SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Bulgarca Tercüme

Bulgarca, Hint Avrupa dilleri arasında yer alan Slav dillerine bağlı olan Bulgaristan’ın resmi dilidir. Anadil olarak Bulgarca konuşanlar, Bulgaristan, Sırbistan, Karadağ, Kuzey Makedonya, Moldova, Macaristan, Ukrayna, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri, Avusturalya ve Kanada’dır. 12 milyon kişi Bulgarca konuşmaktadır. Baltık Slav dil ailesinden gelen bu dil yazıya geçirilen ilk Slav kökenli dildir. 

Bulgarca tercümeleriniz alanında profesyonel kişiler tarafından yapılır. Hızlı bir iş temposunda anlaşılır bir metin ortaya çıkaran tercümanlarımız gizlilik politikası gereği metin içeriklerinizi kimseyle paylaşamamaktadırlar. Bu alanda eğitim görmüş ve uzmanlaşmış kişiler Bulgarca dilini ve inceliklerini iyi bilen kişilerdir. Kısa sürede metin içeriklerinizi hazırlayarak teslim tarihi öncesinden belirlenen Bulgarca tercümenizi sizlere teslim ediyoruz.

Sky dil tercüme bürosu olarak gizlilik, profesyonel iş anlayışı, zamanında teslim edilen tercümeniz bizim için birer ilkedir. Bu ilkeler ile ilerlediğimiz bu yolda sizlere daha iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.  

bulgarca-tercume

Profesyonel Bulgarca Tercüme 

Profesyonel olarak çalışan ve tercüme işini bile uzman kişiler tarafından hazırlanan içerikle sayesinde sizlere profesyonel olarak Bulgarca hizmeti vermekteyiz. Bulgarca diline hakim olan yeminli Bulgarca tercümanlarımız ile sizlere kaliteli bir çeviri hizmet sunmaktayız.

Bulgarca Metinlerde Dil

Bulgarca metinleriniz dil ve gramer özelliklerine uygun olarak tercüme edilmektedir. Bu sayede anlatımda ve yazımda kopukluklar meydana gelmeden akıcı bir anlatım sağlanır. Akıcı, anlaşılır ve sade bir dil kullanılarak tercüme edilen metinler ile anlamlı içerikler ortaya çıkmaktadır. 

Uygun Fiyatlandırmalar İle Bulgarca Tercüme 

Bulgarca tercüme metinleriniz belirli ölçülerle hazırlamış olduğumuz fiyatlandırma listelerine göre tercüme fiyatlandırması yapılmaktadır. Metninizin şekil ve içerik özellikleri ölçü alınarak uygun fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Zamanında Teslim İle Bulgarca Tercüme

Zamanında tercüme edilen metinleriniz teslim tarihinde sizlere teslim edilir. Bunun için öncelikle bir teslim tarihi belirlemelisiniz. Karşılıklı olarak belirlenen iş teslim tarihi ile sizlere kısa sürede tarafımızdan geri dönüş yapılır. 

Bulgarca Tercüme İçin Hizmet Alanlarımız

 • Bireysel Resmi Belge Çevirileri
 • Kurumsal Resmi Belge Çevirileri
 • Teknik Tercüme
 • Hukuki Tercüme 
 • Web Site tercümesi 
 • Sektör tercümeleri
 • Edebi Tercüme 
 • Akademik Tercüme 
 • Ticari Tercüme
 • Redaksiyon Hizmeti
 • Tıbbi Tercüme 
 • Editing (Düzelti) Hizmeti
 • Finansal Tercüme
 • Simultane Tercüme 
 • Patent Tercüme
 • Ardıl Tercüme

Redaksiyon Hizmeti ve Editing Hizmeti Nedir?

Metinlerde, Redaksiyon ve Editing yaparak metinlerinizi daha akıcı ve anlaşılır metinler haline getiriyoruz. Redaksiyon ve Editing metinlerin daha düzenlenmesi demektir. Metinlerde anlamlar düzenlenerek anlamlı ifadelere dönüştürülmektedir.

Bu aslında metinleri tercüme ettikten sonra tekrar baştan alarak metini denetimden geçirdiğimiz son aşamadır. Bu aşamada metinleri redakte ederek anlamlı metinler ortaya çıkmış oluyor.

Sky dil tercüme bürosu olarak dil tercümesini hassas ve özenli davranıyoruz. Çünkü tercüme ederken yanlış bir ifade kullanımı tüm metni etkileyebiliyor. Bu anlamda doğru yerinde ifadelerle bütüncül anlamı yakalayarak güzel içerikler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. 

Bulgarca Tercümelerde Gizlilik Konusu

Gizlilik politikamız gereği metin içeriklerinizi kimse ile paylaşmamaya özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda sizlere iyi bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Sizlerle karşılıklı olarak gizlilik anlaşması imzalayarak gizliliğinizi tarafımızca garanti altına alınmış oluyoruz. Böylelikle güven içerisinde bizimle Bulgarca tercüme metinlerinizi paylaşabilirsiniz. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!