SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Bursa Tercüme Bürosu

Bursa Tercüme Bürosu

FSM Bulvarı, Corner Plus İş Merkezi Fethiye Mah. Sanayi Cad. No:263 (Regus Katı) 16140 Nilüfer/BURSA

Telefon

0224 999 6304

E-Posta

bursa@skytercume.com

Yeminli Tercüme Bursa

Yeminli tercüme konusunda her zaman yanınızda olan SKY Tercüme Bursa şubesi, Bursa ve çevresine yeminli tercüme hizmetini en kaliteli şekilde vermektedir. En ufak hata ya da yanlış hata kaldıramayan tercüme alanlarından biri olan yeminli tercümanın alanında yetkin yeminli tercümanlar tarafından verilmesi gerekmektedir. Resmi belgelerin tercümelerinin yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Belgelerin orijinalindeki konunun tam olarak anlatılması yeminli tercümenin en önemli özelliklerinden biridir. Bu nedenle yeminli tercümanların çok dikkatli bir tercüme yapması en büyük gerekliliklerden biridir. SKY Tercüme Bursa şubesi bünyesindeki yeminli tercümanlar, yeminli tercüme hizmetini verirken objektiflik ilkesine bağlı olarak tercüme yapmaktadır. SKY Tercüme Bursa şubesinden yeminli tercüme hizmeti almak için istediğiniz her zaman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Nitelikli ve Etkili Yeminli Tercüme Bursa

Bursa ve civarına noter onaylı yeminli tercüme, apostil onaylı yeminli tercüme ve yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Bursa şubesi, hizmet verirken profesyonel çalışma prensibi ile hareket etmektedir. Farklı alanlara yönelik olarak yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Bursa ofisinin yeminli tercüme hizmeti verdiği bazı diller şunlardır;

·       İngilizce

·       Rusça

·       Almanca

·       Fransızca

·       İtalyanca

·       Farsça

·       Arapça

·       Danca

·       Norveçce

·       İsveçce

·       Çince

·       İspanyolca

·       Korece

·       Japonca

·       Portekizce

·       Romence

·       Türkmence

·       Ukraynaca

·       Sırpça

·       Slovence

·       Macarca

·       Makedonca

·       Kırgızca

·       İbranice

·       Fince

·       Hırvatça

Akıcı Yeminli Tercüme Bursa

Bütün dünya dillerinde yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Bursa şubesi, yeminli tercüme hizmeti verirken gizliliğinizi de korumaktadır. Bizimle paylaştığınız belgeleriniz sadece yeminli tercümeyi yapacak yeminli tercümanlarımız ile paylaşılmaktadır. Talebiniz doğrultusunda gizliliğiniz için Gizlilik Sözleşmesi imzalama imkanı sunmaktayız. SKY Tercüme Bursa şubesinin yeminli tercüme hizmeti sunduğu alanlar;

·       Evlilik Cüzdanı Tercümesi

·       Ticari Tercüme

·       Hukuki Tercüme

·       Ticari Sicil Gazetesi Tercümesi

·       Adli Sicil Kaydı Tercümesi

·       Ehliyet Belgesi Tercümesi

·       Teknik Tercüme

·       Tıbbi Tercüme

·       Edebi Tercüme

·       Doğum Belgesi Tercümesi

·       Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

·       Diploma Tercümesi

·       Transkript Tercümesi

·       Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi

·       Vize Tercümesi

·       Pasaport Tercümesi

·       Akademik Tercüme

·       Sektör Tercümeleri

·       Web Sitesi Tercümesi

·       Edebi Tercüme

·       Makale Tercümesi

·       Nikah Tercümanlığı

·       Banka Hesap Tercümesi

·       Tapu Tercümanlığı

Kaliteli Yeminli Tercüme Bursa

En doğru ve eksiksiz şekilde yeminli tercüme hizmeti veren SKY Tercüme Bursa şubesi, tercümelerinizi size teslim etmeden önce redaksiyon aşamasından geçirmektedir. Tecrübeli editörlerimiz/redaktörlerimiz tarafından eksiklik, yanlışlık ya da fazlalık gibi durumlara karşı kontrol edilen tercümeleriniz size en kusursuz şekilde teslim edilmektedir. Alanında deneyim kazanmış yeminli tercümanlarımız, gramer ve dil kurallarına uygun şekilde tercüme yapmaktadır. Yeminli tercüme hizmetini en hızlı şekilde vermek için tercümanlarımız ortak çalışma yürütmektedir. Size söylenen tarihte tercümelerinizi teslim eden SKY Tercüme Bursa şubesi, zamanında teslim ilkesine çok önem vermektedir. SKY Tercüme Bursa şubesi, güvenilir ve nitelikli yeminli tercüme hizmeti vermek için 7/24 çalışmaktadır.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!