun fiyat teklifleri vermekteyiz. 

Zamanında Teslim Edilen Gürcüce Tercüme

Zamanında teslim bizim ilkelerimizden biridir. Buna göre getirmiş olduğunuz çeviri metnini en kısa süre zarfında hazırlayarak sizlere gönderiyoruz. Gürcüce tercüme teslim almak istediğiniz tarihi bize bildirin. Biz de size uygun bir tarih belirleyip dönüş sağlayalım.

Gürcüce Tercüme Dil Yapısı

Gürcüce tercüme; sade, anlaşılır, açık ve duru bir anlatımda yazılır. Buna ek olarak dil ve gramer kurallarını iyi bilen ve bu alanda uzmanlaşmış kişilerdir. Böylelikle size tercüme ettiğimiz Gürcüce metninizi doğru anlamlarda oluşturulan içerikler ve dilin yapısına uygun olan yeterli ifadeleri kullanarak tercüme metninizi oluşturuyoruz. Gürcüce terimleri iyi bilen, edebi alt yapısı sağlam ve meslek alanlarında kullanılan kelimelere hakim olan ekip arkadaşlarımız tarafından birebir ve en iyi şekilde kelime telaffuzlarıyla ifade kılavuzlarına uygun olarak tercüme metninizin hazırlanmaktadır.

Gürcüce Tercüme Hizmetinde İletişim

Gürcüce metinleriniz hakkında bilgi almak için bize irtibat numaralarımızdan ve ya internet adresimiz Sky dil tercüme bürosu şeklinde aratarak bulabilirisiniz. Bizden yeterli bilgiyi almak için istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Size tercüme hizmeti vermek için her gün açığız. 

Hizmet verdiğimiz Gürcüce tercüme metin konuları edebi, makale, akademik konulardaki metinlerinizi sizin için tercüme ediyoruz. Size uygun olan tercüme hizmetini gizlilik koşuluyla biz size sağlıyoruz.

Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; edebi tercüme, hukuki tercüme, akademik tercüme, makale tercümesi, ardıl ve simultane tercüme, bireysel ve kurumsal tercüme, web site tercümesi, sektör tercümesi, finansal tercüme, editing tercüme, redaksiyon hizmeti, patent tercüme, ticari tercüme alanlarında hizmet vermekteyiz. 

Redaksiyon ve Düzelti Hizmeti

Tercüme hizmetimiz kapsamında, redaksiyon ve düzelti hizmeti de vermekteyiz. Metinlerinizin daha iyi içeriklere sahip olabilmesi için redakte ediyoruz.

Anlamlı ve kalıcı metinler oluşturabilmek adına metinlerinizi redakte ederek daha iyi içeriklere sahip olmasını sağlıyoruz. Gürcü dilinde yazılan bir metni temiz bir anlatımla sizlere güzel metinler gönderiyoruz. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!