SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Ermenice Tercüme

Ermenice, Ermeni halkı tarafından konuşulan Hint-Avrupa ailesine mensup olan bir dildir. Doğu ve Batı Ermenice olarak iki ayrı lehçesi vardır. Türkiye’de Batı Lehçesi kullanılmaktadır. Ermenistan’ı tanımayan Dağlık Karabağ’dır. Türkiye’de % 8 oranında Ermenice konuşulmaktadır. Modern Ermenice, Klasik Ermenice ve Orta Ermenice olmak üzere üçe ayrılmaktadır.

UNESCO tarafından Ermenice tehlikede olan diller arasında yer alır. Ermenice yazılan pek çok edebi eser bulunmaktadır. Ermenice, İran, Lübnan, Rusya, Suriye, Gürcistan, Dağlık Karabağ ülkelerinde konuşulmaktadır. Ayrıca Kıbrıs Cumhuriyeti, Polonya, Romanya ve Ukrayna’da azınlık dili olarak kabul edilmiştir. 

Sky dil ailesi olarak gizlilik politikasına bağlı olarak yazmış olduğunuz metinleri hiç kimse ile paylaşmıyoruz. Gizlilik politikamız gereğince noter onaylı ve yeminli Ermenice tercümanlarımız ile çalışıyoruz. 

ermenice-tercume

Uygun Fiyatlar İle Ermenice Tercüme 

Uygun fiyatlarla Ermenice tercüme yapıyoruz.  Bu sayede uygun fiyatlandırmalarımızdan faydalanarak sizlere kısa sürede en kaliteli metinleri sunuyoruz. Fiyatlandırmalarımızı öğrenmek için Sky dil tercüme bürosu olarak internetten bizi aratabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Ermenice Tercümelerde Metinlerde Kullanılan Dil

Ermenice tercüme metinlerde kullanılan dil, akıcı ve anlaşılır bir dil olup Ermenice dil ve edebiyatına hakim olan işinde deneyimli kişilerle çalışıyoruz. Bu dil yapısını ve gramer kurallarını iyi bilen kişilerle çalışıyoruz. Ermeni edebiyatı hakkında bilgi sahibi olan ekip arkadaşlarımız metinlerinizi en iyi şekilde tercüme ederek sizlere sunmaktadır. Tercüme edilmeyen hiçbir kelime kalmaz. Tüm kelimeler dili kurallarına uygun bir şekilde hedef dile aktarılır. 

Ermenice Yeminli Tercümanlarımız

Ermenice yeminli tercümanlarımız tarafından hazırlanan içerikleriniz sayesinde bilgileriniz güvencemiz altındadır. Meslek kuralları gereği hiçbir tercümanımız bilgilerinizi paylaşamaz. Yeminli ve işine sadık olan ekip arkadaşlarımız bu noktada çok titiz davranmaktadır. Yeminli tercümanlarımız, profesyonel iş anlayışı gereğini yerine getirerek kaliteli bir çıkarır ve işiniz hakkındaki bilgileri kimse ile paylaşmaz.

Ermenice Çeviriniz Zamanında Teslim

İşine saygılı, sıkı çalışan ve verilen işi zamanında teslim ederek kaliteli iş çıkaran ekip arkadaşlarımız tercüme metinlerinizi zamanında hazırlayarak sizlere teslim ederler. Zamanında teslim bizim ilkelerimiz gereği size tercüme metinlerinizi tam zamanında teslim ediyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli bu nedenle yaptığımız işi zamanında teslim ediyoruz.  

Ermenice Tercüme Hizmet Alanlarımız

Simultane tercüme, ardıl tercüme, bireysel ve kurumsal resmi belgeler, web site, patent tercümeleri, sektör tercümeleri, Akademik tercüme, tıbbi tercüme, finansal tercüme, edebi tercüme, ticari tercüme, Ermenice noter onaylı tercüme ve Ermenice tercüme, redaksiyon hizmeti vermekteyiz. 

Çeviride İletişim

İstediğiniz zaman bizleri arayarak çevirileriniz hakkında bilgi alabilir ve çevirilerde yapmış olduğumuz uygun fiyatlandırmalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Siz istediğiniz her gün ve saatte bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli çeviri hizmeti vererek istediğiniz gün ve saatte sizinle iletişime geçiyoruz. 

Ermenice Çevirilerinizde Redaksiyon Hizmeti 

Ermenice çevirilerinize redaksiyon hizmeti veriyoruz. Böylelikle kusursuz iş çıkararak sizlere anlaşılır ve kalıcı anlatıma sahip olan metinler hazırlayarak en kısa sürede teslim ediyoruz. Sıkı denetim aşaması olan redaksiyon hizmeti her dilde ve her konuda yazılan metinlerde uygulanmaktadır. Bu noktada anlatımdaki hatalar giderilerek düzenli bir metin oluşturularak akıcı bir anlatım ortaya çıkarılır. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!