SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Diploma Tercümesi

Yurtdışında eğitim alanların aldığı diplomaların tercümesi, Türkiye’de diploma denklik başvurusunda kullanılmaktadır. Yurtdışında alınan diplomaların Türkiye’de geçerli sayılabilmesi için diploma denklik belgesinin alınmış olması gerekmektedir. Diploma denklik belgesine başvuru yapılabilmesi için diplomanın noter tasdikli tercümesine ihtiyaç vardır.

E-devlet üzerinden diploma denkliği başvuru işlemleri yapılabilmektedir. Noter onaylı diploma tercümesi, aynı zamanda yurtdışında eğitimine devam etmek isteyen kişiler için de gereklidir. SKY Tercüme, profesyonel yeminli tercüman kadrosu ile üniversite diploması, lise diploması ve öğrenci belgesi tercüme hizmeti vermektedir.

Diploma Tercümesi Nasıl Yapılır?

Diploma tercümesi, alanında yetkin tercümanlar tarafından yapılır. Tercümesi yapılan diploma belgesinin altında yeminli tercümanın imzası ve kaşesi bulunur. İki nüsha şeklinde hazırlanan diploma tercümesi onay için notere gönderilir.

SKY Tercüme, noter onaylı diploma tercümesi hizmetinde noter işlemlerini kendisi anlaşmalı olduğu noterler ile yürütür. Kaliteli, hızlı ve güvenilir diploma tercüme hizmeti veren SKY Tercüme bürosunun işinde uzman yeminli tercüman kadrosu, diploma tercümesi sırasında çalışmalarını özverili bir şekilde yürütür.

diploma-tercumesi

Yeminli diploma tercümesi ve noter tasdikli diploma tercümesinin yanı sıra SKY Tercüme bürosu apostil onaylı diploma tercümesi hizmeti de vermektedir. Yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan diploma tercümelerinde herhangi bir hata ya da eksiklik olmaması adına tercüme belgesi teslim edilmeden önce tekrar kontrol edilmektedir. Müşteri taleplerine önem veren ve müşteri odaklı bir çalışma yaklaşımına sahip SKY Tercüme bürosu, en kaliteli diploma tercümesi hizmetini vermektedir.

SKY Tercüme Bürosu İle Güvenli Tercüme

Diploma tercümesi için Sky Tercüme bürosu ile paylaştığınız bilgilerinizin yalnızca tercümeyi gerçekleştirecek yeminli tercüman kadrosu ile paylaşılmaktadır. Sky Tercüme bürosu olarak gizliliğinizi en hassas şekilde korumaktayız. Diploma tercümesi için hizmet alabileceğiniz en güvenilir adres olan İstanbul Tercüme bürosu, geniş uzmanlık alanları ile her türlü tercüme ihtiyacınız için hizmet vermektedir.

Lise, üniversite, yüksek lisans ve doktora diplomaları tercümesine ek olarak transkript tercümesi ve öğrenci belgesi tercümesi için de yeminli tercüme, noter onaylı tercüme ya da apostil onaylı tercüme hizmeti Sky Tercüme tarafından verilmektedir.

Tercüme ettirmek istediğiniz her türlü diplomanız için Sky Tercüme, profesyonel yeminli tercümanları ile hizmetinizdedir.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!