SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Ehliyet Belgesi Tercümesi

Yurt dışında araç kullanılabilmesi için ehliyet belgesinin tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Yurtdışında araç kullanma süresi 6 ile kısıtlanmıştır. Bu kurala göre 6 aydan daha fazla süre ile araç kullanmak için ehliyet belgesi yeminli tercüman tarafından tercüme edildikten sonra noter tasdiki almalı ve onayın ardından resmi makamlara sunulmalıdır. Türkiye’ye gelindiğinde yurtdışında alınan ehliyetler için de yeminli tercüme ve noter onayı gerekir. SKY Tercüme bürosu, yeminli tercümanları ile ehliyet belgesi tercümesi ihtiyacınız için yanınızda.

ehliyet-belgesi-tercumesi

Ehliyet Belgesi Tercümesi Nasıl Yapılır?

Ehliyet belgeniz ile yurtdışında uzun süreli araba kullanabilmek için ehliyetinizin noter tasdikli tercümesinin olması gerekir. SKY Tercüme bürosu, ehliyet belgeniz için tercüme hizmetini gerçekleştirirken alınması gereken noter onayı için de işlemleri kendisi yürütür.

Ehliyet belgesi tercümesi, resmi makamlara ibraz edileceğinden dolayı tercümede bir eksiklik ya da yanlışlık olmamasına dikkat edilmelidir. Tercüme yeminli tercüman tarafından yapılır ve tercüme belgesinin altına yeminli tercüman tarafından imza atılır. SKY Tercüme, uzman yeminli tercüman kadrosu ile hızlı ve hatasız ehliyet belgesi tercüme hizmeti verir.

Yurtdışından Türkiye’ye gelen ve ehliyeti yurt dışında alınmış olan vatandaşlarımız ya da yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de araba kullanabilmek için mevcut ehliyet belgelerinin yeminli ve noter onaylı tercümesini almaları gerekir.

Belgede, ehliyet belgesini tercüme eden yeminli tercümanın imzası, adı, soyadı ve kaşesi bulunur. Yeminli tercüman tarafından aslına uygun tercüme edilen ehliyet belgesi, noter tarafından onaylanır. İki nüsha şeklinde hazırlanan ehliyet belgesi tercümesinin biri noterde kalır.

Ardından tercümesi yapılan ehliyet belgesinin yenisini Emniyet Müdürlüğünden alınır. SKY Tercüme bürosu, ehliyet belgesi için ihtiyaç duyduğunuz noter tasdikli tercüme hizmetini en kaliteli ve en hızlı şekilde verir.

SKY Tercüme Bürosu

SKY Tercüme bürosu, ehliyet belgesi tercümesi haricinde pasaport tercümesi, doğum belgesi tercümesi, kimlik tercümesi, nüfus kayıt örneği tercümesi, öğrenci belgesi tercümesi, ticari sicil gazetesi tercümesi ve vergi levhası tercümesi gibi pek çok farklı alanda 30 farklı dilde en doğru tercüme hizmetini verir.

Yeminli tercüme hizmetine ek olarak SKY Tercüme bürosu; sözlü tercüme ve simultane tercüme gibi yeminli olmayan tercüme hizmetlerini de kaliteli şekilde verir.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!