SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Çekçe Tercüme

Çekçe, Lehçe, Slovakça ve Sorb dili ile beraber Hint- Avrupa dillerinden biridir. Slav dillerinin Batı kolunu oluşturan Çekçe, Çek Cumhuriyeti’nde yaşayan 12 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Slovakça ile birbirine tarihsel ve siyasi olarak da yakın olan bu iki dil anlaşılırlık bakımından da birbirine çok benzemektedir. Hızlı konuşulması ve karmaşık bir dil yapısı olmasından dolayı öğrenmesi zor bir dildir.

Uygun Fiyatlar İle Çekçe Tercüme

Uygun fiyatlar ile Çekçe tercüme yapıyoruz. Uygun fiyatlandırmalarımızla Çekçe tercüme hizmetini belirlediğimiz kelime, içerik ve zorluk derecelerine göre değişmekte olup sizlere profesyonel olarak Çekçe tercüme hizmeti sunuyoruz. Fiyatlandırmalarımız belirli ölçütlerle belirlenmektedir. Siz de uygun fiyatlarla Çekçe tercüme yaptırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

cekce-tercume

Çek Dilinde Çeviri Dili

Çek diline çeviri yapan işinde uzman kalitelik içerik oluşturucusu ve Çek diline hakim dil ve gramer kurallarını iyi bilen ve bu konularda araştırmalar yapan Çek dilinin karmaşık yapısını bilen ve dildeki terimlere hakim kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Böylelikle sizlere kaliteli içerikler oluşturan ekip arkadaşlarımız tarafından kusursuz, akıcı, anlaşılır metinler ortaya çıkmaktadır. 

Çek Dilinde Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Redaksiyon hizmeti, patent tercüme, ticari tercüme, edebi tercüme, hukuki tercüme, akademik tercüme,  makale tercümesi, ardıl ve simultane tercüme, bireysel ve kurumsal tercüme, web site tercümesi, sektör tercümesi, finansal tercüme, editing hizmeti ve tercüme hizmeti vermekteyiz. 

Zamanında Teslim İle Çekçe Tercüme

Zamanında teslim Çekçe tercümeleriniz tarafımızdan hazırlanıp en kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sayede kaliteli hizmeti kısa zamanda sizlere ulaştırarak profesyonel iş hizmetini sizlere sunuyoruz. 

Yeminli Çekçe Tercümanlarımız

Yeminli Çekçe tercümanlarımız ile sizlere gizlilik kapsamında bizimle paylaşmış olduğunuz tercüme içeriklerinizi kimseyle paylaşmıyoruz. Yeminli Çekçe tercümanlarımız noter onaylı hizmet vermektedirler. Bu sayede bizimle istediğiniz Çekçe tercüme metinlerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. 

Profesyonel olarak aldığımız her işi zamanında teslim ederek sizlere görevimizi layıkıyla yerine getiriyoruz. Yeminli tercümanlarımız, işleri gereği bizimle paylaştığınız hiçbir bilgiyi farklı kişilerle paylaşmamaktadırlar. 

Redaksiyon Hizmeti Veriyoruz

İçeriklerden emin olduğumuz metinleri redakte ediyoruz. Redakte tercüme edilen metnin denetim aşamasıdır. Bu aşamada yazılarınız yeni baştan okunarak parça parça analiz edilir. Kelimelerin yetersiz kaldığı ya da anlatım hatalarının oluştuğu durumlarda ise metin düzenlenme işleminden geçer. Metin düzenlemesi dediğimiz bu işlemde yazılarınızda doğru kelimelerle doğru anlamlar katarak yazıyor ve sizlere kaliteli ve verimli metinler hazırlıyoruz. 

Editing (Düzelti) Hizmeti

Editing, kurgu, düzenleme anlamlarına gelmektedir. Yayına hazırlama aşaması dediğimiz editing aşamasında yazıyı biçimlendirerek yayınlamaya hazır hale getiriyoruz.

Tercüme metinlerinde dilin kullanım şekli çok önemlidir. Bu nedenle içeriğini oluşturduğumuz metinde yazım ve imla hatalarının bulunmaması için çeviri metinlerini editing yapmaktayız. Editing hizmeti de bu hizmetin içerisinde olan yine yazı düzenlemesi dediğimiz yazı denetim aşamasındaki bir işlemdir.

Bu hizmet ile sağlıklı sonuçlar elde edeceğiniz içerikler oluşturarak doğru anlama ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sayede sizlere hatasız, akıcı ve akılda kalan metinler oluşturuyoruz.

Sky dil tercüme bürosu olarak dilin incelikli yapısını iyi biliyor ve bu konuda yazdığımızı tercümelerinize hassas davranarak kaliteli içerikler oluşturmaya özen gösteriyoruz. Dil tercümesi için bizlere Sky dil tercüme bürosu adresimizden ulaşabilirsiniz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!