SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Danca Tercüme

Danca, Danimarka’da konuşulan bir Kuzey Cermen Dili’dir. Dünya üzerinde 5,5 milyon kişi tarafından konuşulurken Danimarka ve Danimarka dışında yaşayan kişiler tarafından konuşulmaktadır.

Eski sömürgeleri tarafından da ikinci dil olarak konuşulan Danca, İzlanda, Faroe Adaları ve Grönland’da ikinci dil olarak öğretilmektedir. Kuzey Amerika ve Kuzey Avrupa’da konuşulan Danca, Latin alfabesiyle yazılmaktadır. Danca,  Avrupa Birliği tarafından resmi dil olarak kabul edilmiştir.

Sky dil tercüme bürosu olarak Danca tercümelerinizi en kısa sürede sizler için hazırlıyoruz. Gizlilik politikasına bağlı olarak hazırlanan metinleriniz zamanında teslim edilen anlayışımızla sizlere kusursuz dil deneyimi yaşatıyoruz. Ayrıca iletişim konusunda sınır tanımadan sizlere günün her saatinde hizmet vererek bizlere ulaşmanızı sağlıyoruz. 

danca-tercume

Uygun Fiyatlandırmalar İle Danca Dili

Uygun fiyatlandırmalar ile Danca tercüme ediyoruz. Danca metinlerinizin içerik ve biçim özelliklerine bağlı olarak fiyatlandırmalarımız değişmektedir. Fiyatlandırma listelerimiz belirli bir ölçüye göre oluşturulmaktadır. Uygun fiyatlandırmalar ile size Danca tercüme metninizi hazırlıyoruz.

Danca Tercüme ve Dil 

Danca tercüme dil ve anlatım bakımından önemli ölçüde itina gösterilerek kalıcı ve anlaşılır metinler oluşturulmaktadır. Anlatımı birebir orijinal metin içeriği bozulmadan anlamını karşılayan kelime ve ifadeler yazılmaktadır.

Anlatım türüne uygun olarak tercüme edilen metinlerde terim anlamlarına hakim olan profesyonel kişiler tarafından tercümeniz yapılır. Danca yazılan metinlerinizin dil yapısına göre bir anlam içeriği oluşturularak metnin bütünlüğüne göre tercümeleriniz oluşturulur. İçerikten kopmadan doğru ve tarafsız bir anlatımla, kalıcı bir bütünlük sağlanarak metniniz çevirilir.

Danca Çevirilerinizde Redaksiyon Hizmeti 

Redaksiyon hizmet, metinde oluşabilecek yanlış anlatımlardan kaynaklanan kusurları gidermek için yaptığımız bir işlemdir. Denetimden geçirilen bu metinlere doğru anlamlar kazandırılarak oluşacak yanlış anlama gelebilecek bir sorunla karşılaşmamanız adına metinlerinizi redakte ediyoruz. Ayrıca profesyonel olarak çalışan arkadaşlarımız ile yazım ve imla hatalarına yer vermeden sizlere akıcı doğru ve anlaşılır olarak hazırladığımız metni böylelikle güçlü anlamlar kazandırmış oluyoruz. 

Danca Tercümeler Zamanında Teslim Edilir

Danca çevirilerinizi zamanında teslim ediyoruz. İşlerinizi daha kolay halledebilmeniz için biz üstümüze düşen görevi yapıyoruz. Çevirileriniz erken teslim ederek sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.  Hizmet anlayışımız gereği sizlere zamanında teslim sözünü verdiğimiz tarihte çevirilerinizi size teslim ediyoruz.

Danca Tercüme Hizmet Alanlarımız 

Danca çeviri metinleriniz için hizmet verdiğimiz alan konu başlıkları şu şekildedir;

makale tercümesi,

ardıl ve simultane tercüme,

bireysel ve kurumsal tercüme,

web site tercümesi,

sektör tercümesi,

finansal tercüme,

editing tercüme,

redaksiyon hizmeti,

patent tercüme,

ticari tercüme,

edebi tercüme,

hukuki tercüme,

akademik tercüme alanlarında hizmet vermekteyiz. Bu alanlarda verdiğimiz tüm hizmetlerde gizlilik politikamız geçerli olup dil ve anlatım yönünden bilgili olan ekip arkadaşlarımız sayesinde sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız. 


İletişim Anlayışımız

İletişim anlayışımız gereği sizlere günün her saatinde hizmet veriyoruz. Bizleri istediğiniz saatte arayarak Danca tercüme metinleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Danca Tercümeleriniz İle Gizlilik Politikamız

Gizlilik politikamız gereğince Danca tercüme yeminli Danca tercümanlarımız tarafından okunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet ile bizlere belge ve dokümanlarınızı güvenle getirebilirsiniz. Profesyonel olarak yaptığımız tercüme işinde, karşılıklı olarak yapmış olduğumuz gizlilik anlaşması istediğiniz üzerine imzalanmaktadır.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!