SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Boşnakça Tercüme

Boşnakça, Sırp Hırvatça dillerinin bir türüdür. Boşnakça, Bosna Hersek dillerinde kabul edilen üç dilden birisidir. Diğer diller ise Hırvatça ve Sırpça dilleridir.

Bosna Hersek nüfusunun yarısından fazlası tarafından konuşulan Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, Karadağca dilinin kalıplaşmış halidir. Resmi olarak Latin ya da Kiril alfabesiyle de yazılabilmektedir.

2,2 milyon kişi tarafından konuşulan bu dil, Baltık Slav dilleri içerisinde yer almaktadır. Bosna Hersek’te resmi dil olan Boşnakça, Sırbistan, Karadağ Kuzey Makedonya ve Kosova’da azınlık dili olarak kabul edilmiştir. 

Boşnakça Tercüme (Çeviri) Dili

Boşnakça diline hakim olan kişiler tarafından hazırlanan çeviriler, Boşnak dil ve gramer kurallarını bilen dilin incelikli ve edebi yönlerine hakim profesyonel olarak bu işi yapan ekip arkadaşlarımız ile Boşnak dilinde olan metinlerinizi tercüme ediyoruz. 

Boşnakça Çevirilerinizde Hizmet Konularımız

Boşnakça yaptıracağınız çevirilerinizde, hukuki tercüme, akademik tercüme,  makale tercümesi, ardıl ve simultane tercüme, bireysel ve kurumsal tercüme, web site tercümesi, sektör tercümesi, finansal tercüme, editing hizmeti ve tercüme hizmeti redaksiyon hizmeti, patent tercüme, ticari tercüme, edebi tercüme, alanlarındaki hizmetleri vermekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle Boşnakça Tercüme

Uygun fiyatlandırmalarla yaptığımız Boşnak dil tercümesi metnin içerik özelliklerine ve zorluk derecesine göre değişlik göstermekte olup metninize fiyat değeri biçilir. Bu nedenle getirmiş olduğunuz metnin özellikleri bakımından fiyat vermekteyiz.

bosnakca-tercume

Boşnakça Tercüme Zamanında Teslim

Zamanında teslim ettiğimiz Boşnakça tercüme sayesinde işlerinizi geciktirmeden halletme fırsatı bulacaksınız. Kolay ve güzle içeriklerle hazırlanan metinler sayesinde içiniz rahat bir şekilde işlerinizi halledeceksiniz. Sky dil tercüme bürosu olarak zamanında teslim edeceğimiz her proje bizim için önemlidir.

Yeminli Boşnakça Tercüme

Yeminli Boşnakça tercüme hizmeti sayesinde yazılı metinlerinizi bizlere kolaylıkla getirebilirsiniz. Biz de sizlere güvenli bir hizmet sunarak metinlerinizi en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Bu sayede karşılıklı oluşan bir güven ilişkisi neticesinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bize ulaşarak sizde Boşnakça yeminli tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Redaksiyon Hizmeti

 Boşnakça Redaksiyon hizmeti sunarak sizlere iyileştirilmiş anlatımlar sunuyoruz.  Tercüme metinlerinde olması gereken özelliklerden biri de doğru bir şekilde çevrilmiş olmasıdır. İyi çevrilmeyen metinler size sorun çıkarabilir. Resmi dairelerde ya da herhangi bir yerde sorun çıkarabilir. Bu sebepten başarılarımızdan ilham alarak Sky tercüme bürosu olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. 

Editing Hizmeti

Boşnakça Editing hizmeti, metinler basılmadan önce son kez kontrollerin yapıldığı aşamadır. Bu aşamada önemli olan eksiklikler bulunarak giderilir. Basıma hazır hale getirilir. Bu sayede istemiş olduğunuz kalite standartlarında bir metin ile karşılaşırsınız. Metinleri en doğru şekilde düzenleyerek anlamlı, içeriği düzenlenmiş ve resmi dairelerde bir sorun çıkarmayacak metinler elde etmiş olursunuz. Metninizi düzelterek kaliteli bir anlatım oluşturmuş oluyoruz. Böylece içeriği iyileştirilmiş verimli metinler ortaya çıkmış oluyor.

Çevirilerinizde İletişim 

Çevirileriniz hakkında bilgi alabilmek için bize ulaşın. Bizleri arayarak metinleriniz hakkında bilgi alabilir uygun fiyatlandırmalarımızı öğrenebilirsiniz. Sizin için günün her saatinde sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde sağlıklı iletişim kurarak size kaliteli hizmeti sunmuş oluruz. Sky tercüme bürosunu internet üzerinden aratarak ya da iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!