SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Editing (Düzelti) Hizmeti

Sky Tercüme Bürosu’nun müşterileri için sağladığı hizmetlerden bir diğeri de editing düzeltme hizmetidir. Bu hizmet bütün çeviri türleri için elzemdir. Aslında her çeviri tamamlandıktan sonra mutlaka son bir düzeltme yapılır.

Bu nedenle bu basamak her tercüme sonu için kaçınılmazdır. Bir metin yayınlanmadan önce düzenleme işlemi gerçekleşmezse büyük olasılıkla ufak tefek hatalar olacaktır. Bu tür ufak tefek hatalar metninizin kalitesine zarar verecek, okuma oranını düşürecek ve kötü bir imaj izlenimi yaratacaktır. Bu tür kötü sonuçlara yol açmamak için mutlaka metninizi bitirdikten sonra bir editing hizmetinden yararlanmanız faydalı olacaktır.

Bu hizmeti size en iyi şekilde sağlayabilecek olan büro ise Sky Tercüme Bürosu’dur. Sky Tercüme Bürosu sayesinde metinlerinize yapılan küçük düzenlemeler metninizin akıcılığını sağlayacak ve okunurluğunu arttıracaktır. Çalışmalarınızın sonucunda pişmanlık duymamak için mutlaka bir editing (düzelti) hizmeti satın alın!

editing-duzeltme-hizmeti

Editing (Düzelti) Hizmeti Nasıl Yapılır?

Editing (düzelti) hizmeti Sky Tercüme Bürosu’nda kısa, hızlı, profesyonellikle sağlanır. Sky Tercüme Bürosu’na gönderilen bir metin düzenlenmeden önce en az iki kere okunur ve metnin konusunda, alanında uzman olan bir tercümandan yardım alınarak düzenleme işlemi gerçekleşir. Yani metinlerinizin son düzenlemeleri uzman, deneyimli ve iyi eğitimli tercümanlar tarafından gerçekleşir.

Metninizi Sky Tercüme Bürosu’na teslim ettikten sonra gözünüz arkada kalmayacak çünkü büromuzdaki uzmanlar metininizde vermek istediğiniz mesajı çok iyi bir şekilde algılayıp en iyi şekilde tercüme edecektir. Bu sayede başarınız katbekat artacaktır. editing (düzelti) hizmeti ne gerek var ben kendim de düzenleme yaparım diye düşünmeyin, mutlaka bir uzmandan yardım alın. Aksi takdirde metinlerinizin karşılaştığı sonuç sizi üzebilir.

Profesyonel Editing (Düzelti) Hizmeti Sky Tercüme’de

  • Sky Tercüme Bürosu iki farklı dilin yani orijinal metnin dili ile tercüme yapılacak dilin farklılıklarını tespit ederek metnin ihtiyaçlarına göre iyileştirmeler yapar.
  • Çok küçük düzenlemeler ile metnin verdiği mesaj çok daha iyi anlaşılacak ve daha etkili olacaktır.
  • Bu nedenle düzenleme hizmeti metinlerinizi kalitesini arttıracak ve daha çok okuyucu ile bulaşmasını sağlayacaktır. 
  • Çünkü metinleriniz düzenlenince etkileyiciliği artacak ve daha çok merak uyandırıp okuma hevesi yaratacaktır.
  • Sky Tercüme Bürosu’nun düzenleme hizmetleri oldukça rağbet görür. Neredeyse her metinlerin sonunda yapılan bir işlem olduğu için oldukça popüler bir hizmettir. 
  • Mükemmelliği arıyorsanız mutlaka editing hizmetinizden yararlanmalısınız.

En Hızlı Editing (Düzelti) Hizmeti

Sky Tercüme Bürosu tarafından metin düzenleme hizmeti çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilerek metnin iyileştirilmiş hali müşteriye teslim edilir. Bu aşamalar oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir ve bu hızlı çalışma müşteri memnuniyetini artırır. Büromuzda çalışan uzman tercümanların ufak dokunuşları ile metinlerini düzenlenir. editing (düzelti) hizmeti büromuzda oldukça uygun bir fiyat ile sağlanır. Hiçbir şekilde bütçenizi zorlamaz kolay bir şekilde karşılayacağınız bir ücret ile bu hizmet sağlanır.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!