SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

Belarusça Tercüme

Belarus’ un iki resmi dilinden biri olan Belarusça, Hint-Avrupa dil ailesinin Slav dillerinin alt grubu olan Doğu Slav dillerinin içinde yer almaktadır. Belarusça’ yı konuşan kişi sayısı 7 milyondur. Belarusça; Litvanya, Ukrayna, Polonya ve Letonya gibi ülkelerde yaşayan Belaruslu kişiler tarafından da konuşulmaktadır. UNESCO Dünya Dilleri Tehlike Atlası’ nda belirtilene göre Belarusça savunmasız dil olarak nitelendirilmiştir.

Profesyonel anlamda Belarusça tercüme hizmeti veren SKY Tercüme, Belarusça diline hakim ve bu alanda etkinliğe sahip tercümanlar ile çalışmaktadır. SKY Tercüme bürosu, ticari tercüme, hukuki tercüme, simültane tercüme, web sitesi tercüme, patent tercümesi, bireysel resmi belge tercümesi ve kurumsal resmi belge tercümesi dahil olmak üzere Belarusça alanında her türlü tercüme hizmetini sizlere sunmaktadır.

Profesyonel Belarusça Tercüme 

Dikkatle ve özenle gerçekleştiğimiz Belarusça tercümelerinizi size en kısa sürede teslim etmek için yoğun ve ortaklaşa çalışma yapıyoruz. Belarusçanın gramerine ve dil yapısına uygun şekilde yapılan Belarusça tercümeleriniz eksiksiz ve doğru şekilde yapılmaktadır.

Belarusça tercümelerini yapan tercüman kadrosu Belarus kültürü ve dili hakkında bilgi birikimine sahiptir. Bu sayede Belarusça tercümeleriniz en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Sade ve duru bir dil kullanılarak yapılan tercümelerinizde anlam bütünlüğü metnin orijinalinde olduğu gibi korunmaktadır.

belarusca-tercume

Belarusça Tercüme Fiyatları

Belarusça tercümelerinizi uygun fiyatlar çerçevesinde yapıyoruz. Belarusça tercüme fiyatları, tercüme ettirmeyi talep ettiğiniz belgelerin türüne ve yapısına bağlı olarak belirlenmektedir. Belarusça tercüme fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Zamanında Teslim Garantisi İle Belarusça Tercüme

Akıcı bir dil kullanılarak eksiksiz şekilde tercüme edilen belgelerinizi size söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz. Uzman ve deneyimli tercüman kadromuzun özverili çalışmaları sayesinde tercümelerinizi geciktirmeden tam zamanın teslim ediyoruz. Tercüme edilecek belgenin zorluğu, uzunluğu ya da içeriği gibi faktörlere bağlı olarak belirlenen tercüme teslim tarihini ertelemiyoruz ve geciktirmiyoruz.

Belarusça Tercümede Redaksiyon Hizmeti

Verdiğimiz tercüme hizmetinin kalitesinden emin olmak için tercüme edilen belgeleriniz teslimden önce editörlerimiz tarafından kalite kontrolden geçirilmektedir.

Sizin tercüme ile ilgili sorun yaşamamanız ve tercümenin eksiklik ya da yanlışlıklara karşı kontrol edilmesi için gerekli olan redaksiyon süreci çok önemlidir.

Sizlere kusursuz tercüme hizmeti verebilmek için editörlerimiz/redaktörlerimiz tercüme edilen belgeleri anlam bütünlüğü, yazım kuralları ve dil bilgisi gibi konularda detaylı olarak incelemektedir. Redaksiyon sürecinin sonunda tercümeleriniz en kaliteli ve en doğru şekilde sunulmaktadır.

Farklı Hizmet Alanlarımız

SKY Tercüme olarak ihtiyaç duyduğunuz her alana yönelik tercüme hizmetini sizlere sağlayabilmek adına çok yoğun bir şekilde çalışmaktayız. İşte sizlere sağladığımız hizmet alanlarımız;

·       Teknik Tercüme

·       Simultane Tercüme

·       Sektör Tercümeleri

·       Ardıl Tercüme

·       Finansal Tercüme

·       Banka Hesap Tercümesi

·       Çapraz Tercüme

·       Makale Tercümesi

·       Edebi Tercüme

·       Patent Tercümesi

·       Hukuki Tercüme

·       Redaksiyon Hizmeti

·       Editing (Düzeltme) Hizmeti

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!