SKY Tercüme

SKY İstanbul Tercüme

1000 Karakter Çeviri Ücreti

1000 karakter çeviri ücreti; konuya, metnin karmaşıklığına, çeviri yapılacak dile ve tercümanın deneyimine bağlı olarak değişiklik gösterir.Örneğin, Türkçe’den İngilizce gibi yaygın bir dile yapılan çeviriler daha uygun fiyatlı olabilirken Urduca gibi nadir dillere yapılan çeviriler daha yüksek fiyatlıdır.Ayrıca, teknik, medikal gibi özel konularda uzmanlık gerektiren çeviriler de genel konularda yapıla çevirilere oranla daha yüksektir. 

akademik-tercume

1000 Karakter Çeviri Ücreti Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir? 

Çeviri ücretleri için her yıl bir taban fiyat belirlenir. Ancak ücretler tercüme bürosunun fiyat politikasına ve farklı faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. 

Metnin Karmaşıklığı: Hukuki veya medikal tercümeler gibi özel terminolojiye sahip metinlerin bu alanda uzman kişiler tarafından tercüme edilmesi gerekir. 

Hız ve Teslim Tarihi: Çeviriye başlanmadan önce bir teslim tarihi belirlenir. Ancak acil ve hızlı teslim edilmesi gereken metinlerde ve belgelerde ücretler değişebilir. 

Düzeltme ve Redaksiyon: Metnin sadece çevrilmesi değil, aynı zamanda düzeltilmesi ve redakte edilmesi gerekip gerekmediği de ücreti etkiler. 

Tercümanın Deneyimi: Çevirmenin tercüme yapacağı alandaki tecrübesinin ve uzmanlığının da fiyatlar üzerinde etkisi vardır. 

Sky Tercüme Bürosu 1000 Karakter Çeviri Ücreti

100’den fazla dünya dilinde profesyonel çeviri yapan Sky Tercüme bürosunun 1000 karakterlik bir çeviri ücreti İngilizce, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Arapça, Farsça, İtalyanca ve İspanyolca  gibi farklı dillere  değişiklik gösterir. 

Çevirisi yapılacak yazının konusu ve uzunluğı, fiyatlandırmada belirleyici unsurlar arasındadır. 2023 yılı çeviri ücretleri için net bilgi almak için  info@skytercume.com adresine e-posta gönderebilir veya Hızlı Teklif Al seçeneğiyle anında fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

2 Adımda Fiyat Teklifinizi Alın!

15 Dakika İçinde Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!

İhtiyacınız olan çeviri ve dil hizmetleri için hemen aşağıdaki formu doldurun. Uzman ekibimiz talebinizi değerlendirip en kısa sürede size özel bir teklif sunacak. Hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet için bizimle iletişime geçin!