SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Flamanca Tercüme

Flamanca, Belçika’nın Flandra bölgesinde konuşulan Flemenkçe bir lehçesidir. Flemenkçe, Hollanda’da konuşulan lehçe olarak Hollandaca dilinden tamamen ayrı olarak da düşünülebilir. Belçika’da Flamanca konuşulan bölge Flamanca topluluğunu oluşturur. Hint-Avrupa dil ailesinin Cermen koluna ait olan bir dildir.

Hollandaca ve Flamanca Flaman bölgesinde konuşulmaktadır. Felemenkçe, Surinam, Hollanda ve Güney Afrika Cumhuriyeti’nin resmi dilidir. Hollanda’da konuşulan lehçeye Hollandaca, Belçika’da konuşulan lehçeye Flamanca denir. 

Flamanca Konuşan Ülkeler

Hollanda 17 milyonluk nüfusun tamamı tarafından Flamanca konuşulmaktadır.
Surinam, 450 milyon nüfusun tamamı konuşuyor.
Belçika, 10 milyonluk nüfusun içinde yaklaşık 6 milyon kişi tarafından konuşuluyor.
Hollanda Antilleri, 200 bin nüfusun tamamı bu dili konuşuyor.
Aruba, 100 bin nüfusun tamamı bu dili konuşuyor.
Uygun Fiyatlar İle Flamanca Tercüme 

Uygun fiyatlarımız ile Flaman dilinde tercüme yapıyoruz. Fiyatlarımız öncesinde belirlenen fiyat listelerimize bağlı olarak metninizin şekil ve içerik özelliklerine göre değerlendirilip ona göre bir fiyat verilmektedir. 

flamanca-tercume

Çeviri Konusunda Hizmet Alanlarımız

Flamanca tercüme, Flaman dili hakkında bilgi sahibi olan profesyonel kişilerdir. Bu alanda tıbbi tercüme, akademik tercüme, hukuk tercümesi, redaksiyon hizmeti, editing hizmeti, makale tercümesi, ardıl flamance tercüme, simultane tercüme, sektör tercümesi, ticari tercüme, web site tercümesi, finansal tercüme, bireysel resmi belge tercümesi, kurumsal resmi belge tercümesi alanlarında Flamanca tercüme hizmeti vermekteyiz. 

Flamanca Ticari Metin Çevirisi

Bu alanlarda getirmiş olduğunuz ticari metinler dili iyi bilen, Flamanca dili ve kültürü hakkında bilgi sahibi olan Flamanca metin yapısının geleneklerini iyi analiz etmiş terimler doğru şekilde tercüme eden işletme, borsa, iktisat ekonomi konusunda deneyimli, terminolojik olarak alana ticari alana hakim ve metnin içeriğini bütüncül olarak yansıtan kişilerle çalışmaktayız.

Metnin konu alanları, bankacılık, iş ortaklığı ve ekonomi ve finans konularında gelen ticari çevirileriniz ihale ve taahhütler, ticari yazılar ve ticari sözleşmeler alanında Flamanca terimlere hakim olan profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz tarafından bu tür içeriklere sahip metinlerinizi en kısa sürede çeviriyoruz.  

Flamanca TercümeZamanında Teslim 

Zamanında teslim edilen Flamanca çevirileriniz, sizler için en kısa sürede hazırlanır ve redaksiyon ile düzenleme yapıldıktan sonra sizlere gönderilir. Bize getirdiğiniz metinlerin orijinalliği bozulmadan özgün bir şekilde yazılarak en kısa sürede sizlere iletilir. Zamanında teslim bizim prensiplerimiz arasında bulunmaktadır.

Buna bağlı olarak sizlere en kısa sürede dönüş sağlayarak Flamanca tercümelerinizi teslim ediyoruz. Bizler zaman konusunda tasarruf sağlayarak sizlere kısa zamanda en iyi tercümeyi gönderiyoruz. 

Profesyonel anlamda yaptığımız bu işte yeminli Flamanca tercümanlarımız tarafından yapılan çevirilerinizin içeriği hakkında paylaşmamızı istemediğiniz için sizinle gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Bu sayede gizliliğiniz tarafımızca güvence altına alınmış oluyor. Yeminli tercümanlarımız noter onaylı iş yapmaktadır. 

Redaksiyon Hizmeti Sunuluyor

Redaksiyon yani düzelti hizmeti sunuyoruz. Bu sayede göndermiş olduğunuz metin ister ticari ister hukuki olsun doğru anlamlarla destekleyebilmemiz ve anlatımı daha güzel kılabilmemiz için redaksiyon hizmeti sunuyoruz. Metinlerinizi redakte ederek anlamını bilmediğiniz kelimelerin yerine doğru ifadeleri yerleştiriyoruz. Bu sayede ortaya çıkan metin düzgün içerikli bir haline dönüşüyor. Bu ve bunun gibi pek hizmet sunarak sizlere Flamanca tercüme hizmeti veriyoruz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!